Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sta se desava ako se udari foto-aparat?

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Sta se desava ako se udari foto-aparat?

[ Pregleda: 2495 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

canet

Član broj: 56512
Poruke: 4
*.4.graz.surfer.at.



Profil

icon Sta se desava ako se udari foto-aparat?25.07.2005. u 21:24 - pre 227 meseci
Interesuje me, da li je moguce da se zbog udarca foto-aparata nesto u njemu poremeti? Pre neki dan mi se desilo da mi je slucajno ispao aparat iz ruke i sa jedno 10-15cm pao na sto. Na njemu ne postoji ni jedna jedina ogrebotina ali nekako imam utisak kao da su slike za nijansu tamnije nego sto su bile pre udarca i kao da boje nisu vise tako intezivne. Da li je to moguce?

Hvala na odgovorima.
 
Odgovor na temu

tarla

Član broj: 15527
Poruke: 1648



+42 Profil

icon Re: Sta se desava ako se udari foto-aparat?25.07.2005. u 23:52 - pre 227 meseci
sve je moguce.. u aparatu ima gomila sitnih djelica, senzora, drangulija koje se sve fino zatvore i podese da rade tako kako su stavljene. svaki zemljotres im sigurno nece donijeti nista dobro... zao mi je ako sam te razocarao ali provjeri jos aparat u svim uslovima (dnevno, nocno sa i bez blica sa max i min zoom-om u svim situacijama pa skontaj kada je "kvar" najvise izrazen pa cemo znati vise o tom sta ga je zadesilo


 
Odgovor na temu

ljm
Ljubisa Milivojevic
Beograd

Član broj: 40558
Poruke: 50
*.privsav.co.yu.



Profil

icon Re: Sta se desava ako se udari foto-aparat?26.07.2005. u 15:18 - pre 227 meseci
Ako ti se cini da su slike za samo nijansu tamnije, a sve ostalo radi, onda ti se verovatno i to samo cini. Mislim da nemas razloga za brigu. Pad sa 10-15cm i nije neki pad.
 
Odgovor na temu

jablan

Član broj: 8286
Poruke: 4541



+710 Profil

icon Re: Sta se desava ako se udari foto-aparat?26.07.2005. u 15:21 - pre 227 meseci
Generalno, elektronika (pogotovo digitalna) se retko kad kvari tako da "radi kao ranije, samo malo drugačije", obično ili radi ili ne radi.
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Sta se desava ako se udari foto-aparat?

[ Pregleda: 2495 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.