Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

XMMS gadan trip ???

[es] :: Linux :: XMMS gadan trip ???

[ Pregleda: 5176 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dejan Lozanovic
Dejan Lozanovic
Beograd

Član broj: 691
Poruke: 2325
*.beograd-3.tehnicom.net

Jabber: null@elitesecurity.org
Sajt: speedy-order.com


+75 Profil

icon XMMS gadan trip ???14.09.2002. u 13:28 - pre 262 meseci
situacija je sledeca,

Imam dva CD uredjaja (citac na hdb, i pisac na hdd ), mountovani su hdb -> /mnt/cdrom hdd-> /mnt/cdrom1

Sound blaster je spojen na citac zbog pustanja muzike, e sada situacija je bila sledeca bio je audio disk u citacu i ja sam ubacio neki disk sa mp3jevima u pisac i krenuo iz xmmsa da ih otvorim i kada sam usao u u direktorijum /mnt/cdrom1, ladno sam video umesto sadrzaja CDroma video sam *.cda fajlove sa prvog cdroma :)) i kada sam otvorio neki od tih fajlova :)) pustio je pesmu sa cdroma :)) (hdb)


 
Odgovor na temu

luner
Donald Secret
ISP admin

Član broj: 80
Poruke: 171
195.252.118.*

Sajt: www.lun.co.yu


Profil

icon Re: XMMS gadan trip ???14.09.2002. u 20:46 - pre 262 meseci
Jesi li 100% siguran da si montirao sve kako treba? Ili da možda nemaš neki link na dir?

Uzgred, da li rezač radi pod SCSI emulacijom (a morao bi da radi ako već radi kao rezač)? Ukoliko radi onda nije na /dev/hdd već na /dev/s*.
*************************************
 
Odgovor na temu

Dejan Lozanovic
Dejan Lozanovic
Beograd

Član broj: 691
Poruke: 2325
*.beograd-3.tehnicom.net

Jabber: null@elitesecurity.org
Sajt: speedy-order.com


+75 Profil

icon Re: XMMS gadan trip ???15.09.2002. u 09:57 - pre 262 meseci
ma 1000% siguran, pazi iz konzole sve se vidi kako treba, doduse pisac jos uvek teram samo kao citac, nisam jos rekompajlirao kernel :) e pazi sve lepo bude mountovano i tada kada pristupis pisacu vidis cda fajlove sa citaca :))) trip totalni. Mislm da plugin od XMMS-a tu tripuje jerl ima on podesavanja za mount point dir i za /dev/.... ,
 
Odgovor na temu

luner
Donald Secret
ISP admin

Član broj: 80
Poruke: 171
*.jagodina.beotel.yu

Sajt: www.lun.co.yu


Profil

icon Re: XMMS gadan trip ???15.09.2002. u 12:52 - pre 262 meseci
Znas kako - ja sam skoro rekompajlirao kernel za to tj. ukljucio sam samo SCSI podrsku kao modul i SCSI emulaciju kao modul, napravio module i instalirao ih i... RADI :).

E sada, to sve tebi lepo radi van XMMS-a, ti si zakljucio da je problem u XMMS-u i sta bi sada trebalo da uradis? Sada kao svaki uzoran gradjanin prouci problem i posalji Developerima XMMS-a jasno opisan problem kao i slucajevi kada se javlja a kada ne. (pre toga skini najnoviju verziju XMMS-a i proveri da li se to i u njoj desava)
*************************************
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux :: XMMS gadan trip ???

[ Pregleda: 5176 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.