Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Muke sa titlom, DVD/DivX plejer QUART QT-986!!!

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Muke sa titlom, DVD/DivX plejer QUART QT-986!!!

[ Pregleda: 6017 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pegabend
Gordan Pesic

Član broj: 84610
Poruke: 19
*.panet.co.yu.



Profil

icon Muke sa titlom, DVD/DivX plejer QUART QT-986!!!12.02.2006. u 18:47 - pre 221 meseci
Posedujem DVD/DivX plejer Quart QT-986 i ponekad imam titl,a ponekad ne.Kada je naziv ispred ekstenzije divx filma i subtitla istovetan,kao na primer:Film.avi.....Film.sub,onda se titl vidi.Ako je naziv ekstenzije razlicit,kao na primer:Film.avi.....Film_ser.sub,onda se titl ne vidi.Zasto je to tako nemam pojma,a ako je potreban noviji softver kako da dodjem do njega?Pomagajte ljudi!!!
 
Odgovor na temu

deathangel_bgd
ljubomir zejnula
beograd

Član broj: 99092
Poruke: 3
..taman-bg.customer.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Muke sa titlom, DVD/DivX plejer QUART QT-986!!!22.06.2006. u 01:26 - pre 217 meseci
Nije ti potreban softver ali da bi ti player citao automatski titlove onda ime titla mora da bude istovetno sa imenom filma.Npr ako ti se film zove"niske strasti 2"a avi file je ni2.avi onda i titl moras da nazoves ni2.srt ili ni2.sub.
Ovo ti je odgovor ako sam pravis divx filmove tj sam rezes a ako ih kupujes onda ne znam kako da resis problem(probaj da objasnis prodavcu ovo sto sam ja tebi objasnio pa nek tako ubuduce radi filmove)
P.S.A da,da ne zaboravim znaci srt file mora da bude POTPUNO isti kao i avi jer cak ako se u 1 slovu razlikuju(npr Ni2.avi i ni2.srt)nece ti citati titl.
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Muke sa titlom, DVD/DivX plejer QUART QT-986!!!

[ Pregleda: 6017 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.