Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Besplatni kurs "montaze" u Novom Sadu

[es] :: Video produkcija :: Besplatni kurs "montaze" u Novom Sadu

[ Pregleda: 5155 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vukx
Vuk Vukmirovic
Novi Sad

Član broj: 12535
Poruke: 245
..mtsns-ns.customer.sbb.co.yu.

Sajt: vukx.users.sbb.rs


Profil

icon Besplatni kurs "montaze" u Novom Sadu11.03.2006. u 15:00 - pre 219 meseci
Organizovana je besplatna radionica (kurs) nelinearne montaze u Novom Sadu.

Svako ko zeli da nauci da radi u programu Adobe Premiere i jos neke tehnicke stvari vezano za temu, ili vec zna ponesto, ali zeli da se usavrsi, neka se pojavi u NFC Kino Klub Novi Sad, Maksima Gorkog 7 (suteren) u Utorak i Petak u 18h.

Ponavljam KURS JE POTPUNO BESPLATAN!!!
 
Odgovor na temu

Mister_rap
SE at Viacom

Član broj: 8822
Poruke: 2540
195.178.39.*

Jabber: mister_rap@jabber.com


+21 Profil

icon Re: Besplatni kurs "montaze" u Novom Sadu11.03.2006. u 15:13 - pre 219 meseci
Extra...
TOP do zavrsetka kursa!
 
Odgovor na temu

milan_S
Novi Sad

Član broj: 60252
Poruke: 65
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Besplatni kurs "montaze" u Novom Sadu16.03.2006. u 22:27 - pre 219 meseci
Ja sam se upravo vratio sa kursa KAMERA ....
Bio je jedan reziser koji je glavni inicijator tog besplatnog kursa, nisam mu zapamtio ime, stariji covek ...

Cas je trajao 2h lepo su predavali, ucili smo o osnovama, kako da namestiomo kameru na stativ, o objektivu, kako da uradimo white balance ...

Koristili smo kameru sony 150 ili tako neki naziv, kazu da je ta kamera sasvim dobra za nas nivo i da se prilican broj dokumentarnih filmova sa nasih TV stanica snimao bas na njoj ...spada pod handy (ako sam dobio upamtio ime te vrste kamera...)

Bilo je jos par ljudi pored druga mog i mene. Doduse, oni su imali vec nekoliko casova ...

Mogli smo da postavljamo pitanja koja smo hteli...

E, da jedan od likova koji nam je bio predavao je ucestvovao na snimanju spota Vlade Georgijeva (nije da se tip kurcio vec sam ga ja nesto pitao pa je prica krenula u tom pravcu ...)

Jedino mi nije jasno koliko ce taj kurs trajati!

Rekli su nam da je neka od prethodnih grupa snimala za festival Exit neki materijal i da su kasnije ti momci/devojke dobili vize sa Sloveniju kako bi valjda ucestvovali tamo na nekom konkursu ili festivalu, jel zna neko nesto vise o ovome ???

Od pocetka sledeceg meseca tj. od 1. aprila (jos 3-4 casa cemo imati do tada) bi trebalo da odlucimo da li nas ovo stvarno interesuje ili ne i da u slucaju da nas ne interesuje, naravno, napustimo grupu.

Jel bio neko jos na kursu ?
 
Odgovor na temu

Misa_exclusive
Milos Andrejevic
Raduckam tu i tamo... :)
Novi Sad/Leskovac

Član broj: 59286
Poruke: 1061
*.icentrala.net.

ICQ: 190609050


Profil

icon Re: Besplatni kurs "montaze" u Novom Sadu19.03.2006. u 20:39 - pre 219 meseci
Milane, bas fino sto si otisao. Taman da time preispitaš sebe da li te to zanima.
Nadam se da ćeš i dalje prenositi utiske i sadržaj narednih časova.

Nije sve u parama. Ima nešto i u nekretninama, a Boga mi, i u zlatnim polugama

 
Odgovor na temu

milan_S
Novi Sad

Član broj: 60252
Poruke: 65
..mtsns-ns.customer.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Besplatni kurs "montaze" u Novom Sadu22.03.2006. u 16:57 - pre 219 meseci

U ponedeljak sam bio jos jedanput na casu ...

Ovaj put smo u praksi radili sa izostravanje slike na objektu koji se krece, i posle toga vezbali u praksi ponovo pravenje tog istog objekta (samo sto smo ovaj put ga gledali iz profila) u kompozici 1:3, i jedan ucitelj nam je teoretski objasnjavao kako objektiv izgleda i kako funcionise, doduse, morao sam malo ranije da odem ali mislim da se ni oni nisu zadrzavali vise od 10 min ...
 
Odgovor na temu

[es] :: Video produkcija :: Besplatni kurs "montaze" u Novom Sadu

[ Pregleda: 5155 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.