Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Moze li nekako u PHP-u da se odradi identifikacija korisnika za pristup internetu

[es] :: PHP :: Moze li nekako u PHP-u da se odradi identifikacija korisnika za pristup internetu

[ Pregleda: 3326 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dr_ambis
Uzice

Član broj: 36362
Poruke: 221
*.adsl.beocity.net.



Profil

icon Moze li nekako u PHP-u da se odradi identifikacija korisnika za pristup internetu15.03.2006. u 14:33 - pre 220 meseci
Ne znam da li je ovo tema za ovaj forum ali moderator ce premestiti gde treba ako nije
Imam mrezu od 5 racunara i ruter pod linuxom. Gateway je 192.168.0.1
Zanima me moze li nekako da se napravi identifikacija korisnika na ovom ruteru kad zele da idu na internet. Moja zamisao je da postavim web server na ovom ruteru i da kad korisnici krenu na net( a moraju preko 192.168.0.1) da se tada pojavi polje za username i password. Zanima me moze li nekako PHP + MySQL da odradi ovo?
Znam kako se to drugacije radi ali zanima me dali BAS moze ovako?


neceg novog se ne treba plasiti, treba ga razumeti
 
Odgovor na temu

SmilieBG
Aleksandar Skodric
NL

Član broj: 13094
Poruke: 1821
*.wxs.nl.



+3 Profil

icon Re: Moze li nekako u PHP-u da se odradi identifikacija korisnika za pristup internetu15.03.2006. u 15:46 - pre 220 meseci
Uh... ne verujem da ces moci to samo uz php da kontrolises. Naime, PHP je server side aplikacija. Mozda mozes eventualno iz PHP-a da pozivas neki drugi program, koji ce da namesta firewall po zelji, ali sam php...

Mozda i moze, ne znam...

Poz,
Sale
=========
Uporedi cene i karakteristike za vise od 10.000 proizvoda, izmedju ostalog:
Digitalni foto-aparati
Mobilni telefoni
Skolski pribor
=========
 
Odgovor na temu

[es] :: PHP :: Moze li nekako u PHP-u da se odradi identifikacija korisnika za pristup internetu

[ Pregleda: 3326 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.