Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kombinatorika - Maturski rad iz matematike

[es] :: Vodič za učenje :: Seminarski radovi :: Kombinatorika - Maturski rad iz matematike

[ Pregleda: 7423 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Smilebey
Easy Smilebey
Kod kuće

Član broj: 48170
Poruke: 58
*.dlp168.bih.net.ba.

Sajt: www.art-bike.biz


Profil

icon Kombinatorika - Maturski rad iz matematike17.10.2005. u 16:10 - pre 224 meseci

Odlucio sam da radim maturski rad na temu "Kombinatorika". Svjestan sam da je to veoma teska matematicka i informaticka oblast ali sigurno i dosta zanimljiva(sto je i razlog zbog cega sam izabrao ovu temu). U mom slucaju maturski rad treba biti vezana za matematiku. Zamolio bih sve koji posjeduju materijal vezan za ovu temu(linkovi,filovi itd.) da se ukljuce u ovu temu i pomognu pri izradi mog PRVOG a nadam se i jedinog:) maturskog rada.
Ili ipak ako neko smatra da bi trebao promijeniti svoju temu neka takodje doda svoj komentar i predlozi drugu.
Hvala unaprijed!!!
"Na svetu postoje dve stvari koje su beskonačne. To su univerzum i čovekova glupost. Ali za univerzum nisam baš siguran!"
Albert Einstein
 
Odgovor na temu

liki_87
Lidija Calovic

Član broj: 236183
Poruke: 1
93.86.234.*



Profil

icon Re: Kombinatorika - Maturski rad iz matematike17.10.2009. u 11:42 - pre 175 meseci
Joooj, to i meni sad treba... :(
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Seminarski radovi :: Kombinatorika - Maturski rad iz matematike

[ Pregleda: 7423 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.