Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Mrtva particija, osumnjiceni Partition Magic 8.0, zrtva SATA Maxtor 60Gb!

[es] :: Storage :: Mrtva particija, osumnjiceni Partition Magic 8.0, zrtva SATA Maxtor 60Gb!

[ Pregleda: 4244 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

memphis
Vladimir Mihailovic
NaviPartner
Bgd

Član broj: 15378
Poruke: 94
*.vdial.verat.net.

Sajt: www.3dfurniture.net


Profil

icon Mrtva particija, osumnjiceni Partition Magic 8.0, zrtva SATA Maxtor 60Gb!18.01.2006. u 03:59 - pre 221 meseci
Ljudi, pomagajte.
Zezao sam se sa Partition Magic-om, jer sam hteo da podelim disk na dve particije.
Dva puta next, jednom finish, reboot i onda krece rasulo.
Prvo mi javlja incorect batch i trazi da se resetuje, a onda NISTA!
Doneo sam hdd kod ortaka, prepoznaje hard, ali kada hocu da mu pristupim izbacuje mi nesto tipa "the file or directory is corupted".

Sta da radim, ima li sanse da povratim nesto od podataka?
Hvala unapred.
Vlada
 
Odgovor na temu

fordfiesta
Beograd

Član broj: 41972
Poruke: 48
217.26.79.*



Profil

icon Re: Mrtva particija, osumnjiceni Partition Magic 8.0, zrtva SATA Maxtor 60Gb!18.01.2006. u 07:26 - pre 221 meseci
Izbacuje ti da je fajl ili direktorijum ostecen najbolje ti je da formatiras ceo hard
ali ne preko windowsa treba ti program koji ce da ti obrise ceo hard i ocisti ga idi na sajt maxtora i skini program trebalo bi da ga imaju ja imam western digital i program za njega koji sam skinuo sa sajta program radi pod dosom startujes windows i pokrenes ga preko cd-a ali pre toga narezes i jos jedna stvar imaces opciju quick format i full format ides na full format traje duze ali se isplati potpuno ti ocisti hard Pozdrav!!!!
 
Odgovor na temu

JOJO847

Član broj: 14162
Poruke: 6623
*.adsl.net.t-com.hr.



+10 Profil

icon Re: Mrtva particija, osumnjiceni Partition Magic 8.0, zrtva SATA Maxtor 60Gb!18.01.2006. u 11:28 - pre 221 meseci
Vladimire treba ti neki od recovery programa ( get data back, acronis partition recovery...) i što manje čačkanja po disku. U dubinu problema ne stignem ali sigurno češ sve naći ako malo pretražiš storage forum!

 
Odgovor na temu

sasadj
Sasa Djordjevic
OPERATER
Nis

Član broj: 58122
Poruke: 57
*.rcub.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: Mrtva particija, osumnjiceni Partition Magic 8.0, zrtva SATA Maxtor 60Gb!18.01.2006. u 15:19 - pre 221 meseci
Ja sam za varijantu da skines sa Maxtor-ovog sajta "Powermax", snimis na disketu, "dignes" sistem sa diskete i lepo pocistis, oformis particije.
 
Odgovor na temu

nesa1
Beograd

Član broj: 9893
Poruke: 16
*.scnet.yu.



Profil

icon Re: Mrtva particija, osumnjiceni Partition Magic 8.0, zrtva SATA Maxtor 60Gb!19.01.2006. u 00:45 - pre 221 meseci
mozda mozes da sacuvas podatke preko partition magica. instaliraj pm8 na komp kod ortaka pa iz njega probaj da otvoris particije (desni klik i browse).
 
Odgovor na temu

gsimon
HDD guru
Beograd

Član broj: 18715
Poruke: 763
*.dziti.com.

Sajt: www.datarecovery.rs


Profil

icon Re: Mrtva particija, osumnjiceni Partition Magic 8.0, zrtva SATA Maxtor 60Gb!19.01.2006. u 07:20 - pre 221 meseci
poslushaj samo shto kaze JOJO...

a ove druge savete , nikako.....

ljudi pa covek je rekao da mu trebaju podaci....
kakav Format , niti Powermax.....
-----------------------------------
So guru's business is to bring out
the disciples from darkness to light.
That is guru's business.
That is guru.
-----------------------------------

-----------------------------------

http://www.datarecovery.rs
http://www.helpdisc.rs
-----------------------------------
 
Odgovor na temu

memphis
Vladimir Mihailovic
NaviPartner
Bgd

Član broj: 15378
Poruke: 94
213.244.197.*

Sajt: www.3dfurniture.net


Profil

icon Re: Mrtva particija, osumnjiceni Partition Magic 8.0, zrtva SATA Maxtor 60Gb!19.01.2006. u 15:34 - pre 221 meseci
Uspeo sam da povratim vise od 90% podataka. Jedino su bili problematicni veliki fajlovi, tipa filmovi i *.iso datoteke. Formatirao sam hard na drugom racunaru(quick format), instalirao Get data back i to je to.
Hvala svima!
 
Odgovor na temu

vaske71

Član broj: 61960
Poruke: 1438
*.ptt.yu.



+109 Profil

icon Re: Mrtva particija, osumnjiceni Partition Magic 8.0, zrtva SATA Maxtor 60Gb!19.01.2006. u 15:44 - pre 221 meseci
Brate a dali ti je sada sa biosom sve u redu ? cisto pitam zbog toga sto se to desilo i jednom mom prijatelju pa ga je posle toga zezao isti sto je uslovilo tome da promeni maticnu plocu (uzmi u obzir i slucajnost da se to desilo samo kod njega)
 
Odgovor na temu

memphis
Vladimir Mihailovic
NaviPartner
Bgd

Član broj: 15378
Poruke: 94
*.vdial.verat.net.

Sajt: www.3dfurniture.net


Profil

icon Re: Mrtva particija, osumnjiceni Partition Magic 8.0, zrtva SATA Maxtor 60Gb!20.01.2006. u 01:22 - pre 221 meseci
Sve je u savrsenom redu. Masina radi kao i pre. Bios nisam ni dirao, jer nisam imao potrebe za to...
Zakljucak je: NE KORISTITE Partition Magic. Mnogo lose utice na zivce!
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Mrtva particija, osumnjiceni Partition Magic 8.0, zrtva SATA Maxtor 60Gb!20.01.2006. u 20:32 - pre 221 meseci
Koristim ga desetak godina i nikad nije zabrljao. Tu ne računam nestanak struje u toku rada, mada mi se čini da u poslednje vreme ni tada nije sve izgubljeno. Više problema su mi pravili drugi programi za rad sa particijama, možda PM odbije da uradi nešto a drugi to kao srede ali mi se uglavnom desi da to kasnije zabrlja.
 
Odgovor na temu

[es] :: Storage :: Mrtva particija, osumnjiceni Partition Magic 8.0, zrtva SATA Maxtor 60Gb!

[ Pregleda: 4244 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.