Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa digitalcem ili baterijema! ! !

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Problem sa digitalcem ili baterijema! ! !
(Zaključana tema (lock), by broker)

[ Pregleda: 2816 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vijay
Beograd

Član broj: 21192
Poruke: 467
*.244.eunet.yu.



+12 Profil

icon Problem sa digitalcem ili baterijema! ! !11.01.2006. u 12:51 - pre 221 meseci
Imam Kodak CX6330 i jedan veliki praoblem. Naime koliko god da punim (Energizer) baterije od 2300mAh, pa ih stavim u aparat one rade samo par minuta i aparat se gasi (prijavljuje kao prazne).

E sad, mislio bih da je problem u baterijema, ali kad ih stavim u bilo koji drugi uredjaj koji dosta "vuche", one rade perfektno.

Inache, video sam na netu da se korisnicima Kodak-a javlja ovakav problem, ali bez reshenja.

Da li je neko reshio ovo bio kako? Da li je mogucje da je ipak do baterije. Da su korishcjenjem malo oslabile? Kako to da popravim. Nemam one sofisticirane punjache koji mogu da prazne i osvezhavaju baterije.

Hvala na bilo kakvoj pomocji.
All my X's live with hexes.
 
0

Axel DPS

Član broj: 51060
Poruke: 541
*.tehnicom.net.



Profil

icon Re: Problem sa digitalcem ili baterijema! ! !12.01.2006. u 07:30 - pre 221 meseci
off topic postoji tema Baterije i punjaci

Nisam bas najbolje ukapirao da li si probao da koristis neke druge baterije??
Postiji cest problem kod Konica Minolta modela da imaju ladni lem pa se baterije istrose posle 8-9 snimaka, ne zelim da te plasim ali mozda imas problem sa aparatom ukoliko je tacno(tako si napisao) da u drugim uredjajima te celije rade normalno onda tu nema mnogo filizofije.
Ima jos jedna veoma retka pojava da neki uredjaji rade iskljucivo na 1,5 volti a kao sto znamo sve punjive celije su 1,2 volta
 
0

vijay
Beograd

Član broj: 21192
Poruke: 467
*.201.EUnet.yu.



+12 Profil

icon Re: Problem sa digitalcem ili baterijema! ! !12.01.2006. u 09:34 - pre 221 meseci
Chachkao sam po netu i video da se ovo deshava sa pojedinim modelima Kodak-a, ali nigde nisam nashao reshenje.

Ukoliko jeste hladan lem, shta da radim?

Juche sam uzeo nove punjive baterije i izgleda ok. Ali se plashim da cje za koji mesec da zakazhu. Da li je mogucje da mogu da se "pokvare" tako brzo. Kako da ih osvezhim?
All my X's live with hexes.
 
0

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: Problem sa digitalcem ili baterijema! ! !12.01.2006. u 09:43 - pre 221 meseci
Citaj top teme.
 
0

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Problem sa digitalcem ili baterijema! ! !
(Zaključana tema (lock), by broker)

[ Pregleda: 2816 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.