Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Predajna antena na krovu veoma blizu

[es] :: Wireless :: Predajna antena na krovu veoma blizu

[ Pregleda: 3958 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mobicat
Nikola Djordjevic
Kreativna radionica
SD

Član broj: 80643
Poruke: 126
*.telekom.yu.

Sajt: www.catcom.in.rs


Profil

icon Predajna antena na krovu veoma blizu28.01.2006. u 00:20 - pre 221 meseci
Postavljena je predajna antena na krovu do moje zgrade udaljena od mog računara oko 20m dijagonalno. Deli nas odprilike dva plafona, malo zida i crep. Imam MSI PC54G2 karticu sa malom antenicom i javlja mi da nemam dostupnu ni jednu mrežu. Kartica je postavljena u STATION MOD. Da li to treba tako ili ja negde grešim? Čemu služi AP MOD. Tu mi ikonica pozeleni kao da ima signala , ali i dalje nema dostupnu nijednu mrežu. Da li moram da stavljam spoljnu antenu?

Hvala unapred
 
Odgovor na temu

dendic
servisi ,odrzavanje
Mostar

Član broj: 10678
Poruke: 1856



+10 Profil

icon Re: Predajna antena na krovu veoma blizu01.02.2006. u 18:51 - pre 220 meseci
A sta mislis da izneses produzni kabl i PC u dvoriste pa da vidis onda jesi li dobro postavke stavio?
 
Odgovor na temu

katila
Kalmar Attila
Senta

Član broj: 59975
Poruke: 56
*.tippnet.co.yu.

Sajt: www.fb.com/kalmarattila


Profil

icon Re: Predajna antena na krovu veoma blizu01.02.2006. u 22:26 - pre 220 meseci
Ako pricas o omni antenu, verovatno si tako blizu, da ti nece raditi. Jednostavno si iza antene, pa ne dobijes signal uopste.

Za mene, tebi je resenje LAN kabel (i lan kartica) da uvodis u stan. To jako malo kosta i imaces 100Mb vezu do centralnog uredjaja. Kontaktiraj one koji su stavili antenu na krov...
 
Odgovor na temu

mobicat
Nikola Djordjevic
Kreativna radionica
SD

Član broj: 80643
Poruke: 126
*.telekom.yu.

Sajt: www.catcom.in.rs


Profil

icon Re: Predajna antena na krovu veoma blizu02.02.2006. u 00:22 - pre 220 meseci
Ja ne znam šta tu ima od opreme, ali mislim da je tu samo repetitor signala. Koliko sam ja skapirao signal iz Kovina dolazi po linku 5.8GHz i odatle se samo reemituje na 2.4GHz u Smederevu. Bilo kako bilo iako sam tako blizu nemam skoro nikakav signal odatle. Morađu da gađam drugog provajdera mada je on skuplji.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Predajna antena na krovu veoma blizu

[ Pregleda: 3958 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.