Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa sharovanjem foldera na desktopu na mrezi !!!

[es] :: SOHO Networking :: Problem sa sharovanjem foldera na desktopu na mrezi !!!

[ Pregleda: 2308 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gurabaa

Član broj: 77684
Poruke: 12
217.199.130.*



+1 Profil

icon Problem sa sharovanjem foldera na desktopu na mrezi !!!21.02.2006. u 15:48 - pre 221 meseci
Znaci, problem je u tome sto ja imam desetak umrezenih racunara i treba mi da na svakom imam neki dijeljeni folder,koji bi stajao na desktopu i koji bi bio dostupan na mrezi,ali se javlja problem.
Naime, kad ja napravim folder i trebam ga sharovat (desni klik pa onda sharing) ne daje mi onu opciju da oznacim kukicama za sharovanje, jeli neko zna u cemu je problem, moze li mi neko ppmoć??

Hvala unaprijed!!!
 
Odgovor na temu

gurabaa

Član broj: 77684
Poruke: 12
217.199.130.*



+1 Profil

icon Re: Problem sa sharovanjem foldera na desktopu na mrezi !!!22.02.2006. u 09:48 - pre 221 meseci
Dodatna pojašnjenja!!

NIsam vam rekao da se ovaj problem javlja samo kada hocu serovat folder na desktopu, mogu serovat i hard disk i ostale foldere, ali samo ne mogu kada je na desktopu.
Na mojoj mrezi je instaliran program za vodjenje administracije, i na svakom komp-u ima klijent aplikacija,može li ona biti problem.
 
Odgovor na temu

[es] :: SOHO Networking :: Problem sa sharovanjem foldera na desktopu na mrezi !!!

[ Pregleda: 2308 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.