Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

"Otvoreni dan" fizičkih instituta i fakulteta

[es] :: Fizika :: "Otvoreni dan" fizičkih instituta i fakulteta

[ Pregleda: 3206 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

stameni
Ivan Stamenković

Član broj: 6739
Poruke: 538



+9 Profil

icon "Otvoreni dan" fizičkih instituta i fakulteta08.07.2005. u 16:06 - pre 228 meseci
Aleksandar Marković u forum Nauka poslao je spisak linkova iz raznih oblasti nauke u http://www.elitesecurity.org/poruka/817358. Pažnju mi je privukao sajt SciTech.

Na linku http://www.sgi.co.yu/html/008/00803.html (tekst posvećen 2005. godini kao svetskoj godini fizike) našao sam sledeće:
Citat:
Odrediće se jedan dan u 2005. godini kada će svi "fizičarski" fakulteti i instituti u Srbiji i Crnoj Gori imati "otvoreni dan", kada će svi zainteresovani moći da ih posete.

Zna li ko je li određen taj dan? Možda je već prošao...? :(

Nije u neposrednoj vezi sa pomenutim, ali u okviru Beogradskog astronomskog vikenda (jednom godišnje) u organizaciji Astronomskog društva "Ruđer Bošković" već 23 godine organizuje se poseta Astronomskoj opservatoriji na Zvezdari -- može li Društvo fizičara SCG da organizuje sličnu feštu, pogotovo u ovoj jubilarnoj godini?

Fizički fakultet organizovao je svoja "otvorena vrata" dok je prodekan za nastavu bila prof. dr Sunčica Elezović-Hadžić. Mada nisam siguran da je zasluga za tu manifestaciju isključivo njena, nakon smene toga nema...
 
Odgovor na temu

UrosMG
Uros Delic
student
Beograd

Član broj: 63439
Poruke: 49
*.rcub.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: "Otvoreni dan" fizičkih instituta i fakulteta11.07.2005. u 17:03 - pre 228 meseci
Stameni, prilicno sam siguran da taj dan nije jos uvek dosao, posto bih ja ucestvovao u njemu. Raspitacu se, pa cu ti javiti. Moje licno misljenje, ako ga hoces, je da takvog dana nece biti. Ipak smo mi u Srbiji. Ali, da bih bio siguran, ponovo ti kazem, raspitacu se.
There exists only 10 kind of people in the world; those who understand binary numbers and those who don't understand binary numbers.
 
Odgovor na temu

stameni
Ivan Stamenković

Član broj: 6739
Poruke: 538



+9 Profil

icon Re: "Otvoreni dan" fizičkih instituta i fakulteta13.07.2005. u 16:14 - pre 228 meseci
@UrosMG: Ne bilo ti teško, proveri ako si u prilici.
 
Odgovor na temu

[es] :: Fizika :: "Otvoreni dan" fizičkih instituta i fakulteta

[ Pregleda: 3206 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.