Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako zameniti profesora u srednjoj skoli??????

[es] :: Vodič za učenje :: Kako zameniti profesora u srednjoj skoli??????

[ Pregleda: 5543 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Igor_Andric
Igor Andric

Član broj: 65722
Poruke: 13
*.83.beocity.net.



Profil

icon Kako zameniti profesora u srednjoj skoli??????25.08.2005. u 14:32 - pre 226 meseci
ljiudi, hitno mi je potreban odgovor na koji nacin bi mi iz odeljenja mogli da zamenimo profesora. Ako neko zna, mogao bi i da mi pojasni kako je to regulisano zakonom.
 
Odgovor na temu

Backy
Branislav Đurković
Treptač svetala
Beograd, Zvezdara

Član broj: 54113
Poruke: 2303
*.scnet.yu.

Jabber: backy@elitesecurity.org
ICQ: 231979809
Sajt: www.elitesecurity.org/o/p..


+121 Profil

icon Re: Kako zameniti profesora u srednjoj skoli??????25.08.2005. u 19:37 - pre 226 meseci
mi smo se žalili direktorki 2 puta i oba puta su nam zamenili profesorku, iz istog predmeta
aka Vitez Koja
::
日本光学工業株式会社 :: One photo out of focus is a mistake, ten
photo out of focus are an experimentation, one hundred photo out of focus are a
style.
 
Odgovor na temu

nonamee

Član broj: 49808
Poruke: 16
*.tippnet.co.yu.



Profil

icon Re: Kako zameniti profesora u srednjoj skoli??????25.08.2005. u 21:13 - pre 226 meseci
e sve zavisi od direktora i otalih nadleznih mogu ti reci da smo i mi imali jedan problem sa profom i svasta smo pokusali .... nismo isli na casove (svi razredi koima je on predavao).... i kaznjavali su nas zbog toga onda smo napisali peticiju koju je potpisalo 3 razreda bez i jednog izuzetka... i predali direktoru.... to nije pomoglo kao razmotrice.... lepili smo letke po skoli i okolo sa opisom problema..... i tu se polako "glavonje na vlasti" pocinj cimati kao kakav je to nacin...... super napravicemo jos veci skandal sa peticijom i i navedenim razlogom zasto zelimo smeniti profu do nadleznog za prosvetu za nas okrug (sasvim slucajno u nasem gradu).... posle su dosle novine i tu prica dolazi kraju...... "glavonje na vlasti" sazvali vece i bam dobili nekog drugog profu (koji je jedva znao o tom predmetu ali svi prosli)......
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Kako zameniti profesora u srednjoj skoli??????

[ Pregleda: 5543 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.