Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sajtovi banaka - Sosjete Zeneral i Rajfajzen

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: Sajtovi banaka - Sosjete Zeneral i Rajfajzen

[ Pregleda: 14416 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

anon7994

Član broj: 7994
Poruke: 278
*.yubc.net.



+3 Profil

icon Sajtovi banaka - Sosjete Zeneral i Rajfajzen04.09.2005. u 08:50 - pre 226 meseci
Dve banke su dobile nove sajtove, pa me zanima vase misljenje o njima, kao uopste koliko sajtovi domacih banaka pruzaju informacije klijentima, vizuelno su atraktivni...

www.societegenerale.co.yu

www.raiffeisenbank.co.yu

 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.pat-pool.le.sbb.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Sajtovi banaka - Sosjete Zeneral i Rajfajzen04.09.2005. u 09:36 - pre 226 meseci
Meni je jako svidja sajt Societe Generale i taj gore i http://www.socgen.com/
Ako hoces kritiku evo je:
Treba da plate za VeriSign sertifikat jer ja mogu da vidim da li sajt ima validan sertifikat, a nemaju (to je problem sa nasim bankama), i to bas ne uliva respekt ka sajtu... How cheap... Sam socgen.com ima sertifikat.
Sto se tice sajta Raifaissenbank ne svidja mi se animirani banner na vrhu... Boje su mi nekako 'lose' udesene za sajt banke (zuto,zuto...)




[Ovu poruku je menjao bojan_bozovic dana 04.09.2005. u 10:41 GMT+1]
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.ptt.yu.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Sajtovi banaka - Sosjete Zeneral i Rajfajzen04.09.2005. u 09:47 - pre 226 meseci
Iako priznajem da tema deluje zanimljivo, moracu da je zakljucam :)
Nazalost, nije dozvoljeno stavljati na komentare tudje sajtove, ali bi autor eventualno mogao da pokrene temu u forumu Web Razvoj, sa akcentom na "koliko sajtovi domacih banaka pruzaju informacije klijentima" deo...


[Ovu poruku je menjao boccio dana 04.09.2005. u 10:48 GMT+1]
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: Sajtovi banaka - Sosjete Zeneral i Rajfajzen

[ Pregleda: 14416 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.