Sve vreme jurim gde ima da se skidaju ti HDRipovi i baš na toj frekv. koju ne mogu da hvatam.
Za 12322 ne znam.To moraš pitati korisnike koji tamo skidaju.
ma ti skyneti su glupost, svatko pravi svoju verziju i mjenja boju i napravi podešenja za određeni satelit kao da ga nitko drugi ne zna podesiti, zašto ne naprave nekakvo poboljšanje što se tiče downloada kad su svi tako pametni
progdvb ti nema baš neke direktne veze s ovim programima, osim skygrabbera gdje se koristi progdvbengine.dll ali za to uopće ne treba niti imati prog instaliran.
ja napravim čistu instalaciju windowsa, instaliram ss2 samo kao device bez technisat software-a uključim mannu i radi.
koliko znam nema ništa novo za skidanje, a trenutno sam na 5e 12015
adagioforstrings: ma ti skyneti su glupost, svatko pravi svoju verziju i mjenja boju i napravi podešenja za određeni satelit kao da ga nitko drugi ne zna podesiti, zašto ne naprave nekakvo poboljšanje što se tiče downloada kad su svi tako pametni
slazem se i ja sa tobom da je sve to isto!!!
ΞΞ 11385 H 30000 pid 5700 mac:00-d0-72-64-00-de ΞΞ Best OfflineDownload Group in the Balcan ΞΞ WwW.SePiComm.NeT ΞΞ
TREBA COVEK DA MI DODJE I STA DA MU KAZEM gde da okrene satelit,imam dva LNB,ZANIMA me ja hocu da platim satelit da skidam nove stvari a ne da mi sam baca.
molim jednom konacno pomoc glava me vise zabolila od citanja.
Teme su samo podeljene jer su već bile predugačke...po 50 i više stranica, pa su početnici odmah odustajali od čitanja istih i postavljali jedna te ista pitanja na koja je već odgovoreno milion puta i iritiralo starije članove.