Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako objaviti web stranicu u FrontPage-u?

[es] :: Hosting :: Kako objaviti web stranicu u FrontPage-u?

[ Pregleda: 5498 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

petricija

Član broj: 69940
Poruke: 3
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Kako objaviti web stranicu u FrontPage-u?04.10.2005. u 17:06 - pre 225 meseci
Kako objaviti web stranicu u FrontPageu ? Molim detaljan opis . Imam mjesto, pasvord, username ali jednostavno ne ide. Mozda zato jer ide preko Braveneta ?



[Ovu poruku je menjao petricija dana 04.10.2005. u 18:39 GMT+1]

MOD: Naslov


[Ovu poruku je menjao BytEfLUSh dana 13.10.2005. u 15:34 GMT+1]
 
Odgovor na temu

MileG

Član broj: 28981
Poruke: 997



+7 Profil

icon Re: MOLIM VAS ZA POMOĆ - frontpage:-!04.10.2005. u 17:38 - pre 225 meseci
To ti bas i nema veze sa FP. Ako vec imas mjesto, znaci da imas hosting a ako to imas tamo bi trebalo da imas i neko kontrol panel odakle bi mogao da uploadujes stranice na server.
 
Odgovor na temu

petricija

Član broj: 69940
Poruke: 3
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: TOP: MOLIM VAS ZA POMOĆ - frontpage:-!04.10.2005. u 17:50 - pre 225 meseci
Imam ja taj tvoj kontrol panel ali preko njega mi ne pokupi cijeli folder pola stvari ostavi. A stranica mi onda ispadne bijela sa križićima umjesto crna. Kao da ne želi pročitati FP. ZNA LI NETKO GDJE MOGU OBJAVITI WEB STRANICU BESPLATNO MINI. 30 MG ?
 
Odgovor na temu

dado_k
Varaždin

Član broj: 57122
Poruke: 300
*.cmu.carnet.hr.

ICQ: 326865106
Sajt: radim baš novi sajt u ph..


Profil

icon Re: TOP: MOLIM VAS ZA POMOĆ - frontpage:-!04.10.2005. u 19:26 - pre 225 meseci
mislim da ti host mora imati FP extenzije!
koristi ovu pretragu
stavi da trebaš frontpage ext i ne znam što još trebaš
http://www.free-webhosts.com/power-search.php
 
Odgovor na temu

ucim_se
ovdje

Član broj: 68002
Poruke: 24
*.ig.com.br.



Profil

icon Re: TOP: MOLIM VAS ZA POMOĆ - frontpage:-!04.10.2005. u 20:12 - pre 225 meseci
Prvu stranicu koju napravis u frontpage sacuvaj pod imenom index.html. Druge, trece....nema veze kako se zovu. Na sajtu koji ti nudi web prostor saznaj kako mogu fajlovi sa tvog racunara da se prebace na njega.
xo
 
Odgovor na temu

vejin
a.k.a. NOVII
Apatin

Član broj: 36383
Poruke: 524
*.apatinonline.net.

Sajt: zanimljiv.org


+22 Profil

icon Re: TOP: MOLIM VAS ZA POMOĆ - frontpage:-!04.10.2005. u 20:29 - pre 225 meseci
A da probas uz pomoc Total Commandera. Jednostavno selektujes jedan prozor i pritisnes ikonicu URL, kada se otvori novi prozorcic ukucas ftp.imedomena.com (ili koji je domen .net .org .info). Zatim trazi korisnicko ime, pa potom password. U drugom prozoru otvoris folder gde se nalazi sajt i kompletan sadrzaj prevuces u prvi prozor. Kada se sve iskopira prkines koneciju i tada ti se otvara upit dali zelis sacuvati podesavanja. Ako tu kliknes OK, onda prilikom sledeceg pristupa sajtu mozes pristupiti uz pomoc dugmica FTP.

Konekciju nazovi smislenim imenom jer postoji mogucnost da sa vremenom napravis konekcije ka drugim sajtovima.
dajte nam sve podatke i dajte nam slobodu odlučivanja
novii blog
 
Odgovor na temu

[es] :: Hosting :: Kako objaviti web stranicu u FrontPage-u?

[ Pregleda: 5498 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.