Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

2 Problema sa mrezom ili nesto drugo?

[es] :: SOHO Networking :: 2 Problema sa mrezom ili nesto drugo?

[ Pregleda: 2605 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

---GriFoN---
Almir Sarajčić
Sarajevo

Član broj: 73992
Poruke: 53
85.158.39.*

ICQ: 204864104
Sajt: www.bhcomp.info


Profil

icon 2 Problema sa mrezom ili nesto drugo?01.01.2006. u 12:56 - pre 222 meseci
1. neki dan sam kupio novi racunar, a vec sam imao jedan, pa sam mislio da ih umrezim.
nabavio sam sve, kartice, kabal itd. i sve povezao.
sve sam podesio da na novom racunaru preko starog idem na internet, sve je to uredu, nego sa starog ne mogu uci u shared folder novog racunara, a sa novog mogu u shared folder starog.
nekada imam problema sa konekcijom pa sam sinoc pola sata pokusavao namjestiti da se na drugom racunaru moze ici na internet. pojavio mi se nekakav network bridge koji stalno govori da kabal nije ukljucen
gledao sam i na network trobleshooter koji dodje na win xp kako da rijesim problem ali opet nisam mogao to srediti
moze li mi neko reci, tj. napisati kako da to podesim da mogu sa starog u shared folder novog?

2. uz novi racunar sam dobio originalnu igru age of empires 3 i instalirao sam na novi i onda sam instalirao na stari sa istim cd keyem posto na netu koje sam nasao nisu nesto radili. kada sam htio igrati na lanu age-a hostovao sam na novom racunaru, a na starom nije ni prikazalo da postoji hostovani server. probavao sam i sa starim da hostujem i u oba slucaja sam upisivao ip adresu misleci da cu tako lakse uci na taj server ali nije ni u jednom slucaju radilo.
moze li mi neko reci kako da rijesim problem i da li je problem zato sto sam sa istim cd key-em za age na oba racunara ili je to nesto do mreze, kabla itd.?

Pomozite, molim vas!
Sretna Nova 2006.
 
Odgovor na temu

---GriFoN---
Almir Sarajčić
Sarajevo

Član broj: 73992
Poruke: 53
85.158.39.*

ICQ: 204864104
Sajt: www.bhcomp.info


Profil

icon Re: 2 Problema sa mrezom ili nesto drugo?03.01.2006. u 09:36 - pre 222 meseci
Zasto niko ne odgovara, valjda neko zna barem jedan rijesit problem?
 
Odgovor na temu

---GriFoN---
Almir Sarajčić
Sarajevo

Član broj: 73992
Poruke: 53
85.158.38.*

ICQ: 204864104
Sajt: www.bhcomp.info


Profil

icon Re: 2 Problema sa mrezom ili nesto drugo?15.01.2006. u 11:22 - pre 221 meseci
Uredu je, promijenio sam mreznu kartu, a na novi komp. instalirao Win XP SP1.
Sad savrseno radi!

 
Odgovor na temu

[es] :: SOHO Networking :: 2 Problema sa mrezom ili nesto drugo?

[ Pregleda: 2605 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.