Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

windows mi nekad prepozna konekciju nekad ne

[es] :: Windows mreže :: windows mi nekad prepozna konekciju nekad ne

[ Pregleda: 2342 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Racadent
Beograd

Član broj: 38117
Poruke: 43
*.229.nat-pool-bgd.sbb.co.yu.



Profil

icon windows mi nekad prepozna konekciju nekad ne05.02.2006. u 17:26 - pre 221 meseci

Imam problem samo ne znam da li sa windows-om, da li sa mreznom karticom. Naime, imam instaliran winXp kao i integrisanu mrezu karticu intel pro/1000 MT na ploci ASUS P5ND2-SLI i kada upalim racunar i podigne se Windows, nekad se poveze na mrezu nekad ne. Tacnije nekad je omogucen protok nekad ne. Kada odem na network connections i kada obavim par puta disable-enable na tu konekciju mreza proradi (nekada mi je dovoljno jednom da uradim, ali neki put i po 10 puta).

U pitanju je lokalna mreza na kojoj je povezano vise korisnika okolnih zgrada. Niko nema ovakav problem, cak ni ja nisam imao sa starim racunarom. Takodje na zabici od kabla su mi povezane samo 3 parice (one koji koristi switch na koji sam povezan), ali posto mi to nije stvaralo problem sa prethodnim racunarom, smatram da to nije problem, jedino ako pravi problem mreza (koja je 100mb a moja kartica je 1000mb), ali ni to ne verujem da je problem. Sto se tice drajvera, skinuo sam poslednju verziju drajvera za mreznu, ali problem nije bio resen...

Da li imate neko resenje?
 
Odgovor na temu

simple_line

Član broj: 81395
Poruke: 15
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: windows mi nekad prepozna konekciju nekad ne09.02.2006. u 11:42 - pre 221 meseci
Pozajmi od nekoga NIC i vidi da li radi ok, to ti je najjednostavnije.
I define myself.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows mreže :: windows mi nekad prepozna konekciju nekad ne

[ Pregleda: 2342 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.