Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kako se najefikasnije baviti poslom

[es] :: Vodič za posao :: kako se najefikasnije baviti poslom

[ Pregleda: 3680 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

denisvuckovic
Denis Vuckovic
Banjaluka

Član broj: 44205
Poruke: 213
*.teol.net.



Profil

icon kako se najefikasnije baviti poslom17.11.2005. u 18:36 - pre 224 meseci
... mislim da se u danasnje vrjeme sve teze baviti bilo kojim oblikom poslovanja radi sticanja dobiti , pa zato izmedju ostalih diskusija smatram da bi od velike pomoci svakome od nas ko se bavi , ili se misli baviti nekim biznisom dobro dosla rasprava na temu ; iskustava , misljenja , ... i slicnog u vezi istrog .
Kao sto smo vecina slicni , tako ni ja , a vjerovatno mnogi , nisu slusali ljude sa iskustvom . U vecini slucajeva tako treba i postupati , niko ti ne moze nesto tako dobro objasniti dok to sam ne iskusis na svojoj kozi ( iskustvo je najbolji ucitelj ) , ali sada nakon odredjenog broja godina vidim da sam u nekim slucajevima trebao i poslusati druge . U tom smislu zelim svima pomoci , a pozivam i druge ba svojim velikodusnim postovima pomognu svima kojima je ta pomoc potrebna a samim tim i sebi .
Puno se moze raspravljati na razne teme kao i izmedju ostalog koliko se covjek treba i odmarati od posla i skupiti snage za novi dan ... , koliko treba biti oprezan , koje su najbolje investicije , kakvih se firmi ( ljudi ) treba cuvati , kad prestati ulagati , koliko ulaganje u nesto ima svrhe , nakon kojeg vremena sa samostalne djelatnosti preci na preduzece , ...................
Ljudi uglavnom pokusavaju naci konkretan odgovor na pitanje sta raditi , odnosno kojim se poslom baviti , mislim da je to greska , pitanje je : kako izabrani posao graditi ?


Pozdrav , Denis Vuckovic
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: kako se najefikasnije baviti poslom

[ Pregleda: 3680 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.