Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pronalazenje fajlova koji su kreirani/modifikovani na serveru u zadatom vremenskom intervalu!!!

[es] :: Windows mreže :: Pronalazenje fajlova koji su kreirani/modifikovani na serveru u zadatom vremenskom intervalu!!!

[ Pregleda: 2396 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

PonyExpress
Nis

Član broj: 65121
Poruke: 168
212.200.96.*



+7 Profil

icon Pronalazenje fajlova koji su kreirani/modifikovani na serveru u zadatom vremenskom intervalu!!!19.04.2006. u 09:36 - pre 219 meseci
Imam "mali" problem...

S vremena na vreme mi treba spisak fajlova na serveru koji su kreirani/modifikovani u odredjenom vremenskom periodu. Na folderima je ukljucen Audit Trail, ali on vraca neverovatnu kolicinu necitljivih i nepotrebnih podataka, prakticno svako listanje foldera napravi gomilu rekorda u Trailu.

Iskljucivo me interesuje da saznam kada je ko kreirao ili pregazio novom verzijom neki fajl. Bilo bi lepo znati i ko je to uradio, mada nije od krucijalne vaznosti.

Ima li neko ideju?
Computer asked me something and I said ‘Yes’ / You can’t stop an idiot from being an idiot…
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows mreže :: Pronalazenje fajlova koji su kreirani/modifikovani na serveru u zadatom vremenskom intervalu!!!

[ Pregleda: 2396 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.