Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zasto mi skripta ne valja???

[es] :: Web dizajn i CSS :: Zasto mi skripta ne valja???

[ Pregleda: 7251 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

WiseDog
Atina SRBska

Član broj: 1017
Poruke: 208
*.ptt.yu



Profil

icon Zasto mi skripta ne valja???02.08.2002. u 13:39 - pre 264 meseci
Ma svi mi kazu da mi na sajtu nesto ne valja skripta,a i sam sam primetio.Nemam pojma koja,nego svaki put kada otvaram svoj sajt,pojavi se upozorenje da skripta ne valja.Stvarno nisam prokuzio sta je to sto ne valja,pa molim strucnjake,majstore i carobnjake da provere i da mi kazu,ako i oni uopste mogu skontati.

Sajt je http://www.ZlatniKavez.cjb.net

Hvala

..:: www.SSFTN.com - Savez Studenata Fakulteta tehničkih nauka ::..
 
Odgovor na temu

WiseDog
Atina SRBska

Član broj: 1017
Poruke: 208
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Zasto mi skripta ne valja???05.08.2002. u 14:35 - pre 264 meseci
Nije valjda da na ovom forumu samo znaju ljudi da se prepucavaju a kada neko postavi malo teze pitanje,nema pomoci?

..:: www.SSFTN.com - Savez Studenata Fakulteta tehničkih nauka ::..
 
Odgovor na temu

Goran Rakić
Beograd

Član broj: 999
Poruke: 3766

Sajt: blog.goranrakic.com


+125 Profil

icon Re: Zasto mi skripta ne valja???05.08.2002. u 15:26 - pre 264 meseci
Pazi ovako, izuzetno me nerviraju ovakve poruke i predlazem moderatoru da obrise prethodnu poruku. Zapamti: OVO NIJE SUPPORT SERVICE. Ako neko zna i bude zainteresovan da piše, on će ti odgovoriti, ako ti niko ne odgovori nije OK da odmah protestuješ.

Ja stvarno ne znam šta imaš od skriptova tamo (nešto malo na početku, mrzi me sada da gledam) ali što se JavaScript-a sve je OK. Druga stvar jeste što ti je HTML OČAJAN!!! Čime si bre ono radio, pa FrontPage pravi lepši kod? Imaš tabelu, a tekst umesto da sravljaš u tabelu si složio u layer-e, koje si pozicionirao pomereno na dole uz pomoć CSS2. (što je nelogično!)

Evo ti i slika kako sve izgleda u jednom veoma dobrom browse-u za proveravanje kompatibilnosti (dillo):


http://sr.libreoffice.org — slobodan kancelarijski paket, obrada teksta, tablice,
prezentacije, legalno bez troškova licenciranja
 
Odgovor na temu

random
Vladimir Vrzić
Beograd

Član broj: 85
Poruke: 3866
194.106.163.*

Sajt: www.last.fm/user/vrza


+4 Profil

icon Re: Zasto mi skripta ne valja???05.08.2002. u 15:55 - pre 264 meseci
WiseDog, ne samo da tvoje pitanje nije "malo teže", već je stvar u tome da je toliko besmisleno i glupo ispravljati nešto što u startu nema ni početak ni kraj, ni zdravoga temelja, da je jedini pravi odgovor da prvo naučiš kako se prave web stranice (HTML, CSS) pre nego što počneš da početnički klikćeš po Dreamweaveru i zbunjuješ se rezultatima.

P.S. "Baja" sa slike je Dante Aligieri, u pitanju je detalj sa jedne Đotove freske "Poslednjeg Suda". Ne treba mi prostor za banner.
int rand(void);

Those who do not understand Unix are condemned to reinvent it, poorly.

Upali lampicu — koristi Jabber!
 
Odgovor na temu

WiseDog
Atina SRBska

Član broj: 1017
Poruke: 208
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Zasto mi skripta ne valja???05.08.2002. u 19:34 - pre 264 meseci
Uf,ovo iznad je bilo bas neprijatno,ali vas dvojica ocigledno smetnuste sa uma da ne mogu svi biti web dizajneri i nisu zavrsili fakultet za to.Ali ja sam svoj cilj postigao,ljudi kvalifikovani za to su ga ocenili,e sada sto je to malo bolelo i povredilo moju sujetu,nista strasno.Mozda ovo rezlutira mojim vecim interesovanjem i mozda,za koju godinu dodjem na vas rang.....a onda....

Hvala za komentar......

..:: www.SSFTN.com - Savez Studenata Fakulteta tehničkih nauka ::..
 
Odgovor na temu

Goran Rakić
Beograd

Član broj: 999
Poruke: 3766

Sajt: blog.goranrakic.com


+125 Profil

icon Re: Zasto mi skripta ne valja???05.08.2002. u 23:33 - pre 264 meseci
ne uzbuđuj se!
i meni su pre dve godine priredili sličnu stvar (doduše na drugom forumu) nakon čega sam kupio HTML4.0 reference. Inače, svako mora nekako da počne, sve je to OK, mene je samo naljutila tvoja druga poruka...
http://sr.libreoffice.org — slobodan kancelarijski paket, obrada teksta, tablice,
prezentacije, legalno bez troškova licenciranja
 
Odgovor na temu

Trunks
Stefan T.
Freelance web/grafički dizajner.
Novi Sad, Srbija

Član broj: 34
Poruke: 2465
*.dial.InfoSky.Net

ICQ: 28675801
Sajt: Linemotion.com


+1 Profil

icon Re: Zasto mi skripta ne valja???05.08.2002. u 23:50 - pre 264 meseci
Citat:
Go! X:
Pazi ovako, izuzetno me nerviraju ovakve poruke i predlazem moderatoru da obrise prethodnu poruku. Zapamti: OVO NIJE SUPPORT SERVICE. Ako neko zna i bude zainteresovan da piše, on će ti odgovoriti, ako ti niko ne odgovori nije OK da odmah protestuješ.


Slažem se potpuno. Ako nešto mrzim, onda su to poruke onakvog tipa.
(Ubuduće će biti brisane, hvala).

» Mom, mom, look what I did, mom!
» Look what I did to my hands, I broke 'em!
 
Odgovor na temu

Krsta
Krstić Dejan
Programer & Web Developer
Kruševac

Član broj: 2461
Poruke: 307
*.ptt.yu

Sajt: www.atec.rs


+15 Profil

icon Re: Zasto mi skripta ne valja???06.08.2002. u 02:48 - pre 264 meseci
Vidi se da si ulozio veliki trud za izradu sto je vazno, a ostalo ces sam da naucis vremenom.

Pozdrav..
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Zasto mi skripta ne valja???

[ Pregleda: 7251 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.