Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li je neko u SCG aktivirao Nokiu 6630, bluetooth GPS i neki dobar software

[es] :: GPS :: Da li je neko u SCG aktivirao Nokiu 6630, bluetooth GPS i neki dobar software

[ Pregleda: 2820 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

strobo
BG

Član broj: 37718
Poruke: 5
..shall-bg.customer.sbb.co.yu.



Profil

icon Da li je neko u SCG aktivirao Nokiu 6630, bluetooth GPS i neki dobar software26.04.2006. u 22:10 - pre 219 meseci
Interesuje me da li je ovo poslo za rukom nekom u zemlji , vecinu poruka sam procitao na ovom GPS forumu i nisam bas najsigurniji da sve funkcionise kako treba
Imam nokiu 6630 za koju znamo da je extra telefon i da moze da se nakaci na bluetooth GPS receiver i da pomocu nekog zgodnog 'malog' software_a i skinute kvalitetne mape zavrsava posao kompletne navigacije, ali full routing_a i ... sta vec postoji u civilizovanom svijetu-zapadnoj evropi

Kad je u pitanju aparat-masina-monitor- to imamo: NOKIA 6630

Kad je u pitanju Bluetooth GPS receiver: iskreno ne svidja mi se Garmin, jer sam vidio tonu drugih uredjaja, ali vani naravno, koji su u visini od 50-100eura i vecina njih su ultra mali, rade bezicno-bluetooth pa se mogu kaciti i na mob, laptop, pda ... ali uvijek i usb kablic za laptop (jako zgodno) preko koga se ujedno i pune, mada i punjac za auto ide u paketu...(jedan model-nisam mogao da vjerujem cak prima i Nokiinu bateriju!)

Kad je u pitanju ta karta, zbilja ne znam kolika je to filozofija da je evo vec godinama ne umijemo-necemo napraviti
Pa valjda je to komercijalna stvar: niko je nema, svi je traze, pa zar to nije EXTRA biznis! potez za one koji su u tom fahu, strucne ljude; ko to prvi napravi kvalitetno, ima da se ubije od para; ne, zbilja mi nije jasno...

P.S. Da li iko moze da izdvoji od one tone software_a koji kruzi na par diskova za Nokia serije66 telefone
jedan pravi program: "GPS software for Nokia phones Serie 6600" , i da kaze : E to je VRH i preko njega nema, pun mi je @#$%& raznoraznih bezveznih-nekorisnih- programcica koji su mi samo oduzeli vrijeme i zadali muke oko deinstalacije

Veliki pozdrav za sve u elitesecurity forumu i nadam se da ce 'zdravina' doci i u ovu zemlju
 
Odgovor na temu

petarta
Petar Tanaskovic
Pozega

Član broj: 28357
Poruke: 729
212.62.39.*



Profil

icon Re: Da li je neko u SCG aktivirao Nokiu 6630, bluetooth GPS i neki dobar software27.04.2006. u 09:29 - pre 219 meseci
Mnogima je poslo za rukom da urade to na Nokiji serije 6 i u stvari to nije nikakav problem, a iz prilozenog se vidi da ti nisi ni pokusao da to uradis. Sto se tice softvera to je TomTom 5.
Citat:
strobo:Veliki pozdrav za sve u elitesecurity forumu i nadam se da ce 'zdravina' doci i u ovu zemlju

Sta to znaci?

[Ovu poruku je menjao petarta dana 27.04.2006. u 10:32 GMT+1]
 
Odgovor na temu

strobo
BG

Član broj: 37718
Poruke: 5
87.116.158.*



Profil

icon Re: Da li je neko u SCG aktivirao Nokiu 6630, bluetooth GPS i neki dobar software30.04.2006. u 23:02 - pre 219 meseci
Tacno je da nisam pokusao, a posto namjeravam onda sam se i obratio forumu na datu temu kako bi saznao o tudjim iskustvima.
A komentar na kraju znaci da bih volio da vise ne budemo rupa na svim mogucim kartama evrope vezano za bilo koju temu - sferu zivota.
Pozdrav
 
Odgovor na temu

[es] :: GPS :: Da li je neko u SCG aktivirao Nokiu 6630, bluetooth GPS i neki dobar software

[ Pregleda: 2820 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.