Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Aj mi pomozite, koji SUBWOOFER je najbolji

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Aj mi pomozite, koji SUBWOOFER je najbolji

[ Pregleda: 3695 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bolebg
Jovan Jovanovic
BG

Član broj: 39822
Poruke: 246
212.200.3.*



Profil

icon Aj mi pomozite, koji SUBWOOFER je najbolji10.03.2005. u 21:43 - pre 231 meseci
Treba da pravim SUB za bioskop, verovatno bi bio sa 12", ali ne znam koji je najbolji za to, da se cuje u celom bioskopu... Neka slika ili u najboljem slucaju sema, bi mi odlicno dosla...
Music will never be, loud enough for me...
 
Odgovor na temu

mikk
Srbija

Član broj: 24614
Poruke: 19
*.041net.co.yu.



Profil

icon Re: Aj mi pomozite, koji SUBWOOFER je najbolji11.03.2005. u 15:32 - pre 231 meseci
Prvo sto treba da znas je donji opseg prednjih zvucnika da bi odredio reznu frekvenciju subwoofera tj. gde prestaju da rade prednji a preuzima subwoofer.Za to ce trebati aktivni filter a koji tip kutije ce biti zavisi od same zvucnicke jedinice koju budes kupio.Za kucni bioskop je najbolji Bass refleks je mu je nabolji odnos izmedju potrebne snage i donje granice odziva.Sto se dobrih drajvera tice kod nas ih ima samo Dayens(Vifa ,Perless,Visaton) i ITC(Monacor,Visaton) koliko ja znam .
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Aj mi pomozite, koji SUBWOOFER je najbolji

[ Pregleda: 3695 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.