Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

pomoc! gde naci sony sa 3ccd-a za pristojnu cenu??

[es] :: Digitalne kamere :: pomoc! gde naci sony sa 3ccd-a za pristojnu cenu??

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6937 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

MovieManser
bg

Član broj: 70833
Poruke: 12
195.252.90.*



Profil

icon pomoc! gde naci sony sa 3ccd-a za pristojnu cenu??12.10.2005. u 21:07 - pre 225 meseci
Treba mi polu-profesionalna/profesionalna kamera, pa posto sam se odlucila za sony, interesuje me gde mogu da nadjem neki od modela sa 3 ccd za nizu cenu nego kod zvanicnih uvoznika. Ako neko prodaje jos bolje! Hvala
 
Odgovor na temu

conis
Stojan Mihajlov
Smederevo

Član broj: 70858
Poruke: 13
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: pomoc! gde naci sony sa 3ccd-a za pristojnu cenu??13.10.2005. u 03:22 - pre 225 meseci
Cao!

Koliko para planiras da das za kameru?

I ja isto preferiram SONY-eve proizvode, ali kada sam video Canon XL2 miniDV kameru zanemeo sam...
 
Odgovor na temu

MovieManser
bg

Član broj: 70833
Poruke: 12
195.252.90.*



Profil

icon Re: pomoc! gde naci sony sa 3ccd-a za pristojnu cenu??13.10.2005. u 11:31 - pre 225 meseci
uh, evo i ja sam je sad pogledala na netu, uopshte ne izgleda lose:), ali za te iste pare i u toj klasi moze se naci bolji sony camcorder, jer shto se tice kvaliteta slike sony prednjaci u odnosu na ostale proizvodjace. A posto se profesionalno bavim snimanjem, necu zaliti malu razliku u novcu za veliku razliku u kvalitetu.
za sad imam oko 1200e, planiram da dam jos nekih 200 preko toga.
poz
 
Odgovor na temu

conis
Stojan Mihajlov
Smederevo

Član broj: 70858
Poruke: 13
*.proxy.astra-net.com.



Profil

icon Re: pomoc! gde naci sony sa 3ccd-a za pristojnu cenu??13.10.2005. u 11:48 - pre 225 meseci
Cao!

Evo opet mene... Nisam imao prilike da radim ni sa jednom ni sa drugom ali nekako mi ova deluje bolje. Ne bih ti ovo ni pricao, ja se bavim fotografijom i snimanjem amaterskim (mada gledao sam neke snimke nekih "profesionalaca" i od tada sebe zovem MAESTRO :) nego da se vratim na pricu... I tako sam ja koristio HP stampace 4-5 godina (promenio sam ih mnogo) za stampanje svacega jer kazu da su oni najbolji nisam ni razmisljao da kupim neki drugi i onda kupim CANON-a i nisam mogao da verujem, razlika je nenormalna, kao prvo maltene se necuje dok radi, mnogo bolja rezolucija i bolja podrska za papire.

Nego da li ti ides u neku skolu za snimatelje (FDU?) ili ucis sama?

Neces moci da nadjes SONY ispod 2000 eura... :( Skupi jos malo para!




 
Odgovor na temu

MovieManser
bg

Član broj: 70833
Poruke: 12
195.252.90.*



Profil

icon Re: pomoc! gde naci sony sa 3ccd-a za pristojnu cenu??13.10.2005. u 12:17 - pre 225 meseci

Studiram TV reziju, skoro sam pocela da radim spotove i reklame..
Za sony ti pricam iz iskustva, jer se pokazao kao najbolji. Ma moze da se nadje za manje od 2000e, ne smeta mi ni ako je polovna pod uslovom da je "zdrava", nashla sam cak i polovan DSR 200AP za 1600e, ali me neko preduhitrio. Tako da moze:)
Ja trenutno jurim neshto legalno ispalo iz kamiona:))

A kolik koshta ovaj canon kod nas?
pozz

 
Odgovor na temu

Cyman
Kipar

Član broj: 31626
Poruke: 172
*.spidernet.net.



Profil

icon Re: pomoc! gde naci sony sa 3ccd-a za pristojnu cenu??13.10.2005. u 12:22 - pre 225 meseci
MovieManser,
Ne mogu sada ponovo isto da kucam. Pogledaj moj post pod temom "sta je bitno pri kupovini" i naci ces tamo dosta losih detalja upravo za model za koji si se "zalepila" - HC1000.
 
Odgovor na temu

Cyman
Kipar

Član broj: 31626
Poruke: 172
*.spidernet.net.



Profil

icon Re: pomoc! gde naci sony sa 3ccd-a za pristojnu cenu??13.10.2005. u 12:27 - pre 225 meseci
Ups, izvini
nekako sam pomislio da si "bacila oko" na SONY HC1000, a ti lepo ni u jednom od svojih postova tako nesto nisi pomenula. Ziv, pa gresi. Sta ces.
Puno srece u lovu na "kamion".
 
Odgovor na temu

MovieManser
bg

Član broj: 70833
Poruke: 12
195.252.90.*



Profil

icon Re: pomoc! gde naci sony sa 3ccd-a za pristojnu cenu??13.10.2005. u 12:37 - pre 225 meseci

HC1000 je najlosija sony-eva kamera sa 3CCD-a, iako je bolja od ostalih u HC seriji, a kamere iz HC serije nisu za profesionalnu upotrebu.
thanks,anyway
 
Odgovor na temu

conis
Stojan Mihajlov
Smederevo

Član broj: 70858
Poruke: 13
*.proxy.astra-net.com.



Profil

icon Re: pomoc! gde naci sony sa 3ccd-a za pristojnu cenu??13.10.2005. u 18:20 - pre 225 meseci
GDE STUDIRAS???????????????? RECI MI, HTEO BIH I JA DA UPISEM NESTO TAKO, ALI NIKAKO DA STUPIM U KONTAKT SA NEKIM KOJI TO VEC STUDIRA. """VRLO MI JE VAZNO"""

A Canon XL2 kosta oko 3200 - 3500 eura :( ***i ga

Ali SONY-jevu novu kameru sa 3 chipa ,neces moci da nadjes ispod 2000 eura...

Pozdrav i odgovori mi gde studiras pa cu onda jos malo da te gnjavim :)
 
Odgovor na temu

MovieManser
bg

Član broj: 70833
Poruke: 12
195.252.90.*



Profil

icon Re: pomoc! gde naci sony sa 3ccd-a za pristojnu cenu??13.10.2005. u 19:59 - pre 225 meseci
Studiram na BK. Da koshta- koshta, al za te pare dobijes isto znanje kao i na fdu, i mnogo bolju praksu, a shto se tehnicke potkovanosti tice da ne pricam...
imash i novi smer dizajn i obrada slike i 3d animacija, ako te to vise zanima...
pa pitj shta te interesuje
poz
 
Odgovor na temu

Cyman
Kipar

Član broj: 31626
Poruke: 172
*.spidernet.net.



Profil

icon Re: pomoc! gde naci sony sa 3ccd-a za pristojnu cenu??13.10.2005. u 21:49 - pre 225 meseci
Movie...
sa 1400/1500 E neces bas daleko da dobacis u pro sektoru. Canon XL2 je odlican izbor ali duplo vise para nego sto hoces da investiras.
Vidi Canon-a GL2. Prosumer sektor, izvanredna manuelna kontrola nad kamerom, briljantni rezultati optike...On je tu negde iznad 1500E. Trenutni bestseler u tom cenovnom rangu.
 
Odgovor na temu

conis
Stojan Mihajlov
Smederevo

Član broj: 70858
Poruke: 13
*.proxy.astra-net.com.



Profil

icon Re: pomoc! gde naci sony sa 3ccd-a za pristojnu cenu??13.10.2005. u 21:51 - pre 225 meseci
Cao

Hvala, za ove informacije, znas tako ti je to kad zivis u nekoj zabiti kao sto je Smederevo (kao sve ti je tu blizu, a u stvari sve je tako daleko, svi ljudi imaju neke glupe ciljeve, da ne poverujes jos nisam naisao na nekog sa kime bih mogao da pricam na ovu temu, svi pokusavaju da budu biznismeni, menadzeri, o HAKERIMA :)da ne pricam - s***** zesce).

Kako ide upisivanje, da li je tesko? Znam da za FDU ima milion gluposti za prijemni.
Kolika je cena skolarine?

Poz
 
Odgovor na temu

MovieManser
bg

Član broj: 70833
Poruke: 12
195.252.90.*



Profil

icon Re: pomoc! gde naci sony sa 3ccd-a za pristojnu cenu??14.10.2005. u 09:47 - pre 225 meseci
Zavisi na koji smer hoces. tv i filmska rezija su najskuplje (3500 i 4500e), a fotografija bi trebalo da je oko 1000e, s tim sto su ti tu uracunate i cene ispita.
za prijemni idi na
www.au-bk.edu.yu
poz

Citat:
Cyman: Movie...
sa 1400/1500 E neces bas daleko da dobacis u pro sektoru. Canon XL2 je odlican izbor ali duplo vise para nego sto hoces da investiras.

ma ja sam se nadala da mogu da nadjem polovnu za 1500e, al cini mi se da cu ipak morati da skupim jos malo kinte, jbg
 
Odgovor na temu

Misa_exclusive
Milos Andrejevic
Raduckam tu i tamo... :)
Novi Sad/Leskovac

Član broj: 59286
Poruke: 1061
212.200.69.*

ICQ: 190609050


Profil

icon Re: pomoc! gde naci sony sa 3ccd-a za pristojnu cenu??14.10.2005. u 20:34 - pre 225 meseci
Ljudi, da raščistimo nešto:
U praksi se pokazalo da je definitivno, za profesionalnu upotrebu, najbolji izbr proizvođača Sony, a sa čime se, ljudi koji se time bave, potpuno slažu.

Citat:
conis: Cao

Hvala, za ove informacije, znas tako ti je to kad zivis u nekoj zabiti kao sto je Smederevo (kao sve ti je tu blizu, a u stvari sve je tako daleko, svi ljudi imaju neke glupe ciljeve, da ne poverujes jos nisam naisao na nekog sa kime bih mogao da pricam na ovu temu, svi pokusavaju da budu biznismeni, menadzeri, o HAKERIMA :)da ne pricam - s***** zesce).

Kako ide upisivanje, da li je tesko? Znam da za FDU ima milion gluposti za prijemni.
Kolika je cena skolarine?

Poz


Pozdrav, Conis.
Evo, i ja sam zainteresovan za FDU, odsek video montaza. A ti, za šta si zainteresovan?
Potpuno se slažem sa tvojim mišljenjem, svi hoće da budu biznismeni (menadžment) ili Hakeri, a ostalo da ne nabrajam.

Nije zgoreg ponoviti jos jednom: Definitivno Sony
Nije sve u parama. Ima nešto i u nekretninama, a Boga mi, i u zlatnim polugama

 
Odgovor na temu

conis
Stojan Mihajlov
Smederevo

Član broj: 70858
Poruke: 13
213.244.208.*



Profil

icon Re: pomoc! gde naci sony sa 3ccd-a za pristojnu cenu??14.10.2005. u 22:53 - pre 225 meseci
Pozdrav Misa!

Ja se interesujem za FDU, cak sam i bio do fakulteta i ne znam sta da kazem, znas sta meni to sve nekako deluje kao da vec trebas da znas nesto o tome, ne kazem da ne znam, vec nekoliko godina se bavim amaterski fotografijom, snimanjem i grafickim dizajnom, malo manje video montazom ( radio sam i video montazu i nije izgledalo lose, cak sta izgledalo je solidno, ali to me manje zanima). Nekako mi na FDU izgleda kao da sve mamini i tatini sinovi upisuju to, mozda se varam ali to je moje misljenje. Znas u poslednje vreme mnogo sam poceo da se razocaravam u fakultetski obrazovane ljude, jer u praksi se vidi koliko oni nista ne znaju o svom poslu... OVO JE SAMO MOJE MISLjENjE MOZDA NEKO IMA NEKO DRUGO ISKUSTVO... Mene na FDU interesuje filmska i tv kamera, ali posto primaju samo 7 studenata, tesko da cu to... videcu...

Ako imas para, volje i DARA sedi kuci, uci, kupi opremu, vezbaj, uzmi za nekog uradi nesto besplatno i promovisi sebe, znas sta bitno je samo da budes u pravom trenutku na pravom mestu i eto ti buducnost...

Poz
 
Odgovor na temu

crnibombarder
Digitalni fotoaparati

Član broj: 23704
Poruke: 988
*.ptt.yu.

Sajt: pcfoto.biz


+6 Profil

icon Re: pomoc! gde naci sony sa 3ccd-a za pristojnu cenu??14.10.2005. u 23:32 - pre 225 meseci
javi se coveku WWW.PCFOTO.BIZ
 
Odgovor na temu

Misa_exclusive
Milos Andrejevic
Raduckam tu i tamo... :)
Novi Sad/Leskovac

Član broj: 59286
Poruke: 1061
212.200.69.*

ICQ: 190609050


Profil

icon Re: pomoc! gde naci sony sa 3ccd-a za pristojnu cenu??15.10.2005. u 09:00 - pre 225 meseci
@ Conis
Kontaktirao sam neke ljude koji idu na FDU u Novom Sadu na odseku montaža ili kamera i imaju pozitivno mišljenje o fakultetu, i uopšte o samom načinu rada.

Citat:
conis: Ako imas para, volje i DARA sedi kuci, uci, kupi opremu, vezbaj, uzmi za nekog uradi nesto besplatno i promovisi sebe, znas sta bitno je samo da budes u pravom trenutku na pravom mestu i eto ti buducnost...


Slazem se sa tobom, ali kad vec planiram da idem na fakultet (a fakultet mnogo znaci prilikom zaposlenja), ići ću na fakultet koji ja volim (FDU/montaža ili kamera).
To kolko se tamo nauči, to je retoričko pitanje, ali znači puno to što su kolege sa fakulteta usko zainteresovani za oblast za koju si i ti, tako da možete razmenjivati iskustva...
Mada, ja sam sada 3. godina sedbje skole, tako da je mozda rano da o tome razmislam.

Nije sve u parama. Ima nešto i u nekretninama, a Boga mi, i u zlatnim polugama

 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8354
*.72.200.212.in-addr.arpa.



+1344 Profil

icon Re: pomoc! gde naci sony sa 3ccd-a za pristojnu cenu??15.10.2005. u 09:55 - pre 225 meseci
Ljudi, ova prica nije za temu, nego za privatne poruke
 
Odgovor na temu

MovieManser
bg

Član broj: 70833
Poruke: 12
*.beotel.net.



Profil

icon Re: pomoc! gde naci sony sa 3ccd-a za pristojnu cenu??15.10.2005. u 15:38 - pre 225 meseci
Citat:
Misa_exclusive: Ljudi, da raščistimo nešto:
U praksi se pokazalo da je definitivno, za profesionalnu upotrebu, najbolji izbr proizvođača Sony, a sa čime se, ljudi koji se time bave, potpuno slažu.
Nije zgoreg ponoviti jos jednom: Definitivno Sony


drago mi je da me konacno neko podrzava:)

Citat:
crnibombarder: javi se coveku WWW.PCFOTO.BIZ


Hvala!!

Shto se faksa tice, slobodno me pitajte na pp shta god vas zanima..
I ako neko ima josh neki telefon za mene, neka mi ga posalje na pp
hvala svima josh jednom
pozz
 
Odgovor na temu

Misa_exclusive
Milos Andrejevic
Raduckam tu i tamo... :)
Novi Sad/Leskovac

Član broj: 59286
Poruke: 1061
212.200.69.*

ICQ: 190609050


Profil

icon Re: pomoc! gde naci sony sa 3ccd-a za pristojnu cenu??15.10.2005. u 21:13 - pre 225 meseci
Citat:
MovieManser: Hvala!!

Shto se faksa tice, slobodno me pitajte na pp shta god vas zanima..


Na kom si fakultetu?
Nije sve u parama. Ima nešto i u nekretninama, a Boga mi, i u zlatnim polugama

 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalne kamere :: pomoc! gde naci sony sa 3ccd-a za pristojnu cenu??

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6937 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.