Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Looking Glass Linux 3D desktop

[es] :: Linux desktop okruženja :: Looking Glass Linux 3D desktop

[ Pregleda: 3037 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vukasin0
Vukasin Nikodijevic
Beograd

Član broj: 15203
Poruke: 94
*.ADSL.neobee.net.



+1 Profil

icon Looking Glass Linux 3D desktop28.04.2006. u 19:55 - pre 218 meseci
Da li je neko probao da instalira Looking Glass, ono sto sam nasao na forumu su samo novosti sa neta a ne iskustva ljudi koji su vec probali.Video sam na Sun-ovom sajtu detaljan opis postupka instaliranja ali se ipak neusudjujem(nepoznajem toliko dobro Linux).Inace Looking glass je totalno nova dimenzija koriscenja racunara(fenomenalno).
Hvala.
 
Odgovor na temu

sasa_vu
Beograd

Član broj: 62061
Poruke: 200

Sajt: www.fuckoffimbusy.com


+53 Profil

icon Re: Looking Glass Linux 3D desktop28.04.2006. u 22:48 - pre 218 meseci
Probao sam Looking glass pre par meseci na Slackware-u, malo sam se igrao i tada mi je izgledalo vrlo mocno, mada mi se cini da i nije bas pogodno za neki ozbiljniji rad, vise za neko zezanje kad si dokon, kao i na primer xgl ( koga jos nisam uspeo da instaliram na SuSE :-( ).
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
 
Odgovor na temu

KoNTAKTRoNIK

Član broj: 53486
Poruke: 94
*.rtvatlas.tv.



Profil

icon Re: Looking Glass Linux 3D desktop24.08.2006. u 17:23 - pre 214 meseci
E super shto neko ima iskustva sa ovim.Ja sam uspio da ga instaliram pod SuSE-om ali ne i da pokrenem.Pishe mi da ne mozhe da nadje X11 executable ili nije instaliran sa podrshkom X11.Ja sam sve moguce shto je pisalo u uputstvu instalirao predhodno i sve shto je vezano za X11 ali opet nisam uspio da pokrenem LGE.Da napomenem da koristim AMD64 i SuSE 10.1.Ima li to kakve veze?

molim Vas pomazhite...

pozdrav
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux desktop okruženja :: Looking Glass Linux 3D desktop

[ Pregleda: 3037 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.