Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li bi neko bio ljubazan da mi pomogne oko ovog zadatka?

[es] :: Fizika :: Da li bi neko bio ljubazan da mi pomogne oko ovog zadatka?

[ Pregleda: 4792 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

giga

Član broj: 88171
*.ptt.yu



Profil

icon Da li bi neko bio ljubazan da mi pomogne oko ovog zadatka?20.12.2002. u 11:08 - pre 258 meseci
O nit duzine 10m obesena je kuglica.U ravnoteznom polozaju tezina tela je 3 puta veca od sile zemljina teze.Koliko puta kuglica treba da osciluje da bi u ravnoteznom polozaju tezina tela bila 2 puta veca od sile zemljine teze?


Ja sam kao nesto radio,ali nikako da izrazim broj oscilacija?
 
Odgovor na temu

911 Deep Dream!
Deep Dream
Bgd

Član broj: 6482
Poruke: 41
*.beg.sezampro.yu



Profil

icon Re: Da li bi neko bio ljubazan da mi pomogne oko ovog zadatka?08.02.2003. u 01:39 - pre 257 meseci
E chuj mene mrzi da ti to reshim ali chisto da ti kazhem da sam ja imao jednom na testu taj zadatak i nisam ga reshio ali svejedno najbolje sam u razredu uradio test. Nadam se da sam ti pomogao. LOL
--- POTPIS A? ---
 
Odgovor na temu

giga

Član broj: 88171
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Da li bi neko bio ljubazan da mi pomogne oko ovog zadatka?06.06.2003. u 13:56 - pre 253 meseci
E,hvala ti u svakom slucaju.Ma,Fizika mi ide dobro.Nego stvar je sto postoji greska u zadatku.Ja sam lupo glavu dok nisam ukapiro.Znas obicno kad dodje kontrolni iz fizike u skoli nastane frka pa svi traze zadatke koje bi mogao da da.Pa onda daju meni pogresno napisan zadatak.Mozda se neko mucio da ga resi a ja lenj pa me mrzelo da kazem da zadatak ima gresku.E,kad bi mi ostali predmeti isli kao fizika,matematika i hemija!
 
Odgovor na temu

[es] :: Fizika :: Da li bi neko bio ljubazan da mi pomogne oko ovog zadatka?

[ Pregleda: 4792 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.