Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Divx nema ton-kod DVD-divx plejera LH-T250SC

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Divx nema ton-kod DVD-divx plejera LH-T250SC

Strane: 1 2

[ Pregleda: 18309 | Odgovora: 39 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

magam
Milanko Comagic
Kraljevo

Član broj: 83715
Poruke: 81
*.nasamreza.com.



+1 Profil

icon Divx nema ton-kod DVD-divx plejera LH-T250SC05.02.2006. u 14:11 - pre 220 meseci
Pojedini Divx filmovi nemaju ton(slika je super,titl besprekoran),dok ostali filmovi rade besprekorno!
Interesuje me da li je to do firmwera(pretpostavljam da jeste),jer se ne razumem preterano u to!Da li firmveru nedostaje neki kodek?
kako resiti problem?
Unapred hvala!
 
Odgovor na temu

Mladen_Perisic
Mladen Perišić
Podgorica, Crna Gora

Član broj: 47546
Poruke: 423
*.crnagora.net.

Sajt: www.arcanus.users.cg.yu


Profil

icon Re: Divx nema ton-kod DVD-divx plejera LH-T250SC05.02.2006. u 16:09 - pre 220 meseci
Mala ispravka: problem je u dekoder-u ;). Biće da se koristi AC-3 zvuk za DivX koji nije zvanično bio podržan od strane DivX Networksa. To je bio i ostao MP3 kodek, a u zadnje vrijeme i AC-3. ako možeš nadograditi firmware, ti probaj, ali čisto sumnjam da će ti pomoći, jer je to do čipa koji se koristi. Ako je Mediatekov čip, imaš sreće. Ako nije....
Sve najbolje zeli vam,
Mladen Perisic
 
Odgovor na temu

magam
Milanko Comagic
Kraljevo

Član broj: 83715
Poruke: 81
*.nasamreza.com.



+1 Profil

icon Re: Divx nema ton-kod DVD-divx plejera LH-T250SC07.02.2006. u 15:54 - pre 220 meseci
Sad sam bas zbunjen!!!Ubacio sam drugi film kod koga je ton Ok u Gspot,i po Gspot.u je to AC3 zvuk!Zar je moguce da AC3 zvuk kod jednog filma radi,a kod drugog ne?
Da li postoji vise vrsta AC3 zvuka?
 
Odgovor na temu

Iggy-ar
Gorg Arandjelovac
AR - Shumadija

Član broj: 39596
Poruke: 665
*.ptt.yu.

Sajt: www.dmgstudio.ag.rs


+1 Profil

icon Re: Divx nema ton-kod DVD-divx plejera LH-T250SC09.02.2006. u 17:49 - pre 220 meseci
Evo konacno ,da neko ima Home T. kao ja !!
magam-e imas li informaciju koji chip koristi ovaj LG i da li si negde nagazio firm za njega ? Kako ti se cini uredjaj -kvalitet i to .....?

POZ.
Iggy
 
Odgovor na temu

magam
Milanko Comagic
Kraljevo

Član broj: 83715
Poruke: 81
*.nasamreza.com.



+1 Profil

icon Re: Divx nema ton-kod DVD-divx plejera LH-T250SC09.02.2006. u 18:13 - pre 220 meseci
Nisam nasao koji je chip,a sto se tice firmwera trazio sam ga na sve strane i nista!Trazio sam ga i na zvanicnom sajtu LG-a i nista.Kvalitet ke dobar.Zadovoljan sam.
Pusta titlove super,bez obzira da li su sub,srt,txt.Cak i titl ne mora biti istog naziva kao i film,ne mora da bude ni u istom folderu.
Jedino sto kod ponekih filmova nece zvuk(zvuk inace radi,probano na kompu)!
Kazu to je AC3 zvuk,ali ja sam probao film koji ima AC3 zvuk(video preko Gspot-a),taj film radi!
 
Odgovor na temu

mkk
Novi Sad

Član broj: 79914
Poruke: 31
*.ns.ac.yu.



Profil

icon Re: Divx nema ton-kod DVD-divx plejera LH-T250SC07.09.2006. u 21:05 - pre 213 meseci
Jeste da se javljam povodom ove teme nakon devet meseci ali kako nisam vlasnik ovog dvd-a nije me ni interesovlao.Ali kako sestra namerava da ga kupi, krenuo sam po netu da trazim informacije o njemu.Posto znam da je prilikom kupovine dvd-a bitno postojanje dobrog firmware na netu pokusao sam da ka pronadjem i nasao sam ga.Kako sam vlasnik DVX9900 playera ,cesto sam ga flesovao a firmware sam naso na poljskom sajtu.Na ovom sajtu sam nasao i firmware za ovaj kucni bioskop tako da verujem da je ok,pogotovo sto je oficijalan lg sajt.
Sajt je:http://pl.lgservice.com/index_b2c.jsp i kliknite na STEROWNIKI I BIOSY a zatim na audio/kino tu ce te ga naci.
Bilo bi lepo kada bi ga neko isprobao pre nego sto sestra kupi plajer.I zamolio bi za informacije u vezi ovog dvd-a kao i vase utiske.
 
Odgovor na temu

velez
Vladimir Vujasic
Zemun

Član broj: 116570
Poruke: 1
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Divx nema ton-kod DVD-divx plejera LH-T250SC08.10.2006. u 18:09 - pre 212 meseci
Neznam da li ti je sestra kupila DVD u medjuvremenu, ali ako
misli da gleda DVD-ove, stvarno mogu da ga preporucim.

Mene smara sto mi neradi ton na Divx-ovima. Pokusao sam da pristupim sajtu koji si ti preporucio, ali dobijam cuveno:The page cannot be displayed. Da nisi ti skinuo u medjuvremenu taj firmware (ili neko drugi). Da li je neko resio ovaj problem uopste?
 
Odgovor na temu

mkk
Novi Sad

Član broj: 79914
Poruke: 31
*.ns.ac.yu.



Profil

icon Re: Divx nema ton-kod DVD-divx plejera LH-T250SC08.10.2006. u 21:03 - pre 212 meseci
Nisam isprobao firmware posto sestra nije kupila ali hoce,skinuo sam taj fw sa http://pl.lgservice.com i to upravo sada nije mi jasno kako nisi ti mogao da pristupis sajtu,kazem ti za dvx9900 je fw ok 100% samo sto nije bilo slova žšđćč vec umesto njih zsdcc.
 
Odgovor na temu

ckora
Zigi Stardas
sombor

Član broj: 116688
Poruke: 8
89.216.233.*



Profil

icon Re: Divx nema ton-kod DVD-divx plejera LH-T250SC12.10.2006. u 13:58 - pre 212 meseci
Moj kolega ima taj dvd player pa molim MKK da mi posaljes taj firmware ako ga je skinuo jer mi nikako nemozemo da otvorimo tu stranicu.
Hvala unapred
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Divx nema ton-kod DVD-divx plejera LH-T250SC12.10.2006. u 19:34 - pre 212 meseci
Citat:
mkk: Nisam isprobao firmware posto sestra nije kupila ali hoce,skinuo sam taj fw sa http://pl.lgservice.com i to upravo sada nije mi jasno kako nisi ti mogao da pristupis sajtu,kazem ti za dvx9900 je fw ok 100% samo sto nije bilo slova žšđćč vec umesto njih zsdcc.
Ček malo, ti si firmware za dvx9900 skidao sa tog sajta? Za njega imaš dobar FW na drugoj adresi.
 
Odgovor na temu

ckora
Zigi Stardas
sombor

Član broj: 116688
Poruke: 8
89.216.233.*



Profil

icon Re: Divx nema ton-kod DVD-divx plejera LH-T250SC12.10.2006. u 20:38 - pre 212 meseci
Sve je to OK,ali ovde se trazi firmware za LG LH-T250SC
a ne za dvx9900.
Procitaj ponovo.Hvala
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Divx nema ton-kod DVD-divx plejera LH-T250SC13.10.2006. u 12:05 - pre 212 meseci
Znam ja šta se traži ali je mkk čini mi se pomenuo da je sa tog sajta skinuo FW za 9900 pa sam napisao gde ima dobrih. Koliko se sećam, odavno se traži FW za 250 ali nisam video da je nađeno dobro rešenje. Nisam se mnogo ni trudio pošto nemam takav plejer, za ove moje 9900 sam našao. :)
 
Odgovor na temu

mkk
Novi Sad

Član broj: 79914
Poruke: 31
*.ns.ac.yu.



Profil

icon Re: Divx nema ton-kod DVD-divx plejera LH-T250SC13.10.2006. u 14:11 - pre 212 meseci
Nisi mogao da pristupis sajtu ili nisi mogao da nadjes na njemu fw.Evo ti jos jednom adresa http://pl.lgservice.com/
a ako nejde ovako probaj preko google da je ukucas i pronadjes.Sto se tice mogu da ti posaljem ali ne znam ti mail a ovako preko elitesecurity nesto nece.
Sto se tice opaske calexxa normalno da znam i za taj sajt ali ovo je jedan od prvih gde se pojavio fw za 9900 a tek potom se pojavio http://pwp.netcabo.pt/dhammer/ stim sto je na http://pl.lgservice.com oficijalni fw.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

mkk
Novi Sad

Član broj: 79914
Poruke: 31
*.ns.ac.yu.



Profil

icon Re: Divx nema ton-kod DVD-divx plejera LH-T250SC13.10.2006. u 14:29 - pre 212 meseci
Evo ovako na stranici http://www.elitesecurity.org/poruka/1318992 uz ovu i prethodnu poruku je okacen fw za lh t250,ali moras skinuti oba i smestiti u isti folder a potom ga otpakovati, posto dozvoljavaju samo kacenje od 1024kb uz poruku.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Divx nema ton-kod DVD-divx plejera LH-T250SC13.10.2006. u 17:17 - pre 212 meseci
Citat:
mkk: Sto se tice opaske calexxa normalno da znam i za taj sajt ali ovo je jedan od prvih gde se pojavio fw za 9900 a tek potom se pojavio http://pwp.netcabo.pt/dhammer/ stim sto je na http://pl.lgservice.com oficijalni fw.
Prvi koji je valjda napravio dobar FW je Fallen Angel ali je prestao da se time bavi i prebacio loptu na xypro'sa. Naravno da na zvaničnim sajtovima često može da se nađe firmware ali obično malo skraćen u odnosu na ove druge.
Poruku sam napisao pošto si rekao da na dvx9900 nemaš naša slova, ako si to rešio, onda nije važno.
 
Odgovor na temu

ckora
Zigi Stardas
sombor

Član broj: 116688
Poruke: 8
89.216.233.*



Profil

icon Re: Divx nema ton-kod DVD-divx plejera LH-T250SC14.10.2006. u 19:47 - pre 212 meseci
nisam mogao da pristupim tom sajtu pa te molim da mi posaljes taj firmware na moj mail
[email protected] jer sam nov u tome pa ne bih da eksperimentisem sa ovim rastavljenim
Usput mozes ako ti nije tesko da mi posaljes i opis instalacije istog.
Bicu ti duznik
HVALA
 
Odgovor na temu

Iggy-ar
Gorg Arandjelovac
AR - Shumadija

Član broj: 39596
Poruke: 665
195.178.58.*

Sajt: www.dmgstudio.ag.rs


+1 Profil

icon Re: Divx nema ton-kod DVD-divx plejera LH-T250SC20.10.2006. u 11:43 - pre 212 meseci
Moze i meni na / [email protected] /
Okozih sa vise trazeci ikakav ,a po mogucnosti dobar firm za ovaj HT posto mislim da sam prvi na ovom forumu pokrenuo temu o njemu a sada vidim da ga puno ljudi ima , pa ako iko ovde radi te stvari bilo bi EXTRA kada bi napravio jedan sa podrskom za nasa slova + izmenjivu velicinu i boju fonta , pa i da nista ne izmeni vise bilo bi dovoljno !!!

A za uvoznike samo najcrnje imam da kazem ,bitno je da su uzeli lovu ,a nimalo se nisu ugledali na drruge zemlje koje proizvod koji prodaju gledaju da lokalizuju jer - valjda je logicno da se tako bolje prodaje !! Neki su to ovde shvatili pa vidim vec se to radi ali ,ko vec uvozi LG , zasada interesuje samo lova - eto ja sam im je dao i nije mi zao jer je HT super ali neka se malo potrude oko podrske onima od kojih zive - cisto dobronamerna sugestija !!!

POZ.
 
Odgovor na temu

ckora
Zigi Stardas
sombor

Član broj: 116688
Poruke: 8
89.216.233.*



Profil

icon Re: Divx nema ton-kod DVD-divx plejera LH-T250SC25.10.2006. u 16:19 - pre 212 meseci
Kupio sam u Osijeku LG LH-T255 SD kucni bioskop i mogu Vaam reci da je procitao sve sto sam mu ubacio.Ima nasa slova,titl je izuzetno citljiv,font je sasvim korektne velicine ali naravno uvek ima ALI...
Na nekim starijim filmovima nema tona.Znaci, ima sliku i titl ali nema tona.Ponavljam samo na starijim filmovima,dok na novim filmovima sve stima.
Sada mene interesuje kako je to moguce?
Ako neko zna odgovor ne bi bilo rdjavo da to podeli sa nama.
Pozdrav celoj bandi!!!
 
Odgovor na temu

ssimic
Srdjan Simic
Novi Sad

Član broj: 4965
Poruke: 58
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 9098483
Sajt: www.SrdjanSimic.com


+5 Profil

icon Re: Divx nema ton-kod DVD-divx plejera LH-T250SC13.11.2006. u 17:10 - pre 211 meseci
Pozdrav svima.

Ubediste me da uzmem ovaj LG LH-T250! :-)

Prvi utisci - odlicno fercera...

Zanima me da li je neko od zadovoljnih korisnika probao da ga FLASH-uje sa FW koji je poslao MKK.

Sta ta verzija FW-a sredjuje. Da li resava problem nasih slova? Da li resava problem sitnih titlova kod DivX-a? Mada ovo drugo i nije toliki problem kad se gleda na TVu sa ekranom od 72cm... :-)

Zanima me jos jedno. Da li je neko eksperimentisao sa velicinom titlova? Da li neko ima informaciju da li je podesavanje za font titla razdvojen od podesavanja za font menija? (sto u ranijim verzijama plejera nije bio slucaj)

Unapred hvala.

Srdacan pozdrav svima!
 
Odgovor na temu

mkk
Novi Sad

Član broj: 79914
Poruke: 31
*.ns.ac.yu.



Profil

icon Re: Divx nema ton-kod DVD-divx plejera LH-T250SC13.11.2006. u 21:48 - pre 211 meseci
Sestra je kupila taj player i nisam ga FLASH-vao posto je kao sto kazes velicina titla ok.
Sto se tice nasih slova ukucaj u Meniju pod Disc subtitle =>other kod nase zemlje 8372
i imaces i nasa slova.
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Divx nema ton-kod DVD-divx plejera LH-T250SC

Strane: 1 2

[ Pregleda: 18309 | Odgovora: 39 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.