Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

www.e-marketing.co.yu

[es] :: E-Marketing :: www.e-marketing.co.yu

[ Pregleda: 11479 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

radovic

Član broj: 313
Poruke: 533
*.verat.net



+3 Profil

icon www.e-marketing.co.yu20.08.2002. u 09:31 - pre 263 meseci
Najpopularniji marketing preko e-maila (spameri) :) i preko razmene banera.

pogledajte www.e-marketing.co.yu a ovde pogledajte koliko imaju poseta www.e-marketing.co.yu/stats i prete da budu najposeceniji sajt u yugoslaviji.

pozdrav
 
Odgovor na temu

torbica
Zoran Torbica
community manager
Vracar, Beograd

Član broj: 187
Poruke: 1780
*.yubc.net

ICQ: 36726092
Sajt: www.aikstednja.rs


+1 Profil

icon Re: www.e-marketing.co.yu20.08.2002. u 10:38 - pre 263 meseci
spam?
FAQ - odgovori na najcesce postavljana pitanja

Pitanje: Kako ovo funkcionise?
Odgovor: Vi kao nas POSLOVNI PARTNER kada se odlucite za ovakav vid kampanje i izaberete program, tada cete napisati poruku nasim KLIJENTIMA i prepustiti nama da je distribuiramo. Prilikom biranja resenja i registracije vi navodite polje interesa vaseg web sajta ili firme i sve e-mail poruke ce biti slate samo onim KLIJENTIMA ciji se interesi poklapaju sa vasom ponudom i tako ce ljudi koji budu gledali vas sajt biti 100% zainteresovani za ono sto vide i izbecicete ozbiljan problem do kojeg moze doci, a to je SPAM.

Pitanje: Kako cu biti siguran da su svi vasi klijenti procitali moju poruku i posetili moj web sajt tj. da je moj investirani novac 100% iskoriscen?
Odgovor: Kada postanete nas PP sa samim vasim nalogom dobijate jedinstveni link koji ce u sebi sadrzavati link ka vasem web sajtu tj. voditi ka njemu i korisnicki interface uz pomoc kojeg cete moci da pratite koliko puta je ucitan vas link kod tj. koliko puta je neko posetio vas web sajt sa razlicitih IP adresa. Mi vrsimo veoma jaku kontrolu da bi sprecili bilo kakav pokušaj varanja, jer kako u ugovoru pise, vi placate po unikatnom klijentu koji poseti vas site i procita poruku i zbog toga belezimo svaku IP adresu i vreme u koje je sa nje ucitan vas link kod. Ukoliko dodje to toga da se jedna IP adresa ponavlja dva puta u jednom vremenskom roku, ona vam nece biti uracunata u cenu tj. bice vam nadoknadjena, a nas klijent udaljen iz naseg servisa. Ukoliko se za 7 dana od slanja poruka ista ne iskoristi do maksimuma tj. ako neki od nasih klijenata ne procitaju vasu poruku i ne posete vas website, vasa e-mail poruka se salje dokle god se ne postigne marketing resenje (solucija) koje ste platili.


Jos uvek niste pronasli odgovor na vase pitanje? Procitajte jos.

www.aikstednja.rs mesec stednje 2010/ www.snajper.rs servis za media planiranje na Internetu
 
Odgovor na temu

Dragan Varagic
Internet konsultant, P2Internet
Novi Sad

Član broj: 4867
Poruke: 1325
195.252.100.*

Sajt: www.draganvaragic.com


+3 Profil

icon Re: www.e-marketing.co.yu21.08.2002. u 09:39 - pre 263 meseci
O servisu E-marketing.co.yu mozete procitati opis na ovoj stranici. Isprobao sam veci deo ovog servisa i sasvim je u redu s aspekta onoga sto nudi.

Sto se tice email kampanja, ovo je klasican pay per click servis gde su korisnici placeni da kliknu na link koji se nalazi u emailu. Oglasivac na ovaj nacin dobija efekte neciljane populacije (brand awareness), jer je pitanje koliko je korisnika stvarno zainteresovano za uslugu koju oglasivac nudi. Takodje, postoji mogucnost da se korisnici ovog servisa stvarno zainteresuju za ponudu oglasivaca, ali to ovde niko ne nudi.

Kako je ovo nov servis i nema veliki broj korisnika, ne moze se birati koje kategorije oglasivaca zanimaju korisnika, ali to je inace za neki mnogo kasniji period razvoja ovakvih servisa.

Ostali servisi su klasika koja postoji duze vremena kod nas.
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: www.e-marketing.co.yu21.08.2002. u 13:17 - pre 263 meseci
Vlado, nemoj misliti da te webalizer statistike tačno pokazuju posećenost tog sajta. Ona je zapravo mnoogo manja, verujem da većina od tih usera koji su "posetili" ovaj sajt (tj njihov browser poslao zahtev tom serveru), ne zna ni za njegovo postojanje. Ono što zapravo "pumpa" webalizer statistike su pozivi ka php scripti koja se nalazi na e-marketing sajtu, a dolaze sa ostalih sajtova (posećenijih), sa kojima ovaj sajt sarađuje u nekim reklamnim kampanjama.

Kao dokaz ovoga, pogledajte najposećenije stranice na tom sajtu:

Na prvom mestu, sa 105711 hitova i 1763217 kilobajta, nalazi se /pp/wm/adview.php, scripta o kojoj sam pričao. Zatim slede slike, a tek na trećem mestu sa samo 2409 hitova i 26728 kilobajta, dolazi "/" lokacija, tj direktna poseta e-marketing.co.yu adresi. Sve ostale adrese na sajtu su vrlo slabo praćene, skoro nikako. Sajt dakle nema NIKAKVU značajniju posećenost trenutno. Sve cifre su samo zbirovi hitova sajtova poput telfon.net i ostalih koji sarađuju sa e-marketing.co.yu-om.

Nadam se da se ovo neće shvatiti kao kritika za e-marketing sajt, već kao razjašnjenje cifri o kojima govore te statistike.
 
Odgovor na temu

wwww
Milana Adamov

Član broj: 5072
Poruke: 20
*.verat.net



Profil

icon Re: www.e-marketing.co.yu27.08.2002. u 11:16 - pre 262 meseci
Pozdrav svima,

Koliko sam ja upoznata sacelom situacijom e-marketing postojo nesto vise od mesec dana i za to vreme se i ne moze ocekivati nesto preterano mada se po internet radaru dobro drze......2. su u svojoj kategoriji a 46. na generalnoj dnevnoj top listi....
http://www.radar.co.yu/toplista/top4_d.html
sa nekih 230 poseta sto i nije tako lose....ali bice bolje nadamo se
Sve u svemu zelim ljudima puno uspeha i nadam se d ace od njih ispasti valitetan servis.....
 
Odgovor na temu

Wooyke
Petar Petrovic

Član broj: 20181
Poruke: 160



+2 Profil

icon Re: www.e-marketing.co.yu16.04.2004. u 02:39 - pre 242 meseci
1. kako da udjem u sajt??? kada odem samo se pokaze ona flash animacija i nista vishe>?
2. ko je pravio taj sajt?
 
Odgovor na temu

Veljko
Beograd

Član broj: 967
Poruke: 1172
*.absolutok.com

Sajt: veljko.net


+1 Profil

icon Re: www.e-marketing.co.yu16.04.2004. u 08:43 - pre 242 meseci
Podledaj datum teme, samo si zakasnio dve godine ;)

A sajt solidno radio, dok je radio i jos uvek postoji nada da ce ponovo poceti sa radom.

[Ovu poruku je menjao Veljko dana 16.04.2004. u 10:49 GMT]
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: www.e-marketing.co.yu16.04.2004. u 08:45 - pre 242 meseci
Ne radi vise.
 
Odgovor na temu

Wooyke
Petar Petrovic

Član broj: 20181
Poruke: 160



+2 Profil

icon Re: www.e-marketing.co.yu17.04.2004. u 01:08 - pre 242 meseci
pheh nisam gledao datum :p a pitao sam za to jer sam chuo da jedan moj ortak radi neki e-marketing.co.yu pa zato...
 
Odgovor na temu

gsrda
Goran Srdanović
BG

Član broj: 16616
Poruke: 79
*.rcub.bg.ac.yu

ICQ: 272960842
Sajt: www.besplatnestvari.net


Profil

icon Re: www.e-marketing.co.yu19.06.2004. u 01:10 - pre 240 meseci
e-arketing.co.yu je opet online ali Ivan Dudas ne odgovara na email.

I dugovanja od prosle godine nisu izmirena...

Da li neko zna nesto o tome?
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Marketing :: www.e-marketing.co.yu

[ Pregleda: 11479 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.