Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Browser nece da otvara stranice ponekad

[es] :: Browseri :: Browser nece da otvara stranice ponekad

[ Pregleda: 3967 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Astral Projection

Član broj: 36254
Poruke: 714



+4 Profil

icon Browser nece da otvara stranice ponekad01.03.2006. u 12:25 - pre 219 meseci
Znachi ponekad necje da mi otvara stranice iako znam da su 100% online. Koristim Firefox 1.5.0.1 ali kad probam sa IE ili Operom takodje nece da otvara. Poslije nekog vremena mozhe da ih otvori. U chemu je problem? Virus?

Takodje kad skidam neshto (DC++, p2p, Firefox..) necje da mi otvara stranice..
Ima li neko reshenje? Samo mi nemojte recj da skeniram komp poshto ne gotivim anti viruse. Ako je u pitanju neki virus shto napada svchost.exe recite kako ruchno da ga maknem :)
:(){ :|:& };:
Peace, Love, Unity, Respect!
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
194.106.175.*



+16 Profil

icon Re: Browser nece da otvara stranice ponekad02.03.2006. u 15:20 - pre 219 meseci
Ne gotivini niko od nas viruse pa ih opet imamo
Pa vidi da ti slučajno nije aktivan neki proces koji ti "krade" brzinu protoka na internetu, pa ti usporava vezu i na kraju ne može da otvori stranice na netu!?

P.S: Skeniraj komp nekim AV
 
Odgovor na temu

Astral Projection

Član broj: 36254
Poruke: 714



+4 Profil

icon Re: Browser nece da otvara stranice ponekad02.03.2006. u 23:10 - pre 219 meseci
Citat:
Ne gotivini niko od nas viruse pa ih opet imamo

ne gotivim anti viruse, niti ih koristim :|

Citat:
Pa vidi da ti slučajno nije aktivan neki proces koji ti "krade" brzinu protoka na internetu, pa ti usporava vezu i na kraju ne može da otvori stranice na netu!?

Sve mi normalno izgleda... Mozda neki od onih svchost virusa? Skenirao sam skenerima zaa blaster,sasser, welchiea(kako li) i nista. Takodje sam koristio pretragu i editovao sa hexeditorom RpcSS.dll ili kako vecj :) i opet ne moze..

:(){ :|:& };:
Peace, Love, Unity, Respect!
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
194.106.175.*



+16 Profil

icon Re: Browser nece da otvara stranice ponekad03.03.2006. u 13:16 - pre 219 meseci
Citat:
Astral Projection: ne gotivim anti viruse, niti ih koristim :|


Ne kapiraš...

Niko od nas ne gotivi ANTI viruse ali ih opet imamo zbog VIRSUA...

Pa možda je problem do tih stranica koje posećuješ, jer kako možeš da budeš 100% siguran da su tada baš on-line i da nemaju učestali problem sa serverom na kojima se hostuju!?

BTW jel ti se dešavalo da ES "puca" ili google?
 
Odgovor na temu

[es] :: Browseri :: Browser nece da otvara stranice ponekad

[ Pregleda: 3967 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.