Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vojvodjanska Banka ili Rajfaizen

[es] :: E-Kupovina :: Vojvodjanska Banka ili Rajfaizen

[ Pregleda: 8580 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dakuri
Novi Sad

Član broj: 44913
Poruke: 191
*.17.EUnet.yu.



+1 Profil

icon Vojvodjanska Banka ili Rajfaizen17.08.2005. u 12:43 - pre 226 meseci
Hteo bih da uzmem jednu karticu za on line kupovinu, citajuci ovaj forum vidim da su dve banke u opticaju Vojvodjanska i Rajfaizen. Preko koje je bolje da vrsim uplatu. Neki moji drugari koriste rajfajzen karticu ali oni uglavnom koriste za VUE sajt i sve je OK. Ja bih uglavnom koristio za nemacke i austriske sajtove, gde bih prvo uspostavio kontakt. Drugo jos uvek nisam siguran da li kod nas radi PayPal i koja banka bolje saradjuje sa njima.....

Unapred hvala!!!
 
Odgovor na temu

crews_adder
Serbia

Član broj: 28500
Poruke: 2159
*.dial.b92.net.

ICQ: 302374108


+2 Profil

icon Re: Vojvodjanska Banka ili Rajfaizen17.08.2005. u 14:34 - pre 226 meseci
Vojvodjanska banka. I ja sam imao tu dilemu i tako je razresio. Kartica je skroz ok i radila je svuda gde sam do sada placao, a pocetni depozit mozes odmah da potrosis (za razliku od Raiffeisen gde uvek moras na kontu da imas 20EUR). Mislim da je i sigurnost na strani VISA Interent kartice Vojvodjanske banke, odn. da je mogucnost njene zloupotrebe manja.
 
Odgovor na temu

Miroslav Cvejić
Technical Lead
Revel Systems UAB
Vilnius, Lithuania

Član broj: 802
Poruke: 6609
*.145.EUnet.yu.



+536 Profil

icon Re: Vojvodjanska Banka ili Rajfaizen17.08.2005. u 20:16 - pre 226 meseci
Što dalje od Vojvođanske Banke i njihove VISA Internet kartice!
Jeste mali depozit koji se može potrošiti i to je sve.

Uplatim ja u ponedeljak ujutru pare i molim Boga da u sredu uveče mogu da ih tošim. Kod njih se pare knjiže, pare se provlače, šta im sve ne rade i koje sve izgovore imaju što pare nisu na računu. Bre, u Delti kako spustite pare na šalter, pare su na računu i mogu da se troše. Je*u me ko kauboj konja prodavci sa eBaya što uplate kasne nekoliko dana.

Još kakvi manijaci rade u call centru... Ona riba ima je*ozovan glas i tako to, ali komentar "Miroslave, pa vi me svakog dana zovete" uopšte nije na mestu. Da banka radi kako treba ne bih je zvao ni jednom.

Ako hoćete ljudsku banku, klonite se ove. Ja sad štekam pare za depozit kod Delte za MasterCard i VISA pa nek ide život. Sa ovim seljacima nemam nameru da se makljam više.

[Ovu poruku je menjao Miroslav Cvejić dana 17.08.2005. u 21:17 GMT+1]
 
Odgovor na temu

dakuri
Novi Sad

Član broj: 44913
Poruke: 191
*.48.eunet.yu.



+1 Profil

icon Re: Vojvodjanska Banka ili Rajfaizen19.08.2005. u 06:25 - pre 226 meseci
Onda je najbolje da imas vise kartica pa koja prodje....Tako cu najverovatnije uraditi. Samo mi niko nije odgovorio koje nase kartice "najbolje" rade se Paypal-om...
 
Odgovor na temu

Miroslav Cvejić
Technical Lead
Revel Systems UAB
Vilnius, Lithuania

Član broj: 802
Poruke: 6609
*.199.EUnet.yu.



+536 Profil

icon Re: Vojvodjanska Banka ili Rajfaizen19.08.2005. u 07:16 - pre 226 meseci
Naša država ne radi sa Paypalom. Znači ako nanjuše IP adresu iz Srbije od*ebu te, ako nanjuše adresu odavde isto. Izbegavaj to. Da ne bude posle zašto su ti pare blokirane.
 
Odgovor na temu

Milos Zivanovic

Član broj: 66557
Poruke: 23
212.200.4.*



Profil

icon Re: Vojvodjanska Banka ili Rajfaizen05.09.2005. u 15:52 - pre 225 meseci
Molim vas odgovorite mi na ovo glupo pitanje: ako moja kartica (Voban visa internet) prima uplate samo u eurima, da li ja mogu normalno da placam na svim sajtovima, u svim valutama (dolarima, funtama etc.). Bio sam ubedjen da mogu, ali me je salterska radnica danas totalno zbunila svojim "kompetentnim" objasnjenjem (zavrsila je recenicom sve je to kako kreditna sluzba odluci).
 
Odgovor na temu

Balša
Srbija

Član broj: 8626
Poruke: 469
*.adsl.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: Vojvodjanska Banka ili Rajfaizen05.09.2005. u 16:10 - pre 225 meseci
Možeš da plaćaš u kojoj god hoćeš valuti, a banka (ili VISA International, svejedno) će to konvertovati u evre i skinuti ti sa računa. Ne obraćaj pažnju na to šta ti kažu šalteruše, one po pravilu pojma nemaju.
 
Odgovor na temu

Darezi

Član broj: 68755
Poruke: 58
*.dial.b92.net.



+2 Profil

icon Re: Vojvodjanska Banka ili Rajfaizen25.09.2005. u 00:36 - pre 225 meseci
Da li neko moze da mi kaze kakva je Visa Alterna kartica iz Societe Generale Banke, sto se tice raznog placanja preko interneta. U banci kazu da sa njom mozes da placas i podizes pare bilo gde u svetu i na kraju ti se to obracunava u dinarima, dobra stvar je sto bukvalno mozes da otplacujes sve to u ratama (10%,20%,30%,50%,75%,100% - od zaduzene sume) svakog 10-tog u mesecu, a suma moze da varira gore ili dole u zavisnosti od novog zaduzenja ili dogovora otplate sto mozes da se dogovoris sa svojim bankarem kad god hoces, ali kartica ima limit u sto zavisi od redovnih mesecnih uplata na tekuci.Isto mozes na nju da stavis devizni depozit ako neces da ti leze plata sto i nemoras.
 
Odgovor na temu

anon7994

Član broj: 7994
Poruke: 278
*.yubc.net.



+3 Profil

icon Re: Vojvodjanska Banka ili Rajfaizen25.09.2005. u 01:23 - pre 225 meseci
Pa sam si sebi odgovorio na pitanje, zar ne? Sta te jos zanima? Kartica se moze koristiti i na internetu, a evo ovde imas informacije o kartici: http://www.societegenerale.co.yu/index.php?id=96 a mislim da se jos negde na ovim forumima spominje.
 
Odgovor na temu

zorg
Beograd

Član broj: 20796
Poruke: 763
..njuel-bg.customer.sbb.co.yu.



+109 Profil

icon Re: Vojvodjanska Banka ili Rajfaizen26.09.2005. u 20:06 - pre 225 meseci
A koja je bolja, treba da platim nesto iz kine, placa se sa World Pay-om. Imam Vojvodjansku vec, ali se razmisljam da li da otvorim Raifhaisen karticu ?!
 
Odgovor na temu

IDEASoft

Član broj: 46365
Poruke: 3
212.62.55.*



Profil

icon Re: Vojvodjanska Banka ili Rajfaizen07.10.2005. u 12:13 - pre 224 meseci
Mi smo sa Rajfaizen karticom za placanje preko Net-a (VISA Virtuon) izvrsili nekoliko uspesnih placanja u inostranstvu.
Tako da 'glasamo' za Rajfajzen.
 
Odgovor na temu

Trodmi

Član broj: 58036
Poruke: 193
212.200.67.*



Profil

icon Re: Vojvodjanska Banka ili Rajfaizen17.10.2005. u 23:40 - pre 224 meseci
Visa kartici Vojvodjanske Banke nista ne fali. Eto toliko...
 
Odgovor na temu

bokili
Manager
Niš

Član broj: 11012
Poruke: 398
82.208.208.*



Profil

icon Re: Vojvodjanska Banka ili Rajfaizen20.10.2005. u 19:00 - pre 224 meseci
Citat:
Trodmi: Visa kartici Vojvodjanske Banke nista ne fali. Eto toliko...

Ne fali kartici ali fali sistemu Vojvodjanske Banke. Uplatis novac u sredu i cekas cetvrtak petak da bi mogao da koristis taj novac.

Uz ovo, nemaju mogucnost Online Banking-a za fizicka lica.

Tako da, odes kod Raiffeisen Banke i uzmes sta ti treba. Oni su primer kako svaka banka u Srbiji treba da izgleda i da posluje.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Vojvodjanska Banka ili Rajfaizen

[ Pregleda: 8580 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.