Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Seervice Name (Broj telefona????????????????)

[es] :: Wireless :: Seervice Name (Broj telefona????????????????)

[ Pregleda: 3483 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

anamarijas

Član broj: 71110
Poruke: 8
*.sksyu.net.



Profil

icon Seervice Name (Broj telefona????????????????)15.10.2005. u 09:32 - pre 224 meseci
Juce sam naisla na svoj prvi problem sa wireless-om. Imam AP na svojoj kuci i antenu jedno 10 metara izdignutu iznad kuce, zgrada, drveca, do sada je funcionisalo ok. Medjutim juce mi se prvi put desi da pokrenem konekciju i ona se uopste ne vidi na ekranu vec samo u statusnoj liniji. Dodam novu konekciju sa istim parametrima, obrisem staru i sinoc je radilo OK. Ali ne lezi vraze, jutros opet ista stvar. Sada opet uradim isto ali vise ni to ne pali. Ima li veze neki antivirus program, ili je pobrljavio zbog necega, nemam pojma. Eh, da juce je nekim slucajem u service name upisao (bar meni lici na neki broj telefona 9946................). Danas ne mogu da provalim sta se desava.
 
Odgovor na temu

ponline
Urimi Junauzi

Član broj: 45924
Poruke: 380



+2 Profil

icon Re: Seervice Name (Broj telefona????????????????)15.10.2005. u 15:29 - pre 224 meseci
To se desi mojim klientima kad surfuju neke 'zabranjene' sajtove, sigurno klikuju na neki add pa nadalje bez njihovog snanja instaluje se neki 'dialer' koji umesto da zeza 'dial-up' konection da mu racunar zovi njihov broj telefona (stara fora da zaradjuju) nego pobrka se sa PPPoE konekciju. Svaki sam to resio sa dodanjem nove pppoe konekcije.
Ako se to tebi ponavlja bez da surfujesh nista, i da klikujes 'yes' negde pa ti se instaluje nesto na PC-u, onda sigurno ti je neki virus ili spyware.
Ako nemas Antivirus ili Anti-Spyware, onda probaj preko online da scaniras racunar:
http://housecall60.trendmicro.com/en/start_corp.asp?id=scan
Samo treba da cekas nekih 15mb da se downloduju pre no sto pocne scan, ali vredi posto skanira i viruse i spyware.
 
Odgovor na temu

dragansavin
dragan Savin
zrenjanin

Član broj: 71178
Poruke: 16
82.208.201.*

ICQ: 260851299


Profil

icon Re: Seervice Name (Broj telefona????????????????)18.10.2005. u 19:10 - pre 224 meseci
Da li Wireless-u moze da smeta magla ili vlazno vreme?
sve za ljubav tebi Anamarija
 
Odgovor na temu

Play
Kruševac

Član broj: 60620
Poruke: 187
*.sys.co.yu.

Sajt: www.floydmedia.net


+5 Profil

icon Re: Seervice Name (Broj telefona????????????????)18.10.2005. u 23:00 - pre 224 meseci
Citat:
dragansavin: Da li Wireless-u moze da smeta magla ili vlazno vreme?


Moze. Po pravilu ne bi trebalo, ali moze da smeta. Naravno, sve zavisi od dosta faktora : udaljenost od pristupne tacke, tip antene, koliko je lose vreme itd...

Play
> (Play) >> (Fast Forward)
 
Odgovor na temu

jogurt
Zoran Milenković
nettverkskonsulent
Norway

Član broj: 13800
Poruke: 472
*.eunet.yu.

Jabber: jogurt@elitesecurity.org
ICQ: 309530264


+8 Profil

icon Re: Seervice Name (Broj telefona????????????????)20.10.2005. u 08:26 - pre 224 meseci
Citat:
Play: Po pravilu ne bi trebalo, ali moze da smeta. Naravno, sve zavisi od dosta faktora : udaljenost od pristupne tacke, tip antene, koliko je lose vreme itd...


Ja nemam ne znam kakvog iskustva u wireless-u, ali moram malo da se umesam. Dobro se secam predavanja sa faxa iz radio-relejnih sistema (a wireless nije nista drugo do radio prenos na 2.4GHz). Po prirodi stvari magla, vlazan sneg i kisa umeju itekako da otezaju propagaciju radio signala...

Poz
Zoran
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Seervice Name (Broj telefona????????????????)

[ Pregleda: 3483 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.