Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

zasto je los snimak nakon obrade u Windows movie maker

[es] :: Video softver :: zasto je los snimak nakon obrade u Windows movie maker

[ Pregleda: 3796 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dr.zmaj
Drazen Zmaj
prof.
Beograd

Član broj: 63416
Poruke: 259
*.ptt.yu.

Sajt: kompaskmt.9f.com


Profil

icon zasto je los snimak nakon obrade u Windows movie maker12.01.2006. u 21:28 - pre 221 meseci
Evo o cemu se radi. Nakon sto sam importovao snimak sa digitalnog kamkordera, negde oko 30 minuta, u Windows Movie Maker-u, uradio sam montazu, izbacio neke scene, itd. Medjutim kad zelim da pregledam kako to izgleda, jako je los snimak, cak i slika recka. Kada snimim projekat i pregledam u Windows plejeru, velika je razlika u kvalitetu originala i materijala koji je izmontiran. Inace snimak sam skidao sa programom koji sam dobio uz kameru Pixela. Da li treba da koristim neki drugi program za montazu, ili da izvrsim neka podesavanja.
 
Odgovor na temu

Cileinteractiv
Zoran Petrovic
Isurance agent
VIG
Lokacija: Novi Sad

Član broj: 43360
Poruke: 2738
82.208.195.*



+3 Profil

icon Re: zasto je los snimak nakon obrade u Windows movie maker12.01.2006. u 21:54 - pre 221 meseci
Naravno da treba! btw zaboravi na CD sa softverom koji si dobio uz karticu, po pravilu takve stvari su neupotrebljive! Pretraga govori sama za sebe i odgovara na sva pitanja. Pozdrav!
 
Odgovor na temu

Misa_exclusive
Milos Andrejevic
Raduckam tu i tamo... :)
Novi Sad/Leskovac

Član broj: 59286
Poruke: 1061
*.icentrala.net.

ICQ: 190609050


Profil

icon Re: zasto je los snimak nakon obrade u Windows movie maker13.01.2006. u 10:46 - pre 221 meseci
Kao što kaže Cileinteractiv, batali "Windows Movie Maker" i predji na "normalna" rešenja za video editing.
A što se tiče (ne)kvaliteta slike, stvar je u podešavanju izlaznih parametara.
Nije sve u parama. Ima nešto i u nekretninama, a Boga mi, i u zlatnim polugama

 
Odgovor na temu

[es] :: Video softver :: zasto je los snimak nakon obrade u Windows movie maker

[ Pregleda: 3796 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.