Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

windowmaker - maximize

[es] :: Linux :: windowmaker - maximize

[ Pregleda: 3671 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

retry
Beograd

Član broj: 39405
Poruke: 95
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon windowmaker - maximize27.09.2005. u 01:01 - pre 225 meseci
koristim windowmaker version 0.91.0 (naj mi je drazi). ko ga nije probao, neka proba, a ko jeste a nije mu se svideo neka mu jos jednom da (pravu) sansu.
e, sad... ja volim da mi svi prozori budu maximizirani te sam za skoro sve aplikacije stavio ono "start maximized". gde je tu problem? problem je to sto mi se tada maximiziraju svi prozori u jednom programu.

primer:
recimo, startujem t'bird. i on se maximizira. odem u neki folder, pritisnem n (next unread message) i dobijem pitanje :"advance to next unread message in nekifolder?". meni je glupo sto je ta jedna recenica u novom mximiziranom prozoru koji zauzima ceo ekran. pa, moje pitanje je mogu li se nekako prozori "deca" neke aplikacije izuzeti iz opsteg pravila maximiziranja?

pozdrav.
 
Odgovor na temu

japan

Član broj: 34328
Poruke: 480
*.beotel.net.



+13 Profil

icon Re: windowmaker - maximize27.09.2005. u 03:18 - pre 225 meseci
koliko ja znam ne... sva "deca" programa koji se pokrece maximiziran su takodje maximizirana, i ovo i meni predstavlja problem koji sam donekle resio tako sto program pokrenem normalno, bez "start maximized" atributa, maximiziram ga nakon pokretanja, i zapamtim njegov status, pa se sledeci put se pokrene u toj velicini, ali nema status maximiziranog prozora nego obicnog...
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux :: windowmaker - maximize

[ Pregleda: 3671 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.