Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ishrana,i treninzi

[es] :: Nauka :: ishrana,i treninzi

[ Pregleda: 3453 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

splajser

Član broj: 63245
Poruke: 19
213.244.197.*



Profil

icon ishrana,i treninzi17.09.2005. u 21:26 - pre 226 meseci
treba mi savet sto se tice ishrane,ne bih ja da se backam po teretani i slicnim mestima ,zadovoljan sam i ovom kucnom varijantom(skoro,inace ne bih pisao).jednostavno zelim da povecam misicnu masu,kako bih mogao da radim one bas iscrpljujuce treninge ja imam dobru osnovu medjutim vremeno primecujem male promene i nisam bas time zadovoljan,ekstra je imati zategnut svaki misic na telu ali je stete sa obzirom na njegovu velicinu................pa ko me je razumeo neka pise ........i dobro bi mi dosla tabela ,mislim kako koja namirnica ima pro.kal.i u.g.ne morate toliko da se cimate da je pravite jedostavno ado imate nesto slicno posaljite bio bih vam veoma zahvalan
 
Odgovor na temu

mushu

Član broj: 68092
Poruke: 74
*.dial.b92.net.



+1 Profil

icon Re: ishrana,i treninzi25.09.2005. u 18:57 - pre 226 meseci
E ja sam imala anoreksiju i htela sam da se ugojim ali naravno u misice a ne u masno tkivo,pa sam naravno vezbala i jela soju(meso ne jedem),u zrnu ima oko 38 g proteina,18 g masti,a u soja proizvodima(komadici,odresci,brasno) 52 g proteina 2 g masti,iskoristljivost soja proteina je 70 %,iz mleka i sira 80 %,jedino govedjeg mesa i belance 100 %,dobre su i ostale mahunarke pasulj,grasak socivo ima 22 g proteina,pecurke su isto super narocito one šitaki,posle treninga sam uzimala banane i pivski kvasac koji ima B vitamina,i bilo bi dobro da piješ Oligovit,Bevipleks i tako te komplekse vitamina,ja sam odvajala po obrocima ugljene hidrate i proteinsku hranu tj.sir ili jaja(u tvom slučaju verovatno i meso) kao poseban obrok,nikako ih ne mešaj,a mahunarke možeš da jedeš sa hlebom(naravno crnog itd.),to ti je bitno da bi mogao sve fino da svariš pa tako i maksimalno iskoristiš,ja sam jela na svaka tri sata i uspela sam fino da se nadogradim,ima tu još da se priča,ali me sad mrzi pa ako te još nešto posebno zanima samo pitaj
 
Odgovor na temu

[es] :: Nauka :: ishrana,i treninzi

[ Pregleda: 3453 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.