Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Otvoren CRNI FORUM (kao onaj na Index.hr) na MANEMOJ.COM... i pacijenti su došli da se svađaju

elitemadzone.org :: MadZone :: Zanimljivi linkovi :: Otvoren CRNI FORUM (kao onaj na Index.hr) na MANEMOJ.COM... i pacijenti su došli da se svađaju

[ Pregleda: 10026 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

KarakorukaJapan
Kući sam

Član broj: 49449
Poruke: 351
212.200.69.*



Profil

icon Otvoren CRNI FORUM (kao onaj na Index.hr) na MANEMOJ.COM... i pacijenti su došli da se svađaju29.04.2005. u 18:54 - pre 230 meseci
Mislim da ste svi čuli za Index.hr... tamo postoji crni forum gde je sve dozvoljeno... vređanje, psovanje, nenormalno ponašanje, postavljanje neprikladnih slikâ...

Pošto su se neki ljudi svađali po raznim delovima foruma na MANEMOJ.COM, administratori su odlučili da otvore i CRNI FORUM kako bi oni koji to žele imali gde da se svađaju, a ne da to čine po celom forumu.

EVO VAM LINK DO OVOG FORUMA - CRNI FORUM NA MANEMOJ.COM

Samo par sati nakon otvaranja novog foruma, pristiglo je par pacijenata s Index.hr
Pogledajte šta se sve dešava na ovom forumu i kakve se teme otvaraju!

OVAJ FORUM SLUŽI ISKLJUČIVO ZA PREPUCAVANJE
Pozdravljam ve svi
 
Odgovor na temu

M.O.D.
Beograd

Član broj: 34033
Poruke: 167
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Otvoren CRNI FORUM (kao onaj na Index.hr) na MANEMOJ.COM... i pacijenti su došli da se svađaju29.04.2005. u 20:15 - pre 230 meseci
Samo mogu da kazem:

Roses are red, violets are blue
my dick is both, so let me stick it in you!
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

KarakorukaJapan
Kući sam

Član broj: 49449
Poruke: 351
212.200.69.*



Profil

icon Re: Otvoren CRNI FORUM (kao onaj na Index.hr) na MANEMOJ.COM... i pacijenti su došli da se svađaju30.04.2005. u 10:40 - pre 230 meseci
Ja mislim da je baš dobro što i mi imamo CRNI FORUM.
To je demokratija!!! Odeš, psuješ kod hoćeš, radiš šta hoćeš...
Baš mi je super to! Zašto da se neko svađa po svim topicima na forumu?
Otvoriš mu jedno mesto de ode da se isprazni kad mu je do svađe i bude miran posle!
Pozdravljam ve svi
 
Odgovor na temu

mkdsl

Član broj: 28910
Poruke: 796
*.gromnet.net.



+10 Profil

icon Re: Otvoren CRNI FORUM (kao onaj na Index.hr) na MANEMOJ.COM... i pacijenti su došli da se svađaju30.04.2005. u 10:50 - pre 230 meseci
@M.O.D.

I ja da dodam

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Zanimljivi linkovi :: Otvoren CRNI FORUM (kao onaj na Index.hr) na MANEMOJ.COM... i pacijenti su došli da se svađaju

[ Pregleda: 10026 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.