Srodne teme
26.08.2001. UBB6
28.09.2002. TV Tool
07.05.2003. Kako napraviti "demo"
06.10.2005. Ujeo me pauk, pomagajte.
06.02.2006. Odstranjivanje tragova programa
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li je skinuo neko besplatnu demo verziju programa PAUK?

elitemadzone.org :: MadZone :: Da li je skinuo neko besplatnu demo verziju programa PAUK?

[ Pregleda: 5219 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Hefestionlove

Član broj: 58003
Poruke: 515
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Da li je skinuo neko besplatnu demo verziju programa PAUK? 13.07.2005. u 22:50 - pre 227 meseci
Danas sam primio novi broj MCM -mobiclub magazina za juli/avgust i u njemu ti nadjem poziv da skinem besplatnu demo verziju programa PAUK koji se moze preuzeti na http://www.psc.co.yu
To se reklamira kao jedini priznati domaci softver.
Ja sam anti talenat za te programe i uopste ne shvatam cemu to moze da koristi ali nadam se da ce neko biti dovoljno ljubazan da nas prosvetli?
 
Odgovor na temu

Hefestionlove

Član broj: 58003
Poruke: 515
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Da li je skinuo neko besplatnu demo verziju programa PAUK? 14.07.2005. u 00:31 - pre 227 meseci
U magazinu pise sledece:"Olaksajte komunikaciju e-mailovima,i SMS-ovima uz fenomenalne mogucnosti za pretragu i selektovanje ciljne grupe.
Takodje uz svaku besplatnu demo verziju PAUK-a koju preuzmete sa http://www.psc.co.yu dobijate i 5 besplatnih SMS poruka".

P.S. Voleo bih da mi neko "prevede" na razumljiv nacin sta konkretno dobijamo i cemu to moze da nam koristi?
 
Odgovor na temu

vuxsa
dusan vuksanovic
beograd

vuxsa
Član broj: 21776
Poruke: 164
*.dial.b92.net.



+1 Profil

icon Re: Da li je skinuo neko besplatnu demo verziju programa PAUK? 14.07.2005. u 10:37 - pre 227 meseci
Citat:

PAUK je send-mail i send-SMS organiser koji se pri instalaciji dodaje i kao add-in u Microsoft Outlook i koristi njegovu funkcionalnost za slanje email poruka. Osnovna funkcionalnost mu je arhiviranje podataka koji se odnose na osobe sa kojima se posluje (kupci, dileri, komitenti...), prijatelje, poznanike itd. i korišćenje tih podataka za masovno slanje email i SMS poruka. PAUK omogućava preuzimanje podataka iz MS Outlook Contacts, a takođe i upis podataka iz PAUKove baze u MS Outlook Contacts. Kao baza podataka mogu da se koriste XML fajlovi, MS Access baza i baza na MS SQL Serveru 2000.

Sa mogućnošću menjanja izvora podataka PAUK je aplikacija koja može da se koristi i kod kuće i u poslovnom okruženju. Prelaskom sa XML baze na MS Access bazu ili bazu na MS SQL Serveru PAUK postaje aplikacija koja omogućava deljenje i obradu podataka sa bilo koje radne stanice u mreži i na taj način postaje ne samo personalni sistem za unapređenje poslovanja već i moćan poslovni aplikativni sistem koji daje masu mogućnosti za napredno korišćenje email-a i SMS-a u poslovanju.

PAUK je namenjen svim osobama koje imaju potrebu za kompleksnijim izborom email adresa na koje se šalje isti e-mail, a takođe i brojeva mobilnih telefona na koje se želi da pošalje isti SMS.

PAUK u svojim šifarnicima sadrži kompletan spisak poštanskih brojeva i gradova što omogućava selektivno grupisanje podataka po regionima koji proističu iz sistema poštanskih brojeva. Takođe omogućava i formiranje sopstvenih šifarnika sa logikom koja je potrebna korisnicima aplikacije.

maybe i'll think of something later...
 
Odgovor na temu

axez

Član broj: 1021
Poruke: 1388
*.pat-pool.nsad.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Da li je skinuo neko besplatnu demo verziju programa PAUK? 15.07.2005. u 21:14 - pre 227 meseci
Znaci potpuno beskoristan softver....
 
Odgovor na temu

vertex
Beograd

Član broj: 32795
Poruke: 450
*.diners.co.yu.



+8 Profil

icon Re: Da li je skinuo neko besplatnu demo verziju programa PAUK? 20.07.2005. u 13:03 - pre 227 meseci
ne vidim kakva je korist od tog programa...
Son: Dad, what are clouds made of?
Dad: Linux servers, mostly.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Da li je skinuo neko besplatnu demo verziju programa PAUK?

[ Pregleda: 5219 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Srodne teme
26.08.2001. UBB6
28.09.2002. TV Tool
07.05.2003. Kako napraviti "demo"
06.10.2005. Ujeo me pauk, pomagajte.
06.02.2006. Odstranjivanje tragova programa
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.