Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako da spojim dva kompa pa da oba imaju pristup Net-u!

[es] :: SOHO Networking :: Kako da spojim dva kompa pa da oba imaju pristup Net-u!

[ Pregleda: 2752 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sekulicB

Član broj: 67167
Poruke: 158
81.93.72.*



Profil

icon Kako da spojim dva kompa pa da oba imaju pristup Net-u!02.10.2005. u 21:48 - pre 225 meseci
E ovako! Imam P4 i na njemu mreznu, neku intelovu, i na nju prikljuchen kabl od satelitskog interneta! ovako imam josh jedan komp i na njemu isto neku intelovu mreznu, pored toga imam i jedan kabal od 10 m i jedan od 1 m! Takodje imam i Intel InBusiness 8 Port 10/100 Fast hub(ali bez adaptera), pa da li bi mi neko znao objasniti kako to sve da spojim, pa da radi net na oba pc-ja!

Napomena!

Na prvom kompu je WinXP a na drugom Win98!

P.S. Da li bi bilo moguce da ubacim josh jednu mreznu u svoj prvi komp i da je uvezem sa onim drugim kompom preko obichnog kabla a da na onom ostane Net i da ga koriste oba kompa!

Unapred zahvalan!
--------------------------
Ibanez rules. :)
 
Odgovor na temu

apex
kikinda

Član broj: 31144
Poruke: 918
82.208.201.*

Sajt: www.polovni-delovi.com


+1 Profil

icon Re: Kako da spojim dva kompa pa da oba imaju pristup Net-u!03.10.2005. u 00:20 - pre 225 meseci
E ovako!

Citat:
P.S. Da li bi bilo moguce da ubacim josh jednu mreznu u svoj prvi komp i da je uvezem sa onim drugim kompom preko obichnog kabla a da na onom ostane Net i da ga koriste oba kompa!


Jeste. Sve sto treba da uradis je da na kompu gde ti se nalazi kartica za sat.internet instaliras program CCPROXY i naravno podesis browser na racunaru sa win98 da ide na net preko IP Adrese (IP adresa P4) i portova koji se nalaze u CCPROXY-ju.

http://www.polovni-delovi.com - Najveći portal polovnih delova za sve tipove vozila
 
Odgovor na temu

[es] :: SOHO Networking :: Kako da spojim dva kompa pa da oba imaju pristup Net-u!

[ Pregleda: 2752 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.