Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Stavite kola na auto-voz ŽTP-a i usrećili ste se!

elitemadzone.org :: MadZone :: Stavite kola na auto-voz ŽTP-a i usrećili ste se!

[ Pregleda: 7418 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Vlada1001

Član broj: 57306
Poruke: 78
*.yubc.net.



Profil

icon Stavite kola na auto-voz ŽTP-a i usrećili ste se!13.11.2005. u 10:38 - pre 223 meseci
Letos sam stavljao kola na auto-voz do Crne Gore i nazad i doživeo sam prijatno iznenađenje kad sam pokušao kasnije da operem kola (nažalost bele boje). Po kolima su ostale sitne braonkaste tačke, kao da ih je neko rasprskivao. Ta čađ, ili već šta je, se ne skida ni posle više pranja po raznim servisima. Da li je neko uspeo da ih skine na neki način osim poliranja.

Samo da znate da pazite kad koristite auto-voz. Noću koriste oklopljene vagone, tako da vas verovatno niko neće pokrasti, ali ... Ljudima su otpadali auspusi kad su se penjali na strmi gornji nivo, meni ovo sa bojom. Na karti piše da nije dozvoljeno kola stavljati pod ciradu, baš su to lepo smislili.
 
Odgovor na temu

DrJekyll

Član broj: 26330
Poruke: 849



+152 Profil

icon Re: Stavite kola na auto-voz ŽTP-a i usrećili ste se!13.11.2005. u 10:41 - pre 223 meseci
A koja je poenta auta ako se ne voze?
 
Odgovor na temu

SmilieBG
Aleksandar Skodric
NL

Član broj: 13094
Poruke: 1821
*.speed.planet.nl.



+3 Profil

icon Re: Stavite kola na auto-voz ŽTP-a i usrećili ste se!13.11.2005. u 11:16 - pre 223 meseci
- Godine (automobila ili vozaca), da su jednostavno suvise stari da sa lakocom izdrze put do CG (8+ sati, po onim krivinama + deonicama gde ni nema puta);
- lenjost :)
- hendikep;
- pretovarenost automobila za bezbedan put 8+ sati;
- troje male dece koja su ipak mirnija dok spavaju u kupeu voza;
- itd...

Nije los fazon tog autovoza... I kroz tunel Fra - GB ide isti fazon... Ok drugacija je ideja iza, ali... ;)

@vlada1001 - da sam na tvom mestu, pozvao bi ZTP, pokusao da saznam od cega su te tackice, da bi znao i kako efikasno da ih se resis... Mozda i oni imaju neke predloge ;)

Poz,
Sale

[Ovu poruku je menjao SmilieBG dana 13.11.2005. u 12:17 GMT+1]
=========
Uporedi cene i karakteristike za vise od 10.000 proizvoda, izmedju ostalog:
Digitalni foto-aparati
Mobilni telefoni
Skolski pribor
=========
 
Odgovor na temu

elektroplusns

Član broj: 71978
Poruke: 57
*.neobee.net.

Sajt: www.satelitskeantene.com


Profil

icon Re: Stavite kola na auto-voz ŽTP-a i usrećili ste se!13.11.2005. u 23:48 - pre 223 meseci
Citat:
SmilieBG: -
@vlada1001 - da sam na tvom mestu, pozvao bi ZTP, pokusao da saznam od cega su te tackice, da bi znao i kako efikasno da ih se resis... Mozda i oni imaju neke predloge ;)



he he he nasmejah se slatko, ja sam bivsi zeljos, nisam imao veze sa autovozom(sem kao korisnik pa su mi poskidali maglenke sa kola), ali ona ekipa sto radi sa tim nema blage veze sa flekicama i bilo cim sto se tice bilo cega drugog sem oruk u vagon i iz vagona, i sve sluzbe koje to prate( saobracajna sekcija, vuca vozova, pa cak i ekipe za pranje i odrzavanje vagona) cak i da imaju veze sa nekim tamo za po njih gotovo nevidljivim flekicama nemaju zrnce volje ni zelje da sad tamo nekom objasnjavaju kako da se toga resi.....praksa je samo da ce te setati od vrata do vrata dok ti ne dosadi....
nazalost takva im je profesionalnost, njima je svejedno da li ce korisnik doci i dogodine kod njih ili nece vise nikada....
a ti vlado dogodine u cenu autovoza obavezno ukalkulisi i novo farbanje.....
 
Odgovor na temu

Nemanja Avramović
Engineering Manager
MENU Technologies
Beograd, Srbija

Nemanja Avramović
Član broj: 32202
Poruke: 4391
*.internet.krstarica.net.

Sajt: https://avramovic.info


+46 Profil

icon Re: Stavite kola na auto-voz ŽTP-a i usrećili ste se!14.11.2005. u 09:09 - pre 223 meseci
ili pokrij kola necim
Laravel Srbija.

[NE PRUŽAM PODRŠKU ZA PHP PREKO PRIVATNIH PORUKA!]
 
Odgovor na temu

despotbg

Član broj: 63968
Poruke: 431
213.244.197.*



+15 Profil

icon Re: Stavite kola na auto-voz ŽTP-a i usrećili ste se!14.11.2005. u 10:31 - pre 223 meseci
Poprskaj sa malo benzina i onda krpicom trljni..
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Stavite kola na auto-voz ŽTP-a i usrećili ste se!

[ Pregleda: 7418 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.