Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sto se gleda prilikom odabira digitalne kamere

[es] :: Digitalne kamere :: Sto se gleda prilikom odabira digitalne kamere

[ Pregleda: 4318 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

X.X.X.X
Croatia

Član broj: 40873
Poruke: 414
*.cmu.carnet.hr.

ICQ: 340605144


Profil

icon Sto se gleda prilikom odabira digitalne kamere07.06.2006. u 21:38 - pre 216 meseci
Ja sam planira uzeti digitalnu kameru sa DVD-ovima,posto ne znam sta se gleda prilikom odabira digitalne kamere može li mi netko ukratko objasniti što trebam gledati sta treba biti veliko,cega treba imati dosta i koje se digitalne kamere isplate uzeti ove sa DVD-ovima,neke druge...

Ako netko ima iskustva sa ovim digitalnim kamerama sa DVD-ovima da li mu prilikom snimanja smeta kada se kamera trese posto se koristi DVD???
DOBRA RIJEČ I PIŠTOLJ OTVARAJU SVAKA VRATA!
 
Odgovor na temu

deks007

Član broj: 49277
Poruke: 1360



+42 Profil

icon Re: Sto se gleda prilikom odabira digitalne kamere07.06.2006. u 22:18 - pre 216 meseci
Pogledaj ovu temu "sony dcr-dvd 105" mozda ti pomognu saveti .Inace brat je za firmu isao u profi studio da mu nesto odrade i isto ih pitao i dobio iste odgovore i sto se tice DVD-a i hard diska. Pozdrav!
Zene cesto pitaju dali su inteligentni muskarci bolji muzevi . Inteligentni muskarci se uopste nezene !
http://www.youtube.com/watch?v=3n1HbrYNq30
 
Odgovor na temu

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
*.adsl.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: Sto se gleda prilikom odabira digitalne kamere09.06.2006. u 21:10 - pre 216 meseci
moj savet ti je da ne ides na DVD kameru vec na mini DV.
Mini DV kamere imaju prednosti nad DVD kamerama, kao naprimer bolji snimak (sto je i najbitnije jel).
 
Odgovor na temu

Misa_exclusive
Milos Andrejevic
Raduckam tu i tamo... :)
Novi Sad/Leskovac

Član broj: 59286
Poruke: 1061
*.pat-pool.le.sbb.co.yu.

ICQ: 190609050


Profil

icon Re: Sto se gleda prilikom odabira digitalne kamere11.06.2006. u 10:48 - pre 216 meseci
I ja ti preporučujem da uzmeš miniDV kameru.
Pri izboru kamere trabaš ledati da ima što veći OPTIČKI zoom, 1 ili 3 CCD-a. Pored toga, ima još mnogo pratećih "sitnica" koje su manje-više bitne. I naravno, jedan od parametara je i cena. Dakle, ukoliko izabereš neki model, pitaj konkretno za njega, jer nema ničeg boljeg od reči nekoga koji ima baš tu kameru. On(i) ti najbolje mogu reći kakav je taj model U PRAKSI. To je najbitnije, a suvoparne karakteristike umeju i da prevare.
Nije sve u parama. Ima nešto i u nekretninama, a Boga mi, i u zlatnim polugama

 
Odgovor na temu

TamoNeko

Član broj: 82003
Poruke: 157
195.252.104.*



Profil

icon Re: Sto se gleda prilikom odabira digitalne kamere15.06.2006. u 16:50 - pre 216 meseci
Kamere bez jakog zuma mogu mnogo lakse da se porede sa digitalnim fotoaparatima(koji se tada sepure i smeju od uva do uva)...
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalne kamere :: Sto se gleda prilikom odabira digitalne kamere

[ Pregleda: 4318 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.