Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

nov AP na ćošku Jablaničke i Ratka Mitrovića?

[es] :: ISP :: Wireless mreže i ISP :: nov AP na ćošku Jablaničke i Ratka Mitrovića?

[ Pregleda: 3398 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

morke

Član broj: 1391
Poruke: 143
*.smin.sezampro.yu.



+1 Profil

icon nov AP na ćošku Jablaničke i Ratka Mitrovića?18.04.2006. u 21:22 - pre 218 meseci
Zna li neko o čemu se radi? Komercijalna, lokalna mreža ili nešto treće? Može na PM ako nije za javnost.
 
Odgovor na temu

crnibombarder
Digitalni fotoaparati

Član broj: 23704
Poruke: 988
*.ptt.yu.

Sajt: pcfoto.biz


+6 Profil

icon Re: nov AP na ćošku Jablaničke i Ratka Mitrovića?18.04.2006. u 21:52 - pre 218 meseci
Jesi li ti 100% siguran u to?
Ja sam na 10m od te zgrade,samo je ulica deli od moje,ali nisam cuo da ima AP na tom mestu.Opste je poznata stvar da je ta lokacija,krug od jedno 100m "crna rupa" za insternet (mislim na "Stankom zgrade").Svasta sam pokusavao proteklih godinu dana,ali nista ne vredi,centrala Filmski Grad nije jos opremeljena za ADSL (kako sam nacuo poslednjih dana,mada dok ne bude sve gotovo vise nista ne verujem,izgleda da ce biti ADSL narednih dana-jos se nadam:-)), a i wirelless radi traljavo.O kablu da i ne pricam,"IKOM" je smesan...
Ako imas neke POUZDANE informacije,rekla-kazala mi je previse,zamolio bi' te da Nas informises.
Hvala
 
Odgovor na temu

djricky
IT & Network Engineer
AS200305
Beograd

SuperModerator
Član broj: 1046
Poruke: 4042
*.master-ricky.magnetplus.net.

Sajt: https://v6.rs


+225 Profil

icon Re: nov AP na ćošku Jablaničke i Ratka Mitrovića?19.04.2006. u 00:14 - pre 218 meseci
jos kad bi nam dao SSID pa da mozda i skapiramo o cemu se radi
“Choose a job you like, and you will never have to work a day of your life”
“Looking at small advantages prevents great affairs from being accomplished”

"Great power comes with great electricity bills"
"The fact that there's a highway to Hell but only a stairway to Heaven says a lot about
anticipated traffic volume"
"Fate: protects fools, little children, and ships named NCC-1701"
 
Odgovor na temu

morke

Član broj: 1391
Poruke: 143
*.smin.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: nov AP na ćošku Jablaničke i Ratka Mitrovića?13.05.2006. u 20:44 - pre 217 meseci
Iz nekog razloga sam ovaj post totalno "zaboravio", a razlog je verovatno "ADSL hajka" pod šifrom "samo što nije" a nije još :( U Wifi se razumem slabo, a ono što sam uradio je da sam pozajmio laptop od drugara sa WiFi karticom (bez antene) i skenirao, a kao rezultat dobio sledeće SSIDove: uran2, LastByte_Cerak i artcom-kvm. Ovaj treći je ArtCom sa vodotornja, a prvi i drugi mi deluju interesantno. Kako AP izgleda spolja stvarno ne znam, ali se na pomenutoj zgradi (koja pripada Stankom zgradama), pojavila ja mislim grid antena (prevougaonik mrezaste žice) i barem 2 metra vertikalna šipka koja liči na gromobran (ali nije). Ako treba još nešto da pojasnim recite, nažalost baš se slabo razumem u tematiku.
 
Odgovor na temu

morke

Član broj: 1391
Poruke: 143
*.smin.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: nov AP na ćošku Jablaničke i Ratka Mitrovića?15.05.2006. u 17:54 - pre 217 meseci
Stiže ADSL u Filmski grad od danas, doduše samo za 60-100 srećkovića (koliko ima portova) i samo za one bez ISDNa, valjda nam WiFi neće ni trebati :)
 
Odgovor na temu

morke

Član broj: 1391
Poruke: 143
*.adsl.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: nov AP na ćošku Jablaničke i Ratka Mitrovića?22.05.2006. u 22:45 - pre 217 meseci
ADSL je stigao, ali bi bilo lepo neko da napiše nešto ako znao o tom APu (ako je AP).
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: Wireless mreže i ISP :: nov AP na ćošku Jablaničke i Ratka Mitrovića?

[ Pregleda: 3398 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.