Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako pobediti sede...tj.kako kosi vratiti prirodnu boju

[es] :: Nauka :: Kako pobediti sede...tj.kako kosi vratiti prirodnu boju

[ Pregleda: 10687 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
*.dialup.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Kako pobediti sede...tj.kako kosi vratiti prirodnu boju02.05.2005. u 13:20 - pre 231 meseci
Ne,ne,jos nisam poceo da sedim imam 22 pa bi bilo mnogo rano zar ne?
Motiv da ovo napisem je da sam na mnogim prijateljima koji imaju oko 30 ili malo preko 30 primetio da im se javljaju sede vlasi.Po meni je normalno da se prve sede vlasi javljaju u kasnim 30-tim a ne u kasnim 20-tim godinama,kako se njima pojavljuju.To su ljudi koji zive potpuno normalnim zivotom kao i mi,znaci nisam primetio da se sekiraju vise od nas ili da imaju neku posebnu brigu,jednostavno kao da su prirodno poceli da sede ranije.

Mnogo puta sam se uhvatio u mislima sta ako se to i meni desi.Ne znam ali,mislim da bi me to "moralno ubilo",bar dok ne napunim 35 ili vise.Mislim ne mogu da se zamislim u 28-29 i da imam sede zulufe ili da mi se u kosi pored crne boje,jasno vide sede vlasi.

Interesuje me da li postoji neko naucno objasnjenje zasto sedimo?
Kako preduprediti pojavu prvih sedih vlasi?
Kako vratiti prirodnu boju kose?

Svaka informacija dobro dosla sem one "ofarbaj se".
 
Odgovor na temu

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
212.200.27.*



+6455 Profil

icon Re: Kako pobediti sede...tj.kako kosi vratiti prirodnu boju02.05.2005. u 15:20 - pre 231 meseci
Pa ja imam tek 22, a skoro sam potpuno ocelavio... Jos mi mozda fali godinu dana pa da dobijem pravu 'pistu' :)

I zabole me bas :)
 
Odgovor na temu

reject
Ivan Pesic
Bgd

Član broj: 7659
Poruke: 2209
*.83.beocity.net.

Sajt: misc.comli.com


Profil

icon Re: Kako pobediti sede...tj.kako kosi vratiti prirodnu boju02.05.2005. u 15:29 - pre 231 meseci
Citat:
Stefano: Mnogo puta sam se uhvatio u mislima sta ako se to i meni desi.Ne znam ali,mislim da bi me to "moralno ubilo",bar dok ne napunim 35 ili vise.Mislim ne mogu da se zamislim u 28-29 i da imam sede zulufe ili da mi se u kosi pored crne boje,jasno vide sede vlasi.

Do tada moze da ti se dogodi oko 7 miliona uzasnijih stvari, tako da
o tome ne treba da brines. Ako ce te to "moralno ubiti", mozda je
bolje da se odma' bacis sa mosta, dok je jos visok vodostaj. :)
Mass murder ain’t just painless,
Now we’ve made it cute.


The Church Of The Holy Transistor
 
Odgovor na temu

Zikka
Zika Jovic
Dublin

Član broj: 29076
Poruke: 677
*.vdial.verat.net.

ICQ: 270814588


+1 Profil

icon Re: Kako pobediti sede...tj.kako kosi vratiti prirodnu boju02.05.2005. u 15:38 - pre 231 meseci
Citat:
ventura: Pa ja imam tek 22, a skoro sam potpuno ocelavio... Jos mi mozda fali godinu dana pa da dobijem pravu 'pistu' :)

I zabole me bas :)

Dobrodosao u klub.
Stefanu mogu da porucim samo: kada bi samo shvatio koliko zenama nije bitno dali ti imas dugacku,kratku ili nemas kosu.
Don't Worry Be happy!
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Kako pobediti sede...tj.kako kosi vratiti prirodnu boju02.05.2005. u 20:21 - pre 231 meseci
Citat:
Stefano: Ne,ne,jos nisam poceo da sedim imam 22 pa bi bilo mnogo rano zar ne?

Pa, zavisi, kolega ima tek 23 a vec se farba, a ja sam prvih desetak sedih dobio sa 25 godina. Sto rece Zikka, zenama je to totalno nebitno, pa ja ne vidim neki razlog zasto bi me to "moralno ubilo". Ne mislis valjda do kraja zivota da juris klinke od 16-17 godina
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

Zikka
Zika Jovic
Dublin

Član broj: 29076
Poruke: 677
*.vdial.verat.net.

ICQ: 270814588


+1 Profil

icon Re: Kako pobediti sede...tj.kako kosi vratiti prirodnu boju02.05.2005. u 22:09 - pre 231 meseci
Citat:
pctel: i]. Ne mislis valjda do kraja zivota da juris klinke od 16-17 godina :-)
To je sustina . Vremenom ces poceti da se interesujes za starije od 20 i videces da tada pale neke druge stvari. Ne brini se sve dodje na svoje mesto u svoje vreme.
Don't Worry Be happy!
 
Odgovor na temu

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
*.dialup.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: Kako pobediti sede...tj.kako kosi vratiti prirodnu boju03.05.2005. u 13:56 - pre 231 meseci
OK.shvatam sta hocete da kazete,nego mene interesuje da li postoji neki preparat koji sigurno vraca prirodnu boju kose.
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Kako pobediti sede...tj.kako kosi vratiti prirodnu boju03.05.2005. u 15:11 - pre 231 meseci
Samo odaberes odgovarajucu nijansu farbe
Ne znam, moj komsija je svojevremeno poceo da celavi pa je kupio neki preparat koji se reklamirao na TV-u, medjutim, ubrzo je morao da prestane da ga koristi jer je primetio da se uz njega brze celavi. Pazi da ti se ne dogodi nesto slicno. Mislim da su ljudi tamnije boje kose skloniji da ranije osede, mada opet nikad nisam toliko razmisljao o tom "problemu" da bih pravio bilo kakvu statistiku. Znam samo da je moj brat u detinjstvu imao svetlo plavu kosu (ili ako hocete drugacije veoma svetlu nijansu zute), a danas ima tamno braon kosu koja jos ne pokazuje tendenciju da osedi (valjda prvo mora jos da potamni).
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

AlexanderTheGreatest
Aleksandar Ilic
Niš, Vranje

Član broj: 47358
Poruke: 169
213.244.197.*



Profil

icon Re: Kako pobediti sede...tj.kako kosi vratiti prirodnu boju05.05.2005. u 19:51 - pre 230 meseci
Ja sam prve sede dobio u 17 godina(!), a sada vec imam na desetine njih ali nisu toliko uocljive. Sad imam 18. (moja majka je prvu sedu dobila u 8 razredu osnovne) Meni to ne predstavlja problem, imam dovoljno samopouzdanja i znam da i kada bih bio ceo sed lepota ne dolazi spolja nego iznutra.
Sto rece neko gore: Bas me zabole!
What we do ni life echoes in eternity
 
Odgovor na temu

[es] :: Nauka :: Kako pobediti sede...tj.kako kosi vratiti prirodnu boju

[ Pregleda: 10687 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.