Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Mala pomoc u vezi TNT kontrola?!!!!!!!

[es] :: Pascal / Delphi / Kylix :: Mala pomoc u vezi TNT kontrola?!!!!!!!

[ Pregleda: 2704 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

inherited
Novi Sad

Član broj: 95516
Poruke: 219
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Mala pomoc u vezi TNT kontrola?!!!!!!!06.06.2006. u 13:01 - pre 216 meseci
U jednoj temi na forumu sam video da je, cini mi se, Srki_82, spominjao TNTControle. Skinuo sam i instalirao, pa mi treba mala pomoc.
U stvari, kako se one koriste. Recimo, nesto najbanalnije, postavim na formu TTntEdit. Kako sad napraviti da u TTntEdit unosim nasa slova, latinicu ili cirilicu?
 
Odgovor na temu

IvanBeograd
Kladza
Beograd

Član broj: 83376
Poruke: 379
*.dialup.sezampro.yu.

Sajt: www.dza-bu-drz-ne-daj.com


Profil

icon Re: Mala pomoc u vezi TNT kontrola?!!!!!!!06.06.2006. u 13:51 - pre 216 meseci
Prvo bi trebalo da ti regional setting podesen na nas jezik,i onda ukljucis nasa slova i otkucas ih.
Nasa slova se ukljucuju u language toolbar-u.Kad distribuiras svoju aplikaciju,i ta tvoja aplikacija ima nasa slova,na taj racunar koji ce koristiti tu tvoju aplikaciju,isto ce morati da bude podesen regional setting na nas jezik,da bi slova bila vidljiva,tj da bi se mogla citati,u suprotnom videce se samo neke crne crtice :(
Pozz
SERVIA NOSTRUM REGNUM!
 
Odgovor na temu

inherited
Novi Sad

Član broj: 95516
Poruke: 219
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Mala pomoc u vezi TNT kontrola?!!!!!!!06.06.2006. u 15:04 - pre 216 meseci
Hvala na odgovoru...
Pa, jel se to isto ne moze odraditi i sa TEdit, Tlabel...?
 
Odgovor na temu

Miloš Baić
Miloš Baić
ERP (Dynamics NAV) programer
Beograd

Član broj: 72468
Poruke: 1155
*.neobee.net.



Profil

icon Re: Mala pomoc u vezi TNT kontrola?!!!!!!!06.06.2006. u 15:38 - pre 216 meseci
Dva pitanja:

1) To znači da korisnik kojem isporučimo program mora podesiti Regional and Language Options na naš jezik i u Language Bar-u na , recimo, ako je u pitanju XP SP2 Serbian Latin?! Može li se napraviti da pokretanjem programa on odradi, a po gašenju programa, vrati na default ( English United States )?

2) Kakva je situacija kad se TNT kontrole koriste sa BP, recimo SQL Server 2000? Odnosno, da li se trebaju izvršiti neka dodatna podešavanja ili BP sama kad je sve podešeno spram programa prepoznaje ČĆŠŽĐ?
Someone's sitting in the shade today because someone planted a tree a long time ago.
 
Odgovor na temu

IvanBeograd
Kladza
Beograd

Član broj: 83376
Poruke: 379
*.dialup.sezampro.yu.

Sajt: www.dza-bu-drz-ne-daj.com


Profil

icon Re: Mala pomoc u vezi TNT kontrola?!!!!!!!06.06.2006. u 16:27 - pre 216 meseci
@inherited
Probaj pa ces videti da li (ne)moze? :)

SERVIA NOSTRUM REGNUM!
 
Odgovor na temu

[es] :: Pascal / Delphi / Kylix :: Mala pomoc u vezi TNT kontrola?!!!!!!!

[ Pregleda: 2704 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.