Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

"Cipovanje stanovnistva" uskoro,i biocipovi za pse i macke koje ulaze u EU?

elitemadzone.org :: MadZone :: "Cipovanje stanovnistva" uskoro,i biocipovi za pse i macke koje ulaze u EU?

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 18192 | Odgovora: 41 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Hefestionlove

Član broj: 58003
Poruke: 515
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon "Cipovanje stanovnistva" uskoro,i biocipovi za pse i macke koje ulaze u EU? 05.11.2005. u 14:31 - pre 223 meseci
Ako planirate da povedete svoje pse ili macke u EU oni moraju da imaju biocipove kako bi ih lakse locirali ako dobiju "pseci grip",ili "macji grip"? (Pticji grip je modifikovani virus,pa me uopste ne bi iznenadila pojava nekog "pseceg ili macjeg gripa"!).
Sledeci korak je logicno "cipovanje" gradjana,a Srbija i Hrvatska ce da prednjace u tome! Videcete! Drzave koje se nalaze na periferiji civilizacije obavezno moraju da prednjace na planu kontrole gradjana.
U Americi se kontrola gradjana vrsi mnogo suptilnije preko licnog broja,a i njihovi gradjani su protiv "zigosanja" biocipovima.
Biocip ce predpostavljam da sadrzi:otiske prstiju,mozda uzorak DNK,mozda i snimak zenice,itd..?
Ako projekat "cipovanja stanovnistva" pokaze dobro rezultate na teritorijama Srbije i Hrvatske mozda ce ga i velike sile primeniti kao vid kontrole nad svojim gradjanima?


[Ovu poruku je menjao Hefestionlove dana 05.11.2005. u 15:32 GMT+1]
 
Odgovor na temu

pajaja
Beograd

Administrator
Član broj: 41598
Poruke: 3430
*.static.sbb.co.yu.

Jabber: pajaja@elitesecurity.org
ICQ: 253317269


+144 Profil

icon Re: "Cipovanje stanovnistva" uskoro,i biocipovi za pse i macke koje ulaze u EU? 05.11.2005. u 14:34 - pre 223 meseci
zanima me kako ce da stave DNA u chip...
xxx
mali mali mali kamičak...nebo plave boje.
In Memoriam: Madzone Zeka(15.09.2005-16.09.2005)
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.pat-pool.le.sbb.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: "Cipovanje stanovnistva" uskoro,i biocipovi za pse i macke koje ulaze u EU? 05.11.2005. u 14:36 - pre 223 meseci
Je li, mozes li ti o icemu sem o teoriji zavere... Videcemo, ja se licno kladim da u zapadnoj Evropi ili USA to ne moze nikako da prodje... Sto se tice Irana, Sudana i Kube, mozda nisi daleko od istine...
 
Odgovor na temu

Hefestionlove

Član broj: 58003
Poruke: 515
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: "Cipovanje stanovnistva" uskoro,i biocipovi za pse i macke koje ulaze u EU? 05.11.2005. u 14:54 - pre 223 meseci
Razume se da to ne moze da prodje u U.S.A. i u zapadnoj Evropi. Ali Srbija i Hrvatska ce da realizuju taj projekat jer moraju da prednjace bas zato sto su na periferiji civilizacije. "Cipovanje stanovnistva" se namece kao imperativ jer kontrola preko maticnih/licnih brojeva nije efikasna. U Srbiji ima oko 70 % funkcionalno nepismenih gradjana,a generalno gledano i Srbi i Hrvati su kompjuterski nepismene nacije koje ne koriste internet u onoj meri u kojoj ga koriste superiorni Slovenci. Slovenci nemaju potrebe da eksperimentisu sa projektom "cipovanja gradjana" jer to rade mnogo suptilnije,kao i Amerikanci.
 
Odgovor na temu

BigHakuna

Član broj: 29465
Poruke: 197
*.anon-online.org.



+1 Profil

icon Re: "Cipovanje stanovnistva" uskoro,i biocipovi za pse i macke koje ulaze u EU? 05.11.2005. u 15:32 - pre 223 meseci
Pandora,
Malim rucnim mikserom izmuti nes kafu sa mlekom. Jos ako imas 300 grama neke otmene mlecne cokolade da ti malo sredi "stolicu" garantovano ces prestati sa proseravanjem ovde.

...
 
Odgovor na temu

Kosta ******um Rex Persia
tre
Ofenbach am Main

Član broj: 44544
Poruke: 2312
*.ppp-bg.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: "Cipovanje stanovnistva" uskoro,i biocipovi za pse i macke koje ulaze u EU? 05.11.2005. u 15:35 - pre 223 meseci
Upravo tako. nes kafa čini čuda. Pandora, stvarno, dokle više sa tim tvojim teorijama zavere. Nisi nam više interesantan.Bolje se koncentriši na tvoj sajt.
Live long and prosper.
Permission to come aboard,captain.Permition granted.
 
Odgovor na temu

despotbg

Član broj: 63968
Poruke: 431
*.vdial.verat.net.



+15 Profil

icon Re: "Cipovanje stanovnistva" uskoro,i biocipovi za pse i macke koje ulaze u EU? 05.11.2005. u 15:55 - pre 223 meseci
da da naseg coveka da nateras da se cipuje. Opste je poznato da smo mi jedan od najneposlusnijih naroda. Birač izmlatio coveka samo zato sto mu je ovaj na birackom mestu hteo da naprska onu tecnost.
 
Odgovor na temu

Milos Stojanovic
Belgrade

Milos Stojanovic
Član broj: 10343
Poruke: 1864
195.252.90.*

ICQ: 282954730
Sajt: www.sietf.org


+7 Profil

icon Re: "Cipovanje stanovnistva" uskoro,i biocipovi za pse i macke koje ulaze u EU? 05.11.2005. u 16:00 - pre 223 meseci
Ja lično ne bih imao ništa protiv toga da mi stave čip pod kožu. Ko nema problema sa zakonom njemu mirna savest. Treba da se bune robijaši i ostala "bagra" ;P
Nikad mi ne bi smetalo da me "Veliki Brat" posmatra...
ex. trooper
Oh goody... it's my Illudium PU-36 Explosive Space Modulator!
Softversko Inženjerstvo
♪♫♪
 
Odgovor na temu

pajaja
Beograd

Administrator
Član broj: 41598
Poruke: 3430
*.static.sbb.co.yu.

Jabber: pajaja@elitesecurity.org
ICQ: 253317269


+144 Profil

icon Re: "Cipovanje stanovnistva" uskoro,i biocipovi za pse i macke koje ulaze u EU? 05.11.2005. u 17:57 - pre 223 meseci
Ne bi ni meni smetalo :)
cak bi se dobrovoljno javio da medju prvima da testiram to...

ali me i dalje zanima kako ce da ubace DNA u chip... i kako ce on u cipu da opstane...
xxx
mali mali mali kamičak...nebo plave boje.
In Memoriam: Madzone Zeka(15.09.2005-16.09.2005)
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.skydsl.de.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: "Cipovanje stanovnistva" uskoro,i biocipovi za pse i macke koje ulaze u EU? 05.11.2005. u 18:25 - pre 223 meseci
Citat:
zanima me kako ce da stave DNA u chip...

Jel ti nije tesko da mi kazes sta je DNA?

Inace ugradjivanje mikrocipova u zivotinje se odavno radi i ja planiram svom psu ovo da uradim. Ali to se ne radi iz onih razloga koje je Pandora naveo.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Hefestionlove

Član broj: 58003
Poruke: 515
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: "Cipovanje stanovnistva" uskoro,i biocipovi za pse i macke koje ulaze u EU? 05.11.2005. u 18:37 - pre 223 meseci
"Veliki brat" je vec sada u mogucnosti da locira svakog gradjanina koji koristi mobilni telefon. Ako nosite mobilni sa sobom "Veliki brat" moze da prati vase kretanje i da u svakom trenutku zna gde se i kod koga nalazite. Moguce je i prisluskivati vase intimne razgovore! A prica se da u Srbiji postoji sofisticirana oprema tako da svi mobilni mogu da se prisluskuju.
E sad zamislite kad se krene sa ugradnjom tih mikrocipova i sa projektom "cipovanja" stanovnistva?! Pokusavam sebi da docaram na sta ce to liciti?

P.S. Na netu mozete skinuti Orwellovu "1984" na srpskom jeziku na
http://www.orwell.ru/library/novels/1984/serbian/




[Ovu poruku je menjao Hefestionlove dana 05.11.2005. u 19:44 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao Hefestionlove dana 05.11.2005. u 19:45 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao Hefestionlove dana 05.11.2005. u 19:48 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao Hefestionlove dana 05.11.2005. u 19:50 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Milos Stojanovic
Belgrade

Milos Stojanovic
Član broj: 10343
Poruke: 1864
195.252.90.*

ICQ: 282954730
Sajt: www.sietf.org


+7 Profil

icon Re: "Cipovanje stanovnistva" uskoro,i biocipovi za pse i macke koje ulaze u EU? 05.11.2005. u 19:27 - pre 223 meseci
Mogu da potvrdim da je 1984 vrlo dobra knjiga. Jednostavno ne vidim nikakav problem u tome da me država nadgleda. Kada bi se 100% stanovništva registrovalo na taj način drastično bi se smanjio nivo kriminala. Išao bih prvi da glasam za to.
ex. trooper
Oh goody... it's my Illudium PU-36 Explosive Space Modulator!
Softversko Inženjerstvo
♪♫♪
 
Odgovor na temu

pajaja
Beograd

Administrator
Član broj: 41598
Poruke: 3430
..njuel-bg.customer.sbb.co.yu.

Jabber: pajaja@elitesecurity.org
ICQ: 253317269


+144 Profil

icon Re: "Cipovanje stanovnistva" uskoro,i biocipovi za pse i macke koje ulaze u EU? 05.11.2005. u 21:53 - pre 223 meseci
Citat:
Nabukodonosor: Jel ti nije tesko da mi kazes sta je DNA?

Deoxyribonucleic acid ili DNK kako je mi zovemo.. [ deoksiribonukleinska kiselina ]

[Ovu poruku je menjao pajaja dana 05.11.2005. u 22:54 GMT+1]
xxx
mali mali mali kamičak...nebo plave boje.
In Memoriam: Madzone Zeka(15.09.2005-16.09.2005)
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.smin.sezampro.yu.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: "Cipovanje stanovnistva" uskoro,i biocipovi za pse i macke koje ulaze u EU? 05.11.2005. u 22:27 - pre 223 meseci
Citat:
DNK kako je mi zovemo..

Pa zasto onda tako i ne kazes?! Znam ja sta si ti mislio, ali ovo je "domaci" forum. Cemu foliranje?!
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

pajaja
Beograd

Administrator
Član broj: 41598
Poruke: 3430
..njuel-bg.customer.sbb.co.yu.

Jabber: pajaja@elitesecurity.org
ICQ: 253317269


+144 Profil

icon Re: "Cipovanje stanovnistva" uskoro,i biocipovi za pse i macke koje ulaze u EU? 06.11.2005. u 00:02 - pre 223 meseci
Cemu onda takva pitanja?
U knjigama za fax pise DNA i ja sam naucio da kazem DNA...

bolje da se vratimo na temu...
xxx
mali mali mali kamičak...nebo plave boje.
In Memoriam: Madzone Zeka(15.09.2005-16.09.2005)
 
Odgovor na temu

Kosta ******um Rex Persia
tre
Ofenbach am Main

Član broj: 44544
Poruke: 2312
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: "Cipovanje stanovnistva" uskoro,i biocipovi za pse i macke koje ulaze u EU? 06.11.2005. u 00:59 - pre 223 meseci
Čipovanje neće zaživeti ni u svetu, a kamoli kod nas, jer je ogromna većina građana protiv takve vrste manične i manijakalne kontrole!!!

Logično je,zar ne.
Live long and prosper.
Permission to come aboard,captain.Permition granted.
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.pat-pool.le.sbb.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: "Cipovanje stanovnistva" uskoro,i biocipovi za pse i macke koje ulaze u EU? 06.11.2005. u 01:05 - pre 223 meseci
@Kosta

Na Kubi, u Iranu i u Sev.Koreji nije tako, moras da radis sve sto uvrnutima na vlasti padne na pamet ili si drzavni neprijatelj i sledi besenje za ja*ca ;) Nema biranja tamo, pa je moguce da ce negde (na svu srecu ne ovde) ljudi biti tretirani kao psi i macke i ubuduce, kao dosad ;)
 
Odgovor na temu

Ilic Igor
Vlasnik
Vlami d.o.o.
Beograd

Član broj: 14961
Poruke: 756
*.COOL.ADSL.VLine.Verat.NET.

ICQ: 46969546
Sajt: www.gradjevinskinajlon.rs


+5 Profil

icon Re: "Cipovanje stanovnistva" uskoro,i biocipovi za pse i macke koje ulaze u EU? 06.11.2005. u 19:51 - pre 223 meseci
U SVETOM PISMU lepo to objašnjavaju . Imaćete svi na čelu oznaku. Koga zanima neka pročita
http://www.gradjevinskinajlon.rs/
Gradjevinski najlon i džakovi za šut.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.vodafone-net.de.



+7169 Profil

icon Re: "Cipovanje stanovnistva" uskoro,i biocipovi za pse i macke koje ulaze u EU? 06.11.2005. u 20:03 - pre 223 meseci
Kakav megatrol - kakve veze ima cipovanje macaka i pasa sa cipovanjem ljudi? Pa i ovce, krave i konji se odavno cipuju gde ima potrebe, sto se ne bi cipovale i kucne zivotinje?

Kapiram da bi svakom bilo jako drago da mu se kucni ljubimac locira ako se negde izgubi a ne da zavrsi u sapunu - a ova tehnologija omogucava bas to. Ili recimo ako neki smart-ass posle igranja sa psom ili mackom odluci da svoju "igracku" izbaci napolje - da mu se to fino naplati.

Nema apsolutno nikakve potrebe za cipovanjem ljudi - ljudi su savrseno sposobni da nose identifikaciona dokumenta sa sobom - a nemanje istih obicno samo stvara probleme za onog ko ih nema.

Citat:

U SVETOM PISMU lepo to objašnjavaju . Imaćete svi na čelu oznaku. Koga zanima neka pročita


Ja pak savetujem ekranizaciju izvedenu od strane Monti Pajtonovaca - jos je gotivnija ;-) Evo - otkopali su armagedon pre neki dan u Izrailu - doslo je poslednje vreme :-)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.smin.sezampro.yu.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: "Cipovanje stanovnistva" uskoro,i biocipovi za pse i macke koje ulaze u EU? 06.11.2005. u 22:58 - pre 223 meseci
Citat:
Kapiram da bi svakom bilo jako drago da mu se kucni ljubimac locira ako se negde izgubi a ne da zavrsi u sapunu - a ova tehnologija omogucava bas to. Ili recimo ako neki smart-ass posle igranja sa psom ili mackom odluci da svoju "igracku" izbaci napolje - da mu se to fino naplati.

Ne radi se cipovanje samo iz tog razloga. U chip se upisuju podaci o redovnim vakcinacijama tako da kada prelazis preko granice ovo moze biti vrlo korisno. U Kraljevu kosta cini mi se 2500 dinara i vec sam rekao da nameravam to da odradim psu, ali nikako da se nakanim.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: "Cipovanje stanovnistva" uskoro,i biocipovi za pse i macke koje ulaze u EU?

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 18192 | Odgovora: 41 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.