Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prava user-a pri prebacivanju kompa iz domena u ddrugi domen

[es] :: Windows mreže :: Prava user-a pri prebacivanju kompa iz domena u ddrugi domen

[ Pregleda: 3339 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sdanilo
Danilo Savić
Kragujevac

Član broj: 56077
Poruke: 11
*.gw.tehnicom.net.



Profil

icon Prava user-a pri prebacivanju kompa iz domena u ddrugi domen20.04.2005. u 13:46 - pre 231 meseci
Kada prebacujem komp iz domena u domen i kada iskopiram user-a (da bi zadržao my doc, desktop, mail account...) neće sve da radi () već moram da dam prava tom novom user-u da bude lokalni admin!
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Prava user-a pri prebacivanju kompa iz domena u ddrugi domen20.04.2005. u 14:45 - pre 231 meseci
Pretpostaljam da pod kopiranjem user-a podrazumevas kopiranje direktorijuma iz x:\Documents and Settings. Time nisi kopirao user-a vec samo njegv profil. Pokusaj da umesto toga koristis File and Settings transfer Winzard (Start>Prog.>Accessories>Sys. tools>File and...).
 
Odgovor na temu

sdanilo
Danilo Savić
Kragujevac

Član broj: 56077
Poruke: 11
*.credybanka.com.



Profil

icon Re: Prava user-a pri prebacivanju kompa iz domena u ddrugi domen22.04.2005. u 08:51 - pre 231 meseci
Probao sam ali ne radi, tj. javi mi da moram ručno da iskopiram još 30-ak fajlova.
I nelogično mi je da pod tim novim userom kopiram sve settings-e a on je običan user i na domenu i na računaru
 
Odgovor na temu

G_M
fotelja

Član broj: 38488
Poruke: 30
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Prava user-a pri prebacivanju kompa iz domena u ddrugi domen14.05.2005. u 22:24 - pre 230 meseci
Jesi li probao sa "moveuser"? Alatka iz Resouce Kit-a.


 
Odgovor na temu

sdanilo
Danilo Savić
Kragujevac

Član broj: 56077
Poruke: 11
*.credybanka.com.



Profil

icon Re: Prava user-a pri prebacivanju kompa iz domena u ddrugi domen20.05.2005. u 13:57 - pre 230 meseci
koliko sam video moveuer se koristi za prebacivanje samo mail-ova ili grešim? U svakom slučaju nisam probao još uvek
 
Odgovor na temu

G_M
fotelja

Član broj: 38488
Poruke: 30
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Prava user-a pri prebacivanju kompa iz domena u ddrugi domen20.05.2005. u 18:10 - pre 230 meseci
Citat:
sdanilo: koliko sam video moveuer se koristi za prebacivanje samo mail-ova ili grešim? U svakom slučaju nisam probao još uvek

pa...gresis.
Moveuser bas sluzi za tu namenu koju si pomenuo u prvom postu. Profil korisnika nije potrebno kopirati niti bilo sta raditi na njemu, moveuser sve odradi.
Sintaksa je "moveuser_staridomen\profil_novidomen\profil". Mogu ti od nedelje poslati na e-mail ukoliko je ne nadjes.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows mreže :: Prava user-a pri prebacivanju kompa iz domena u ddrugi domen

[ Pregleda: 3339 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.