Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kaciga za Internet !! Kako radi i gde kupiti..

elitemadzone.org :: MadZone :: Kaciga za Internet !! Kako radi i gde kupiti..
(Zaključana tema (lock), by BytEfLUSh)
Strane: 1 2

[ Pregleda: 15402 | Odgovora: 32 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

djoka_iz_kaludjerice

Član broj: 63112
Poruke: 35
219.93.211.*

Sajt: www.geocities.com/djoka_i..


+7 Profil

icon Kaciga za Internet !! Kako radi i gde kupiti..12.04.2006. u 17:55 - pre 219 meseci
Kako da zapocnem svoj virtuelni zivot na internetu? Gledao sam film HAKERI i to mi se mnogo dopalo. Oni kontrolisu sve... e sad ja ne znam koji program oni koriste za tako nesto ? I da li mi je za to dovoljan ovaj moj laptop sa xp home windowsom i tvrdim diskom od 20 gigabajta?

I video sam da imaju neke kacige .. stave je na glavu i onda vide internet ..... mene sad zanima kako to radi i da li to ima da se kupi negde (do 200e) ? Da li mi za tu kacigu treba jos nesto od opreme za laptop, jer ne znam gde bi je ukljucio u laptop a nedaje mi se 200e bezveze.

Djoka


 
0

Mister_rap
SE at Viacom

Član broj: 8822
Poruke: 2540
*.raf.edu.yu.

Jabber: mister_rap@jabber.com


+21 Profil

icon Re: Kaciga za Internet !! Kako radi i gde kupiti..12.04.2006. u 18:00 - pre 219 meseci
Ahahaha :)
Srecno, sa pronalazenjem opreme :P
 
0

cukovanny
svaštar
glx
Planina

cukovanny
Član broj: 44538
Poruke: 966
212.200.143.32



+39 Profil

icon Re: Kaciga za Internet !! Kako radi i gde kupiti..12.04.2006. u 18:09 - pre 219 meseci
ja imam od skutera malu kacigu, al sam se ugojio pa mi sad ne moze na lobanju!
pa reko ako ocesh da pazarish , dao bi je jeftino...
 
0

djoka_iz_kaludjerice

Član broj: 63112
Poruke: 35
219.93.211.*

Sajt: www.geocities.com/djoka_i..


+7 Profil

icon Re: Kaciga za Internet !! Kako radi i gde kupiti..12.04.2006. u 18:14 - pre 219 meseci
Izgleda da me nisi razumeo. Ne treba mi obicna kaciga, ova je specijalno napravljena za virtuelni internet. Kaciga prelazi sve preko ociju i tu vidis intenet. Nisi pazljivo procitao moju prvu poruku.

Ipak hvala.
 
0

markolazarevic
Gornji Milanovac

Član broj: 35574
Poruke: 943
*.absolutok.net.



+5 Profil

icon Re: Kaciga za Internet !! Kako radi i gde kupiti..12.04.2006. u 18:19 - pre 219 meseci
Izgleda da ti sve malo zaj******, zar ne?
 
0

nekoko

Član broj: 82755
Poruke: 53
*.dial-up.arnes.si.



Profil

icon Re: Kaciga za Internet !! Kako radi i gde kupiti..12.04.2006. u 18:19 - pre 219 meseci
Je li to isti onaj Djoka koji je kupio Windows na pijaci? :D
 
0

djoka_iz_kaludjerice

Član broj: 63112
Poruke: 35
219.93.211.*

Sajt: www.geocities.com/djoka_i..


+7 Profil

icon Re: Kaciga za Internet !! Kako radi i gde kupiti..12.04.2006. u 18:31 - pre 219 meseci
Zasto ljudi uvek misle da ih zezam ? Jesam kupio sam widows cak sam i objasnio zasto sam ga kupio itd. ....
Ovo je forum gde vidim da ljudi pomzu jedni drugima oko stvari koje im nisu jasne, ne vidim zasto svaki put kad nesto pitam se iscudjavate. Pa ni vi ne znate sve o svemu. I ja u 90% tema ne razumem pitanje, ali ne krenem da vicem kako je glupa tema itd.....ne znam i cutim. A vi ako znate odgovori te mi ili me barem usmerite u neku stranu gde da trazim.

Djoka
 
0

cukovanny
svaštar
glx
Planina

cukovanny
Član broj: 44538
Poruke: 966
212.200.143.32



+39 Profil

icon Re: Kaciga za Internet !! Kako radi i gde kupiti..12.04.2006. u 18:34 - pre 219 meseci
Citat:
djoka_iz_kaludjerice: Izgleda da me nisi razumeo. Ne treba mi obicna kaciga, ova je specijalno napravljena za virtuelni internet. Kaciga prelazi sve preko ociju i tu vidis intenet. Nisi pazljivo procitao moju prvu poruku.

Ipak hvala.



ma choveche nebih da utichem bogznakako na tebe, ali ja evo obnevidio od neta/c#/lektronike - treba mi rehabilitacija u nekom odmaralishtu sa mnogo zelenila,sunca, moshusa mladih qchki i sl, a ti ocesh josh pored svega i kacigu za internet !!!
nisam zadovoljan u kom pravcu idemo svi, forumashki moji drugari...
 
0

KnightOfDoom
Otpusten.
Beograd

Član broj: 27310
Poruke: 497
*.dialup.neobee.net.



+1 Profil

icon Re: Kaciga za Internet !! Kako radi i gde kupiti..12.04.2006. u 18:44 - pre 219 meseci
Citat:
Gledao sam film HAKERI i to mi se mnogo dopalo.


I posle kazu da filmovi ne uticu lose na ljude.

[Ovu poruku je menjao KnightOfDoom dana 12.04.2006. u 19:45 GMT+1]
..:: MUZICKI-FORUM ::..
All Glory to The Hypnotoad !
 
0

SmilieBG
Aleksandar Skodric
NL

Član broj: 13094
Poruke: 1821
*.speed.planet.nl.



+3 Profil

icon Re: Kaciga za Internet !! Kako radi i gde kupiti..12.04.2006. u 18:52 - pre 219 meseci
uticaj filmova je vec poznat...

A kaciga ima, samo experimentalno, tako da jedini nacin jeste da se zaribas u knjige, da savladas A.I. da ti bude u malom prstu, konkurises u nekom intitutu za (daleko) napredne tehnologije, pa ce te jos i (debelo) placati, da nosis tu kacigu ;)

Been there, done that

Poz,
Sale
=========
Uporedi cene i karakteristike za vise od 10.000 proizvoda, izmedju ostalog:
Digitalni foto-aparati
Mobilni telefoni
Skolski pribor
=========
 
0

braker

Član broj: 80035
Poruke: 419
*.smin.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Kaciga za Internet !! Kako radi i gde kupiti..12.04.2006. u 18:55 - pre 219 meseci
Da i isti onaj koji ima averziju prema internet provajderima jer je mishljenja da internet ne pripada nikome.Dakle djole,a da ti malo skoknesh do prichaonice na krstarici i tamo palish ljude.Verovatno ce mentalni sklop prosechnog korisnika moci da 'svari' tvoj smisao za humor
A evo i tema na kojima je djole bio aktivan na njemu karakteristichan nachin:

1.http://www.elitesecurity.org/poruka/1066179 -pogledajte post iznad(P.S.)
2.http://www.elitesecurity.org/poruka/1068745
3.http://www.elitesecurity.org/poruka/1070514
4.http://www.elitesecurity.org/poruka/1071982
5.http://www.elitesecurity.org/poruka/1086201
6.http://www.elitesecurity.org/poruka/1108032
7.http://www.elitesecurity.org/poruka/1110021
8.http://www.elitesecurity.org/poruka/1110038
9.http://www.elitesecurity.org/poruka/1112754 -Pogledajte 2 teme ispod ove u Predlozi..........

Dakle MOD-ovi,SHTA CHEKATE,BWE-Otvorite novi forum-djoka_iz_kaludjericeu koji bi se smeshtale teme koje tematski nadmashuju MAD ZONE,ili..................
p.s. DJOLE pozzzzzzzzzzz
.
 
0

djoka_iz_kaludjerice

Član broj: 63112
Poruke: 35
219.93.211.*

Sajt: www.geocities.com/djoka_i..


+7 Profil

icon Re: Kaciga za Internet !! Kako radi i gde kupiti..12.04.2006. u 19:13 - pre 219 meseci
SmilieBG hvala. Ja sam mislio da moze da se kupi kao dodatna oprema za laptop.

A ti braker-u ne vidim tvoj preblem. Da li sam se ja tebi smejao za nesto sto nisi znao pa mi sad vracas ili je ovo nesto licno? Ne razumem. NE znam koliko ti koristis kompjuter ali ja ga koristim tek godinu i nesto dana i ne snalazim se bas najbolje, AKO TEBE MRZNI /NE ZNAS DA OGOVORIS NA PITANJE PRESKOCI GA BRATE. Ja sam pitao nekoliko pitanja na ovom forumu i uvek se nasao neko sa dovljeno vremena i razumevanja da mi objasni to sto mi je trebalo (pogledaj ti malo bolje te teme sto si naveo) ali na tog jednog dolaze vas 10 sto vicete kako nista ne znam , ja vas smaram, zaje*avam.....itd itd
Ti si kao znao cim si seo za kompjuter da kaciga za internet ne moze tek tako da se kupi u prodavnici...da na internet moras preko provajdera.....kako da ne...

Uglavnom ja sam dobio odgovor koji sam trazio (hvala SmilieBG jos jednom) sto se mene tice za mene je ova tema zavrsena.


 
0

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
194.106.175.*



+16 Profil

icon Re: Kaciga za Internet !! Kako radi i gde kupiti..12.04.2006. u 19:16 - pre 219 meseci
Ima da se kupi.

Sjevernićka 88
Begaljice

Košta 189 € ako kupiš dve (za tebe i tvog best friend-a) dobiješ popust na drugu tako da te ispadne onda 188 umesto 189€

Ozbiljno ne za-----ma se!
 
0

neca
ERP Consultant
Smederevo

Član broj: 1460
Poruke: 1283

ICQ: 129255214


+92 Profil

icon Re: Kaciga za Internet !! Kako radi i gde kupiti..12.04.2006. u 19:30 - pre 219 meseci
Djoko, a da ti nadjes nesto zensko da izbacis tog djavola koji ti maltretira mozak? :)
 
0

braker

Član broj: 80035
Poruke: 419
*.smin.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Kaciga za Internet !! Kako radi i gde kupiti..12.04.2006. u 19:36 - pre 219 meseci
Citat:
djoka_iz_kaludjerice
A ti braker-u ne vidim tvoj preblem. Da li sam se ja tebi smejao za nesto sto nisi znao pa mi sad vracas ili je ovo nesto licno? Ne razumem. NE znam koliko ti koristis kompjuter ali ja ga koristim tek godinu i nesto dana i ne snalazim se bas najbolje, AKO TEBE MRZNI /NE ZNAS DA OGOVORIS NA PITANJE PRESKOCI GA BRATE. Ja sam pitao nekoliko pitanja na ovom forumu i uvek se nasao neko sa dovljeno vremena i razumevanja da mi objasni to sto mi je trebalo (pogledaj ti malo bolje te teme sto si naveo) ali na tog jednog dolaze vas 10 sto vicete kako nista ne znam , ja vas smaram, zaje*avam.....itd itd
Ti si kao znao cim si seo za kompjuter da kaciga za internet ne moze tek tako da se kupi u prodavnici...da na internet moras preko provajdera.....kako da ne..


Iskreno se izvinjavam ako sam upotrebio oshtriji ton nego shto to kultura ophodjena nalazhe.Ali eto,greshku koju sam u afektu nachinio,ispravio je cenjeni kolega Deda_Mraz,pa cu vas uputit na njegov sveobuhvatni post.
P.S.Jednako tako bih vas umolio da uzmete u razmatranje mogucnost da ideje nastale u vashem vrcavom umu podelite sa korisnicima internet prichaonice na Krstarici,koja bi po mom skromnom mishljenju bila plodno tlo za shiru elaboraciju istih

Uz duzno poshtovanje mr (whatever)BRAKER.
.
 
0

dr.NPN

Član broj: 55785
Poruke: 908
*.flashnet.co.yu.



+9 Profil

icon Re: Kaciga za Internet !! Kako radi i gde kupiti..12.04.2006. u 22:39 - pre 219 meseci
Citat:
braker: Dakle djole,a da ti malo skoknesh do prichaonice na krstarici i tamo palish ljude.

A sto? Meni je bas cool da citam njegove postove i pitanja. Razvedri mi dan

Djole, ostani ti ovde i budi veseo i dalje, pitaj sve sto te interesuje, pusti ove sto te sputavaju.
Samo napred! :d
Poz
Zanimljivi i korisne spravice za vas dom! Posetite www.sniff.rs
 
0

cukovanny
svaštar
glx
Planina

cukovanny
Član broj: 44538
Poruke: 966
212.200.143.32



+39 Profil

icon Re: Kaciga za Internet !! Kako radi i gde kupiti..12.04.2006. u 22:52 - pre 219 meseci
ta kaciga ce jednog dana morati da se nosi pod obavezno kad sednesh za komp. meni vech sada ponekad treba, tako da je nash djole pravilno prepoznao problem i stavio nam do znanja da je ta stvar potrebna kolko sutra...

al druga stvar mi nije jasna ... pogledao sam neke teme ... djole ti vozish debian lin i u 'olandiji zivish, a nas
cimash da ti pronadjemo kacigu (ustvari to tvoje bi bilo VR kaciga) u selendri zvanoj Beograd ?!?

... ustvari ... sad trchim u garazu po kacigu, nemogu bez nje da chitam ove stvari !
 
0

Slobodan Trebovac
Banja Luka

Član broj: 40266
Poruke: 1088
*.teol.net.



+1 Profil

icon Re: Kaciga za Internet !! Kako radi i gde kupiti..12.04.2006. u 23:17 - pre 219 meseci
Posto vidim da je ovdje otvorena berza hajtek mega giga ultra modernih stvari interesuje me da li neko zna da li se negdje kod nas moze kupiti automobil kojeg je vozio Brus Vilis u filmu Peti element, ili ako nema taj moze i slican. Ne mora biti nov, moze i polovan. Pare nisu problem. Ako nista, onda da li ima onaj auto kojeg je vozio Betmen. Ako neko ima informaciju o ovim stvarima neka me kontaktira na pp. Slijedi nagrada.
Poz.
tyranBL
 
0

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Kaciga za Internet !! Kako radi i gde kupiti..13.04.2006. u 00:06 - pre 219 meseci
Ja sam zainteresovan za gas-masku sa filterom koji stiti od virusa sa interneta.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
0

ZaMpA
Marko Kaćanski
Srbistan

Član broj: 73700
Poruke: 171
*.dialup.neobee.net.



+226 Profil

icon Re: Kaciga za Internet !! Kako radi i gde kupiti..13.04.2006. u 00:06 - pre 219 meseci
uh,ovo je kao da govorim detetu da deda mraz ne postoji......

dakle djoko......to shto si video u filmu "HAKERI" nije ni blizu realnosti. Da budem precizniji to NE POSTOJI. to je samo film koji je napravljen da bi ljudima koji ne znaju nishta o racunarima i internetu bio zanimljiv, provokativan i adrenalinom-napumpan.
u stvarnosti hakovanje ti verovatno ne bi bilo zanimljivo, jer da bi to radio morash mnogo da uchish fiziku i matematiku i programiranje. Moj savet tebi za u buduce je, da kad god gledash neki super-ultra-adrenalin-anjdelina dzoli-srednjoshkolici-koji-hakuju-CIA film, pretpostavish da je prikazano izmishljeno- kako je i u vecini filmova....

eto ti odgovora i objashnjenja....
..hate to be the partybreaker.....

'rani bota pa šalji na forum
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Kaciga za Internet !! Kako radi i gde kupiti..
(Zaključana tema (lock), by BytEfLUSh)
Strane: 1 2

[ Pregleda: 15402 | Odgovora: 32 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.