Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Maxthon - oterati ga u istoriju!

[es] :: Browseri :: Maxthon - oterati ga u istoriju!

[ Pregleda: 3021 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bonc
Vladimir Bonč-Brujević
Penzioner
Niš - Crveni pevac

Član broj: 82231
Poruke: 75
..nis2-nis.customer.sbb.co.yu.

ICQ: 199047327


Profil

icon Maxthon - oterati ga u istoriju!12.06.2006. u 17:36 - pre 217 meseci
Kako da nateram Maxthon da istoriju pokazuje kao IE?

Koristim View "By Date".

IE pokazuje istoriju sortiranu po folderima za datum, zatim u okviru datuma abecedno sortirani folderi posećenih sajtova, u kojima su onda linkovi ka pojedinačnim stranama.

Maxthon pokazuje sortirane foldere po datumima, ali direktno ispod su naređani linkovi ka pojedinim stranama - nema grupisanja po sajtovima. I ta lista se oteeeegne u nedogled, vrlo nepregledno!


Treba ovako ------ izgleda ovako, nigde kraja...

Prethodnik, MyIE se nije pravio pametan.


 
Odgovor na temu

mitar1982

Član broj: 17439
Poruke: 1042
*.ptt.yu.



+2 Profil

icon Re: Maxthon - oterati ga u istoriju!12.06.2006. u 17:48 - pre 217 meseci
Kad otvoriš history sidebar imaš View jezičak, treba da odabereš By Site. Nažalost izgleda da ne postoji mogućnost kombinovanja oba pregleda.
 
Odgovor na temu

bonc
Vladimir Bonč-Brujević
Penzioner
Niš - Crveni pevac

Član broj: 82231
Poruke: 75
..nis2-nis.customer.sbb.co.yu.

ICQ: 199047327


Profil

icon Re: Maxthon - oterati ga u istoriju!12.06.2006. u 20:27 - pre 217 meseci
Citat:
mitar1982: Kad otvoriš history sidebar imaš View jezičak, treba da odabereš By Site. Nažalost izgleda da ne postoji mogućnost kombinovanja oba pregleda.

Ma znam, Maxthon ima jednu opciju manje. Mislio sam da bi možda neki čačak u registru to mogao da ispravi, da mu se kaže "narani kučići, ne pipaj dugmići" :)

To nije jedino mesto gde se pravi pametan, u Favorites takođe, ali je podnošljivo.



 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Maxthon - oterati ga u istoriju!12.06.2006. u 22:05 - pre 217 meseci
Koliko sam video na Maxthon forumu, sledeća verzija (2.0) možda uopšte i nema History. Ni favoriti nisu baš mnogo upotrebljivi, mislim da ne može da importuje iz fajla, najlakše mi je da prebacujem bookmarks.html iz FF ali mi se čini da se Maxthon zbuni dok IE to proguta.
 
Odgovor na temu

bonc
Vladimir Bonč-Brujević
Penzioner
Niš - Crveni pevac

Član broj: 82231
Poruke: 75
..nis2-nis.customer.sbb.co.yu.

ICQ: 199047327


Profil

icon Re: Maxthon - oterati ga u istoriju!13.06.2006. u 12:14 - pre 217 meseci
Citat:
calexx: Koliko sam video na Maxthon forumu, sledeća verzija (2.0) možda uopšte i nema History. Ni favoriti nisu baš mnogo upotrebljivi, mislim da ne može da importuje iz fajla, najlakše mi je da prebacujem bookmarks.html iz FF ali mi se čini da se Maxthon zbuni dok IE to proguta.

Ma moj naslov sve kaže :>>>

Tendencija je, pa čak i kod nas na istoku :) da računari budu neprekidno na vezi. Pa onda istorija i nema smisao kao ranije (dok si otkačen natenane gledaš posećene strane). Možda su u pravu.

I u ovoj verziji 1.5 već ima "Favorite Service (Beta)", gde bi tamo_neki_server držao tvoje favorite. Možda su se na to potpuno orijentisali. Nisam probao, a i nemam mameru. Dovoljno što sam dao da mi ES server pamti vreme posete :)



 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Maxthon - oterati ga u istoriju!13.06.2006. u 14:21 - pre 217 meseci
Nikad nisam imao običaj da gledam posećene strane. Ako me je nešto interesovalo, pogledao sam a ako me opet interesuje, nije mi bio problem da ponovo odem tamo. Što se favorita iliti bukmarka tiče, ima više načina da se to drži negde na netu ali ja imam običaj da imam pri sebi bookmarks.html makar i ako je malo neažuran.
 
Odgovor na temu

bonc
Vladimir Bonč-Brujević
Penzioner
Niš - Crveni pevac

Član broj: 82231
Poruke: 75
..nis2-nis.customer.sbb.co.yu.

ICQ: 199047327


Profil

icon Re: Maxthon - oterati ga u istoriju!13.06.2006. u 16:49 - pre 217 meseci
Citat:
calexx: Nikad nisam imao običaj da gledam posećene strane. Ako me je nešto interesovalo, pogledao sam a ako me opet interesuje, nije mi bio problem da ponovo odem tamo.

Govorim o počecima i dial-up vezi, ponekad i na 2400 bps.
Dok se stranica učitava, otvaram sledeću, pa sledeću... pa se nakupi. I onda natenane, off-line, da me ne zatekne šef ili da me ne psuje dvojnik :)



 
Odgovor na temu

[es] :: Browseri :: Maxthon - oterati ga u istoriju!

[ Pregleda: 3021 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.