Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

divx u vcd sa titlovima ne radi!!!! traje predugo 15h??!!!

[es] :: Video kompresija :: divx u vcd sa titlovima ne radi!!!! traje predugo 15h??!!!

[ Pregleda: 3457 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

icondic

Član broj: 46543
Poruke: 7
*.cmu.carnet.hr.



Profil

icon divx u vcd sa titlovima ne radi!!!! traje predugo 15h??!!!06.03.2006. u 23:35 - pre 220 meseci
Pokušao sam konvertirat divx u vcd pomoću TMPGEnc i ubacujem titlove pomoću vobsub-a, ali jednostavno predugo traje!! Trebalo bi mi negdje oko 15h! Procesor mi stoji na nekih 3-4% i jednostavno sve to traje jako dugo!!

Stroj je [email protected] HT, 512MB, Asus ploča itd....

Probao sam i sa AutoGK on mi na prewiev ubacuje titlove ali kada prabacuje format onda ništa! Titlovi su u .sub formatu, isti folder, isto ime kao film... ali jednostavno neće!!!!!

Jel imao neko sličnih problema, možda sam nešta preskočio u postavkama ili da koristim neki drugi program...???? Ideja više nemam, pročitao sam sve teme ali ništa mi ne pomaže??? Da jednostavno čekam 15h da mi prebaci film??
 
Odgovor na temu

Cileinteractiv
Zoran Petrovic
Isurance agent
VIG
Lokacija: Novi Sad

Član broj: 43360
Poruke: 2738
82.208.195.*



+3 Profil

icon Re: divx u vcd sa titlovima ne radi!!!! traje predugo 15h??!!!07.03.2006. u 00:32 - pre 220 meseci
Uporedi svoje postavke sa postavkama i predlozima na ovim temama:
http://www.elitesecurity.org/tema/52371.txt
http://www.elitesecurity.org/tema/21405

Ako ti je sve to već poznato pokušaj da promeniš softver ili verziju Tmpeg Encoder-a...
 
Odgovor na temu

icondic

Član broj: 46543
Poruke: 7
*.cmu.carnet.hr.



Profil

icon Re: divx u vcd sa titlovima ne radi!!!! traje predugo 15h??!!!07.03.2006. u 10:37 - pre 220 meseci
E hvala ovaj link je dobar sve je dobro objašnjeno!! Pa ako nekom treba nek se nadje!
Kada pokrenem baš AutoGK onda mi ne radi, ali zato mi radi VirtualDub evo upravo radi kompresiju i trebat ce mu nekih 40tak min bar tako kaže!!!

http://customlogick.4t.com/reviews/sub-encode.htm
 
Odgovor na temu

Shon3i
Beograd

Moderator
Član broj: 85406
Poruke: 1173
*.sbb.co.yu.



+56 Profil

icon Re: divx u vcd sa titlovima ne radi!!!! traje predugo 15h??!!!07.03.2006. u 12:07 - pre 220 meseci
Koliko sam ja mogao da primetim na ovom linku koj si dao rekompresija se svodi na DivX3 koji ne moze tek tako da se kompresuje iz VirtualDuba ako ti je kvalitet bitan.
 
Odgovor na temu

Ivan_HR

Član broj: 87291
Poruke: 142
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: divx u vcd sa titlovima ne radi!!!! traje predugo 15h??!!!08.03.2006. u 09:42 - pre 220 meseci
Ja sam icondic al nest mi ne radi onaj akaunt!!!

Prebacio sam film u VirtualDub-u ali sam odabrao DivX6, a onda mi nema slike uopće, samo zvuk!! Probao sam odabrat i Xvid format a u njemu mi dolazi do desonkronizacije slike i zvuka!! Koji drugi program mogu probat???
...trying to do my best...
 
Odgovor na temu

Ivan_HR

Član broj: 87291
Poruke: 142
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: divx u vcd sa titlovima ne radi!!!! traje predugo 15h??!!!08.03.2006. u 10:14 - pre 220 meseci
Evo uspio sam prebacit!! Titlovi su tu i sve je ok zvuk, slika savršeno odgovaraju prebačeno pomoću XviD codeca!! E ali je to sad sve u avi formatu!! Pokušao sam pomoću WinAviVideoConverter-a prebacit u mpg format ali mi je kvalitet snimka malo za reč katastrofalan - titlovi se jedva vide pročitat!!!

Znam do je ovo loš program koji drugi da probam?? Ili ima neki drugi način za ovo prebacivanje formata??
...trying to do my best...
 
Odgovor na temu

Ivan_HR

Član broj: 87291
Poruke: 142
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: divx u vcd sa titlovima ne radi!!!! traje predugo 15h??!!!08.03.2006. u 15:07 - pre 220 meseci
Evo sve sam uspio! Prvo pomoću VirtualDub v1.6.11 ubacim titlove u film i izvadim audio u wav format, a nakon toga pomoću TMPGEnc prebacim u VCD format!!

Gledaj sad brzine!! Film 80min i 2sek TMPGEnc prebaci iz avi u mpg format za 27min ipak je to [email protected] s HT tehnologijom koju TMPGEnc bome zna iskorištavat!!
...trying to do my best...
 
Odgovor na temu

[es] :: Video kompresija :: divx u vcd sa titlovima ne radi!!!! traje predugo 15h??!!!

[ Pregleda: 3457 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.