Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

IVAO - link za sve ljubitelje letenja i kontrolere leta

elitemadzone.org :: MadZone :: Zanimljivi linkovi :: IVAO - link za sve ljubitelje letenja i kontrolere leta

[ Pregleda: 6347 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

GMC
Selo Veselo

Član broj: 11492
Poruke: 338
217.75.206.*



Profil

icon IVAO - link za sve ljubitelje letenja i kontrolere leta08.06.2005. u 14:15 - pre 229 meseci
Pozdrav,
Nenzam da li ste culi za www.ivao.org ali to je stranica koja nudi virtualno nebo , na kojem mozete letiti sa svojim avionicicem uz pomoc MS filight simulatora a ako ste veci poklonik kontrole leta (ATC) imate i tu priliku. Dakle pri registraciji iaberete sta zelite da budete : ATC ili Pilot ili oboje i onda gradite karijeru prolazite razne testove bas kao u pravom zivotu samo sto je ovo virtualno. znaci svi koji ste igrali FS znate da postoji kontrola leta ali je ona umjetna a ovdje kad se spojite na server vode vas zivi ljudi. Eto dodjite i pogledajte ako vas interesuje , i ja sam tamo nov ali se snalazim. Trnutno sam uzeo zagreb da radim kao approach jer sam za njega nasao najbolje chart-eve, doduse slab promet ali eto...
Ajd Zdravo
 
Odgovor na temu

GMC
Selo Veselo

Član broj: 11492
Poruke: 338
217.75.206.*



Profil

icon Re: IVAO - link za sve ljubitelje letenja i kontrolere leta16.07.2005. u 18:19 - pre 228 meseci
Ja bih jos jednom pozvao sve vas da se pridruzite i da se prijavite u BiH diviziju jer je potrebno jos nekoliko clanova za njeno otvaranje. A kad se divizija otvori biti ce prepuna tutorijala i svih potrebnih stvari za sve, pocetnike , napredne i profesionalce
Ajd Zdravo
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Zanimljivi linkovi :: IVAO - link za sve ljubitelje letenja i kontrolere leta

[ Pregleda: 6347 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.