Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pa koga mi to saljemo u diplomate?

elitemadzone.org :: MadZone :: Pa koga mi to saljemo u diplomate?

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 17522 | Odgovora: 62 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Walker
NBG

Član broj: 2328
Poruke: 642
217.26.75.*

Sajt: s667.photobucket.com/albu..


+2 Profil

icon Pa koga mi to saljemo u diplomate?10.05.2006. u 08:25 - pre 218 meseci
http://www.blic.co.yu/danas/broj/strane/politika.htm#1

Citat:

Diplomatski skandal u Frankfurtu
Vicekonzul SCG uhvaćena u krađi

Vicekonzul Srbije i Crne Gore u Frankfurtu, Biljana Stanković-Ivanić uhvaćena je nedavno u krađi u jednoj od robnih kuća u tom nemačkom gradu, saznaje „Blic“.

Naime, kako objašnjava naš sagovornik iz diplomatskih krugova koji nije želeo da mu pominjemo ime, Stanković-Ivanić je krađu pokušala tako što je skinula etikete s cenom i bar-kodom sa nekoliko jeftinijih proizvoda i stavila ih na skuplje artikle koje je potom donela na kasu. Ovo je, u stvari, jedini način da se u toj robnoj kući nešto ukrade, zbog alarma koji se aktivira u objektu pri svakom pokušaju iznošenja robe koja nije uredno plaćena. Međutim, kasirka je primetila da cene ne odgovaraju realnoj vrednosti proizvoda koje je vicekonzul „pazarila“, pa je pozvala obezbeđenje robne kuće. Ubrzo je stigla i frankfurtska policija, a.....



[Ovu poruku je menjao Walker dana 10.05.2006. u 09:26 GMT+1]
Bob Hodges(Colors):"There's two bulls standing on top of a mountain. The younger one says to the older one: "Hey pop, let's say we run down there and fuck one of them cows". The older one says: "No son. Lets walk down and fuck 'em all"
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.rodicmb.com.



+9 Profil

icon Re: Pa koga mi to saljemo u diplomate?10.05.2006. u 08:29 - pre 218 meseci
Seljanchura...
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.verat.net.



+1365 Profil

icon Re: Pa koga mi to saljemo u diplomate?10.05.2006. u 08:45 - pre 218 meseci
Ahahahahahahhahahaha, ovo je vrh!!!
Kakav narod, kakvi politicari...
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Pa koga mi to saljemo u diplomate?10.05.2006. u 08:50 - pre 218 meseci
Mala plata verovatno. Nego i onaj Željko nešto što je valjda bio neka diplomatska funkcija u Italiji je uhvaćen u krađi, doduše u Srbiji. Izgleda da je to neki trend? Ovaj deo je još i bolji:

Citat:
Obezbeđenje robne kuće je dobilo nalog od uprave da ubuduće pratimo sve mušterije koje govore srpskim jezikom. Situacija je ponižavajuća za sve naše ljude u Frankfurtu i mene lično, jer sada svi ovde na nas gledaju kao na kradljivce - priča rezignirano naš sagovornik.


Stvarno je doprinela promociji Srbije.
 
Odgovor na temu

Marko Bijelic

Član broj: 3296
Poruke: 1077
*.teol.net.

Sajt: markobijelic.com


+1 Profil

icon Re: Pa koga mi to saljemo u diplomate?10.05.2006. u 09:01 - pre 218 meseci
Praksa diplomatije jeste da kad određena poltička opcija zasjedne na vlast, onda ona šalje osobe prema nekim, nazovi zaslugama. Najčešće prebijanje ranijih dugova, rodbinske veze, zaštita neke partijske kurve i njene dječurlije, čak i situacije da se političkim protivnicima ponudi takvo mjesto, da se efikasno udalje iz zemlje. Logično je onda da tu ima i masa idiota na takvim funkcijama.

Ima onaj Vibbi slučaj od prije godinu-dvije u Hrvatskoj, detaljno je isti na svom primjeru opisao kako stvari funkcionišu u tamošnjem diplomatskom koru:
http://xpolitika.com/permalink.aspx?id=58158
 
Odgovor na temu

Alter Ego
null
Pančevo

Član broj: 1880
Poruke: 453
*.3dnet.co.yu.

Sajt: www.tridenet.com


Profil

icon Re: Pa koga mi to saljemo u diplomate?10.05.2006. u 10:04 - pre 218 meseci
Citat:
Ubrzo je stigla i frankfurtska policija, ali Stanković-Ivanić se pozvala na diplomatski imunitet.


Kakva bednica!
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7173 Profil

icon Re: Pa koga mi to saljemo u diplomate?10.05.2006. u 10:21 - pre 218 meseci
Ma ja mislim da ce SMIP nju da lepo apgrejduje - da je posalju recimo u Pariz ili London ili mozda Tokio - tamo su bolje robne kuce od Frankfurta :-))

Inace, za one koji imaju krace pamcenje - 4.10.2000 (dan pre petog, valjda se zato zaboravlja) je jedan nas diplomata navatan na prelazu granice u Venecueli (ili Kolumbiji, ne secam se) sa 20 kg kokaina u diplomatskom prtljagu - koliko glup moras da budes da pokusas tako jeftinu foru u zemlji koja je ozloglasena po trgovini doticnom robom :-)))

Bas me zanima da li je doticni i dalje "u diplomatiji" kako se to kaze, tj. da li su ga mozda unapredili i prebacili u Kambodzu, Tursku ili pak Holandiju :-)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Pa koga mi to saljemo u diplomate?10.05.2006. u 10:31 - pre 218 meseci
Doterao bih je u Beograd, skinuo golu i vezao ispred MIP-a, tako da je građani mogu neometano gađati štrokom i pljuvati, a da tome prisustvuju i MINISTAR (hahaha), kao i njegovi puleni i pulenke...

Ontopic:

Stinky, cheapy bitch...

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.rodicmb.com.



+9 Profil

icon Re: Pa koga mi to saljemo u diplomate?10.05.2006. u 10:31 - pre 218 meseci
Pa 20 kila koke ipak odaje vise stila od kradje gaca :)
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

caboom
Igor Bogicevic
bgd

Član broj: 255
Poruke: 1503
..shall-bg.customer.sbb.co.yu.

ICQ: 60630914


+1 Profil

icon Re: Pa koga mi to saljemo u diplomate?10.05.2006. u 10:34 - pre 218 meseci
zavisi kakve su bile gace...
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.rodicmb.com.



+9 Profil

icon Re: Pa koga mi to saljemo u diplomate?10.05.2006. u 10:38 - pre 218 meseci
XXXL. Sa extra support tregerima.
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.pat-pool.le.sbb.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Pa koga mi to saljemo u diplomate?10.05.2006. u 10:50 - pre 218 meseci
Au, steta sto vise ne postoji SSSR. Oni su takve probleme resavali... elegantno... Tada nije postojalo krsenje ljudskih prava niti slicne gluposti

[Ovu poruku je menjao bojan_bozovic dana 10.05.2006. u 11:53 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.rodicmb.co.yu.



+9 Profil

icon Re: Pa koga mi to saljemo u diplomate?10.05.2006. u 10:54 - pre 218 meseci
Da, vrsili su...khm..smenu...
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

EagleOne
Beograd

Član broj: 4897
Poruke: 239
213.244.208.*



+2 Profil

icon Re: Pa koga mi to saljemo u diplomate?10.05.2006. u 11:06 - pre 218 meseci
:)
Nisu ni drugi nista bolji od nas, mozda diskretniji, recimo USA ambasada u Bg ima nenajavljenje drug testove za bilo kog clana administracije i zaposlenih ...

Naravno da je nama mnogo manje potrebna takva reklama (kad vidite koja je to ekipa, nema cudjenja)...
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7173 Profil

icon Re: Pa koga mi to saljemo u diplomate?10.05.2006. u 11:14 - pre 218 meseci
I posle se ljudi cude zasto nama trebaju vize za svaku iole bogatiju zemlju... pa jbt patak kad prokleti vicekonzul drzave krade ko poslednji low-life po robnim kucama, sta ocekivati od nekog prosecnog "posetioca" )@#*U@#)*&@#

Treba sledece nedelje da idem u neku turneju po Aziji... treba viza za sve, naravno - zovem tajvansku ambasadu juce, bla bla bla - drzavljanin sam SCG ali zivim ovde gde zivim... "a tako... hmm - 3 nedelje nam treba da vam izdamo vizu" :) Kapiram da proveravaju i sta sam jeo juce - valjda zbog lokalnih robnih kuca tamo :)

Inace jos malo oko pozivanja na imunitet - tacno je da se diplomate mogu pozvati na imunitet, ali civilizovane zemlje povlace svoje osoblje i koje ne placa karte u autobusu, a kamo li ovo - zato sto to steti ugledu zemlje, i cak i ako se formalno ne moze kazniti, ipak se negde zapisuje i moze se koristiti kao diplomatsko oruzje protiv zemlje.

Da ne pominjem koliko sam puta cuo kako je kul biti diplomata jer, eto, mozes da se parkiras gde god hoces u stranim zemljama i da ti ne mogu nista :-)))

Citat:

Nisu ni drugi nista bolji od nas, mozda diskretniji, recimo USA ambasada u Bg ima nenajavljenje drug testove za bilo kog clana administracije i zaposlenih ...


?! To vazi za svaku USA drzavnu sluzbu i naravo da je bolje od nas jer random drug testovi znace da je tesko sakriti neku svoju naviku i, da ako volis da duvas mnogo je bolje da nadjes neki drugi posao :) Da li si probao da se raspitas sta se desi ako padnes na tom testu ;-)


[Ovu poruku je menjao Ivan Dimkovic dana 10.05.2006. u 12:16 GMT+1]
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.pat-pool.le.sbb.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Pa koga mi to saljemo u diplomate?10.05.2006. u 11:16 - pre 218 meseci
Citat:
Da ne pominjem koliko sam puta cuo kako je kul biti diplomata jer, eto, mozes da se parkiras gde god hoces u stranim zemljama i da ti ne mogu nista :-)))


E j.. ti drzavu... ovo je da se covek za glavu uhvati!
 
Odgovor na temu

tact
Djordje Petrovic
Tact Audio
Beograd

Član broj: 73838
Poruke: 66
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Pa koga mi to saljemo u diplomate?10.05.2006. u 11:17 - pre 218 meseci
Ovakvim treba sasuti metak u celo. Za nauk drugima i nanosenja sramote zemlji. Pa da vidis kako bi posle sve lepo bilo.
 
Odgovor na temu

vindic8or

Član broj: 13207
Poruke: 2960
*.bulldogdsl.com.

Jabber: vindic8or@elitesecurity.org


+1 Profil

icon Re: Pa koga mi to saljemo u diplomate?10.05.2006. u 14:43 - pre 218 meseci
al nece joj niko sasuti metak u celo, niti ce je vezati za stub da je narod pljuje, vec ce dobiti neku drugu funkciju. a nase diplomate ce i dalje po svetu vaziti za stoku stocarsku, sto ce se i potvrdjivati, kao i do sada. jbg, kad je uslov za diplomatsku misiju u nekoj zemlji, kod nas, to da li si clan partije ili da li si u bliskom srodstvu sa nekim iz ministarstva. ccc.
 
Odgovor na temu

Alter Ego
null
Pančevo

Član broj: 1880
Poruke: 453
*.3dnet.co.yu.

Sajt: www.tridenet.com


Profil

icon Re: Pa koga mi to saljemo u diplomate?10.05.2006. u 14:56 - pre 218 meseci
Ja mislim da je dotična ovim aktom istakla ozbiljnu kandidaturu za mesto Ministra policije ;>
 
Odgovor na temu

mrkidivx

Član broj: 15771
Poruke: 1932
..nis2-nis.customer.sbb.co.yu.

ICQ: 207552161


+1 Profil

icon Re: Pa koga mi to saljemo u diplomate?10.05.2006. u 15:46 - pre 218 meseci
Ma kakve sve bagre ima u vlasti ona je još i cveće...
I never wanna be a mod!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Pa koga mi to saljemo u diplomate?

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 17522 | Odgovora: 62 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.