Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

POMOC!!: Polaganje strucnog ispita za rad u drzavnim organima

[es] :: Vodič za posao :: POMOC!!: Polaganje strucnog ispita za rad u drzavnim organima

[ Pregleda: 15591 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mismatch

Član broj: 61510
Poruke: 83
..njuel-bg.customer.sbb.co.yu.



Profil

icon POMOC!!: Polaganje strucnog ispita za rad u drzavnim organima22.06.2006. u 23:21 - pre 217 meseci
Da li neko zna kakva pitanja postavljaju tamo i sta treba da radim? Posto imam neku knjizurinu, a napisana je nebulozno i sa previse podataka koji su nepotrebni. Mislim( da li predsednik k**ja na WC solji ili cucacvu ) :D


[Ovu poruku je menjao mismatch dana 23.06.2006. u 23:41 GMT+1]
 
Odgovor na temu

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: POMOC!!: Polaganje strucnog ispita za rad u drzavnim organima23.06.2006. u 17:19 - pre 216 meseci
mogao bi da se izrazavas malo kulturnije...

da li mislis na rad u organima drzavne uprave ili u nekoj drzavnoj firmi? i sta si zavrsio?
 
Odgovor na temu

mismatch

Član broj: 61510
Poruke: 83
..njuel-bg.customer.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: POMOC!!: Polaganje strucnog ispita za rad u drzavnim organima23.06.2006. u 22:40 - pre 216 meseci
Ispravih ovo. Bolje?
Rad u drzavnim organima uprave. Imam SSS, ali radim godinu i 6 meseci radi upoznavanja posla, naravno posle godinu sam prijavljen za stalno i ovih dopunskih 6 meseci sto stoji po zakonu radi polaganja ispita, ali bicu prihvacen kao administrator i serviser kompjuterskih sistema jer sam jedini koji poznaje tehnologiju, a nemaju nikoga, a potreban im je. Samo me zanima kakav je nacin ispitivanja jer su mi jedni pricali ovo, drugi ono, a od svega sam najvise zbunjen. Stvarno kako sam rekao knjiga koja je pisana za polaganje ispita je pisana kao da polazem za sudiju.
 
Odgovor na temu

vladimir.dimitrijevic

Član broj: 111621
Poruke: 9
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: POMOC!!: Polaganje strucnog ispita za rad u drzavnim organima14.09.2006. u 14:00 - pre 214 meseci
Sta traze na tom drzavnom,da li je to cista formalnost ili..........koliko se polazu ispita sa sss.
 
Odgovor na temu

njam-njam
Jasmina Lalic
Sabac

Član broj: 111339
Poruke: 2
*.com
Via: [es] mailing liste



Profil

icon Re: POMOC!!: Polaganje strucnog ispita za rad u drzavnim organima15.09.2006. u 17:57 - pre 214 meseci
>


__________________________________________________
Do You Yahoo!?
Tired of spam? Yahoo! Mail has the best spam protection around
http://mail.yahoo.com
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: POMOC!!: Polaganje strucnog ispita za rad u drzavnim organima

[ Pregleda: 15591 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.