Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Volan Logitech Formula Force GP

[es] :: Ostali hardver :: Volan Logitech Formula Force GP

[ Pregleda: 7540 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

lnzarko

Član broj: 81569
Poruke: 35
*.blueisp.co.yu.



Profil

icon Volan Logitech Formula Force GP07.02.2006. u 07:44 - pre 220 meseci
Ima li neko ovaj volan.Zanima me, posto ima lufta u volanu, da li tako treba da bude ili je kod mene neka greska.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

VeljaBgd
Velimir Stankovic
student
Beograd

Član broj: 85590
Poruke: 5
*.drenik.net.



Profil

icon Re: Volan Logitech Formula Force GP09.09.2006. u 22:03 - pre 213 meseci
izvini , nemam oggovor na tvoje pitanje, posto volan nemam , nikakav. Ali planiram da kupim. pa me interesuje da mi kazes kao neko ko se vec sa tim igrao , da li vredi kupovati ili je bacanje para. Ne znam nikoga ko ima pc volan. inace imam 26 god. pa ne znam ,hoce li se svideti taj feeling :)
Sta mislis o volanima do 40, max 50 evra?
 
Odgovor na temu

markolazarevic
Gornji Milanovac

Član broj: 35574
Poruke: 943
*.neoneti.com.



+5 Profil

icon Re: Volan Logitech Formula Force GP09.06.2007. u 16:04 - pre 204 meseci
Ima li ko ovaj volan? Kakav je?
 
Odgovor na temu

PCS
Zeljko Jelisavac
User Support Coordinator / Site Admin
Beograd

Član broj: 136100
Poruke: 559
194.99.236.*

Sajt: www.garaza.rs


+2 Profil

icon Re: Volan Logitech Formula Force GP09.06.2007. u 18:24 - pre 204 meseci
Ja sam ga testirao i mislim da je odlican izbor za tu cenu. Inace, Logitech je definitivno broj 1 sto se tice volana tako da i najslabiji model radi sasvim solidno. GP je zasigurno dobar izbor i ako se nekad odlucim da odvozim sve delove CMR-a i NFS-a na volanu verovatno cu i ja kupiti jedan Logitech FF GP.
POZDRAV
Feeling je skociti sa 2000 metara! Probajte!! :)
 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: Volan Logitech Formula Force GP11.06.2007. u 16:44 - pre 204 meseci
@lnzarko

Otišla Ti letva volana.
Šalim se. Nije normalno da ima lufta. Ukoliko nije pod garancijom, otvori kućište volana i pogledaj da li je nosač osovine dobro pričvršćen. Ako nije, dotegni ga šrafcigerom. Vrlo je bitno da ne preteraš, jer nosač osovine je ujedno i ležaj, pa ako previše stegneš, može se desiti da ne možeš da rotiraš.


@VeljaBgd
Za onoga ko voli da vozi, volan je nezamenjiv. Pošto je to, u principu, dugoročna "investicija", od sveg srca preporučujem Logitech Momo - za te pare (nešto manje od 10.000 dinara), solidnijeg nema. Ostale varijante Logitecha su takođe dosta dobre (i dosta bolje od konkurencije). Osećaj je dosta dobar sa Logitech-om. Mada, što je skuplji, to je i realističnost veća.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

markolazarevic
Gornji Milanovac

Član broj: 35574
Poruke: 943
*.neoneti.com.



+5 Profil

icon Re: Volan Logitech Formula Force GP12.06.2007. u 18:52 - pre 204 meseci
Znaci bolje dati za Momo-a, nego uzimati ovaj volan? Koje su još prednosti Momo-a?
 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: Volan Logitech Formula Force GP12.06.2007. u 21:29 - pre 204 meseci
"Grip" obruča je dosta velikog obima, napravljen je od posebne vrste gume, koja bi trebala da imitira kožu. Kažem "trebala bi" pošto ta imitacija nije baš verna. Međutim, ovo ne znači da je loša, pošto je bolja od svih ostalih materijala koji se stavljaju na volane (izuzev u odnosu na G25, ali to je već duga priča... http://www.elitesecurity.org/p1481905), pošto se dobro bori sa znojenjem šaka.

Momo volan krasi primetno veća robustnost i osećaj vožnje, zbog najsnažnijeg FF-a, koji se dobija za te pare. Sekvencijalni menjač je pomalo nesrećno postavljen (nekako previše daleko u odnosu na poziciju sedenja), mada ima i svoju dobru stranu - mogućnost premeštanja na suprotnu stranu, za levoruke korisnike. Mada, pitanje je da li je to ozbiljan nedostatak, budući da je prisutna i klackalica.

Pedale su solidne i teške, a odlikuju se naročitom "sitnicom" popularno zvanom "češalj", koji pridržava pedale na mestu, kada se koriste na mekanoj površini (tepih, itison...).

Sve u svemu, volan košta duplo skuplje u odnosu na srednji segment, ali nudi barem 30% više nego što košta, u poređenju sa ostalima.




Pozdrav
 
Odgovor na temu

Girl_from_Tomici

Član broj: 129558
Poruke: 22
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Volan Logitech Formula Force GP18.06.2007. u 21:58 - pre 204 meseci
ja sam kupila ovaj volan, ako ga ko ima zeljela bih koji komentar

http://www.logitech.com/index....heels/devices/298&cl=gb,en
 
Odgovor na temu

toshapn
Ivan Todorovic
Ekonomija
C:\Paracin

Član broj: 17605
Poruke: 155
212.200.193.*



+2 Profil

icon Re: Volan Logitech Formula Force GP11.02.2008. u 20:25 - pre 196 meseci
Citat:
Girl_from_Tomici: ja sam kupila ovaj volan, ako ga ko ima zeljela bih koji komentar

http://www.logitech.com/index....heels/devices/298&cl=gb,en



i ja sam ga kupio danas,evo igram na njemu rFactor,i zadovoljan sam,malo su mu one vakum gume slabe,ali shta je tu je
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: Volan Logitech Formula Force GP

[ Pregleda: 7540 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.